برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Amiralikarimi ?????? ??
  Amiralikarimi
  هوانورد ارشد-سرهنگ دوم
  November 2008
  TEHRAN
  645
  تعداد تشکر : 4,164
  Thanked 2,936 Times in 630 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  ??? ??? ورود اسکنر بازرسی بدنی به آلمان

  در حالیکه قرار است از اوایل ماه پاییز در فرودگاه هامبورگ برای اولین بار از اسکنرهای بازرسی بدنی استفاده شود، این برنامه با مخالفت و اعتراض برخی مقامات آلمان روبرو شده است.
  اولین اسکنرهای بدنی آلمان قرار است از پاییز در فرودگاه هامبورگ این کشور به کار گرفته شوند.

  در حالیکه قرار است از اوایل ماه پاییز در فرودگاه هامبورگ برای اولین بار از اسکنرهای بازرسی بدنی استفاده شود، این برنامه با مخالفت و اعتراض برخی مقامات آلمان روبرو شده است.

  در همین ارتباط، یکی از مقامات حفاظت اطلاعات آلمان اظهار داشت: استفاده از این اسکنرها درصورتی عملی خواهد شد که پیامدهای جسمی و بیماری‌ها‌ی ناشی از این دستگاه‌ها درنظر گرفته شود.

  طبق اظهارات توماس دو مزییق، وزیر کشور آلمان، به کارگیری اولین دستگاه‌ اسکنر بازجویی کننده به این دلیل است که مسافران هوایی سریع‌تر و بهتر مورد بازجویی قرار گیرند و از اینکه مسافران مواد خطرناک و به ویژه منفجره با خود در هواپیما همراه ندارند، اطمینان حاصل شود.

  طبق اظهارات این وزیر آلمانی، مسافران در هامبورگ حق انتخاب دارند که یا با این دستگاه‌ها کنترل شوند و یا توسط بخش‌های کنترلی و بعد از آن نیروهای امنیتی، به طور شخصی کنترل شوند.

  وزیر کشور آلمان ضمن اشاره به این مساله اطمینان داد که به‌رغم استفاده از این اسکنرها، حفاظت از حریم خصوصی افراد تضمین شود.

  طبق اظهارات سخنگوی وی، این عکس‌برداری‌ها بلافاصله بعد از کنترل پاک می‌شوند و به نظر نمی‌رسد که این دستگاه‌ها خطراتی برای سلامتی به وجود بیاورند.

  این در حالی است که یکی از مقامات حفاظت اطلاعات آلمان، هشدار داد که با بکارگیری این اسکنرها، حقوق شخصی مسافران هوایی مورد تخطی قرار گیرد.

  وی خبر داد که به دعوت مقامات هامبورگ، کاربرد این دستگاه‌ها ابتدا به طور آزمایشی در این شهر مورد بررسی قرار گیرد.

  قرار است وزارت کشور آلمان در صورت موفقیت‌آمیز بودن استفاده از این اسکنرها، نسبت به بکارگیری آنها در دیگر فرودگاه‌ها نیز اقدام کند.

  طبق اظهارات سخنگوی وزارت کشور آلمان، باید اطمینان حاصل شود که کنترل مسافران از طریق این اسکنرها سریع‌تر می‌شود و این دستگاه‌ها به ویژه برای خردسالان تهدیداتی به همراه نخواهد داشت.

  استفاده از این اسکنرها در فرودگاه آمستردام از سه سال پیش رایج بوده است.

  انگلیس و ایتالیا نیز در صدد استفاده از این اسکنرها هستند، این درحالی است که در آمریکا و روسیه نیز از مدت‌ها قبل از این اسکنرها استفاده می‌شده است.  www.isna.ir
  #1 ارسال شده در تاريخ August 11th, 2010 در ساعت 23:26:53

 2. The Following 3 Users Say Thank You to Amiralikarimi For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (August 11th, 2010), nd_blacky (August 12th, 2010), orasess (August 11th, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0