برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. black-pilot ?????? ??
  black-pilot

  هوانورد فعال-سرهنگ
  December 2009
  زمین
  1,073
  تعداد تشکر : 1,025
  Thanked 3,419 Times in 1,039 Posts

  new_2 ورود 1330 صندلي پروازي بوئينگ و ايرباس به كشور طي 21 روز گذشته

  خبرگزاري فارس: معاون وزير راه و ترابري گفت: در راستاي جايگزين كردن توپولف‌ها با هواپيماهاي غربي، طي 21 روز گذشته يك‌هزار و 330 صندلي پروازي در قالب هواپيماهاي بوئينگ و ايرباس به ناوگان هوايي كشور افزوده شده است.
  كاپيتان رضا نخجواني در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبري فارس «توانا» در خصوص تعداد صندلي‌هاي پروازي كه در سال 1389 به ناوگان هوايي كشور افزوده شده است، تصريح كرد: پس از اعلام سازمان هواپيمايي كشوري مبني بر لزوم زمين‌گيري توپولف‌هاي موجود در ناوگان هوايي كشور، در راستاي جايگزين كردن توپولف‌ها با هواپيماهاي غربي، طي 21 روز گذشته يك‌هزار و 330 صندلي پرواز به ناوگان هوايي كشور افزوده شده است.
  وي با اشاره به اينكه بيان تعداد هواپيما‌ي معادل صندلي‌هاي پروازي مذكور فعلأ به دلايل شرايط ويژه بازرگاني هواپيما در ايران مقدور نيست، اظهارداشت: از ابتداي سال 1389 تا به امروز دو هزار و دو صندلي پرواز به ناوگان هوايي ايران اضافه شده است.

  **چندين فروند هواپيما در حال وارد شدن به ناوگان هوايي كشور است

  معاون وزير راه و ترابري با اشاره به اينكه تمامي اين هواپيماهاي افزوده شده به ناوگان هوايي كشور جزو هواپيماهاي غربي و عمدتأ از نوع بوئينگ و ايرباس است، خاطرنشان كرد: در راستاي ادامه روند جايگزيني توپولف‌ها با هواپيماهاي غربي، چندين فروند هواپيماي ديگر نيز در حال وارد شدن به ناوگان هوايي كشور است كه به محض ورود اين تعداد هواپيما به ايران، اخبار آن در اختيار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.
  رئيس سازمان هواپيمايي كشوري با بيان اينكه در حال حاضر بيش از 200 فروند هواپيما در ناوگان هوايي كشور وجود دارد، تصريح كرد: 62 درصد كل صندلي‌هاي پروازي موجود در ناوگان هوايي كشور فعال هستند كه اين رقم شامل 20 هزار و 451 صندلي است.
  به گزارش فارس رئيس سازمان هواپيمايي كشوري در تاريخ 21 خردادماه سال جاري راجع به سرنوشت پرونده توپولوف 154 در ايران گفته بود: سازمان هواپيمايي كشوري خود را مكلف مي‌داند كه در جهت اجراي سليقه مسافران هوايي رفتار كند.
  ‌به گفته رضا نخجواني با توجه به بي‌رغبتي مسافران براي پرواز با توپولوف، فعاليت‌هايي در زمينه زمين‌گيري توپولف‌ها صورت گرفت كه قبل از سال 1389 اين بخشنامه به شركت‌هاي داخلي ابلاغ شد.
  معاون وزير راه و ترابري در خصوص اجراي زمان اين طرح، گفته بود: در اين‌باره عدم ايجاد تعهد بازرگاني براي ناوگان توپولوف و از سوي ديگر پاسخگويي به نياز طبيعي افزايش تقاضاي مسافران با پرواز غيرتوپولوف مد نظر است كه در مجموع اگر تدابير مذكور عملياتي شود مي‌توان گفت كه تا پايان سال جاري پرواز توپولوف 154 بسته خواهد شد.
  ‌به گزارش فارس در كشور ايران تا چندي پيش شركت‌هاي هواپيمايي ايران ايرتور، ماهان، تابان، آريا، كيش‌اير و هواپيمايي كاسپين از مدل Tu-154M ‌استفاده مي‌كردند، اما پس از زمين‌گير شدن توپولف‌هاي اجاره‌اي شركت‌هاي هواپيمايي در ايران، درحال حاضر ايرلاين‌هايي كه داراي توپولف‌هاي ملكي‌اند شامل ايران‌ ايرتور (13 فروند)، كاسپين (يك فروند) و كيش اير (چهار فروند) است كه بايد در اسرع وقت نسبت به زمين‌گير كردن توپولف‌هاي خود اقدام كنند.
  تعداد ناوگان هوايي كشور از ابتداي انقلاب اسلامي تا سال 1384به 70 فروند افزايش يافته‌ است كه با در نظر گرفتن سال‌هاي پس از انقلاب، متوسط افزايش ناوگان از بهمن‌ماه 1357 تا پنج سال گذشته در هر سال 2.7 فروند هواپيما بوده است.
  ‌طي پنج سال گذشته‌ 96 فروند هواپيما به ناوگان هوايي كشور افزوده شده است كه اين امر نشان مي‌دهد‌ 57.8 درصد از كل هواپيماهاي موجود در مدت ذكر شده به ناوگان هوايي كشور اضافه شده است.
  همچنين با در نظر گرفتن افزايش 96 فروند هواپيما به ناوگان هوايي طي پنج سال گذشته، متوسط افزايش ناوگان در اين مدت 19.2 فروند هواپيما را نشان مي‌دهد كه در مقايسه با گذشته حاكي از افزايش بيش از هفت برابري ناوگان ورودي هواپيمايي است.
  بنابر‌اين گزارش حمل و نقل هوايي در بخش ناوگان ملكي غربي و ناوگان استيجاري غربي، طي پنج سال اخير به ترتيب 739.6 و 650 درصد نسبت به دوره پيروزي انقلاب تا سال 1384 افزايش داشته است.
  بر اساس اين گزارش‌ 12‌هزار و 181 صندلي پرواز طي پنج سال اخير به ناوگان هوايي كشور اضافه شده است كه به طور متوسط افزايش ساليانه دو هزار و 436 صندلي پروازي را نشان مي‌دهد
  ...ANY TIME BABY
  #1 ارسال شده در تاريخ August 8th, 2010 در ساعت 14:12:53

 2. The Following 2 Users Say Thank You to black-pilot For This Useful Post:

  Mohammad Tomcat (August 9th, 2010), سورنا282 (August 11th, 2010)

??????? ?????

 1. ورود 1330 صندلي پروازي بوئينگ و ايرباس به كشور
  ???? بلای آسمانی ?? ????? اخبار غیر نظامی
  ????: 2
  ????? ?????: July 20th, 2010, 11:04:33

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0