برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. black-pilot ?????? ??
  black-pilot

  هوانورد فعال-سرهنگ
  December 2009
  زمین
  1,073
  تعداد تشکر : 1,025
  Thanked 3,419 Times in 1,039 Posts

  ??? ??? مديركل جديد فرودگاه كرمانشاه معرفي شد

  بنابر گزارش روابط عمومي شركت فرودگاههاي كشور شرفايي جايگزين علي باقري شد كه پس از چند سال فعاليت در فرودگاه كرمانشاه ، در اين هفته سمت مديركلي دفتر مركزي حراست شركت فرودگاهها را بر عهده گرفت و به تهران نقل مكان كرد.

  در مراسم معرفي مديركل جديد فرودگاه كرمانشاه كه روز دوشنبه و با حضور مديران فرودگاههاي همدان، سنندج و ايلام ، مسئولان و روساي دستگاههاي اجرايي و كاركنان فرودگاه برگزار شد، محسن اسماعيلي رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت فرودگاههاي كشور با قدرداني از تلاش باقري مديركل سابق فرودگاه گفت: انتظارات از مديركل جديد بالاست و اميدواريم شرفايي با ادامه راه باقري بتواند فرودگاه كرمانشاه را به نقطه مطلوب برساند.

  وي با اشاره به سوابق مديركل جديد فرودگاه كرمانشاه در ديگر فرودگاههاي كشور به ويژه فرودگاه كرمان افزود: ارائه خدمات به 400 هواپيماي خارجي در جريان زمين لرزه بم و روزهاي بحراني فرودگاه كرمان موجب كسب تجارب زيادي توسط شرفايي شده است.


  اسماعيلي در ادامه به فعاليت باقري در فرودگاه كرمانشاه اشاره كرد و گفت: باقري باعث اجراي پروژه هاي زيادي در كرمانشاه شد كه اميدواريم در دوره مديريت جديد ،پروژه هاي تازه نيز با حمايت استاندار محترم با سرعت لازم به پيش رود.

  در اين مراسم علي باقري مديركل سابق فرودگاه كرمانشاه هم در گزارشي اعلام كرد: تعداد پروازهاي فرودگاه از 4 پرواز درهنگام قبول مسئوليتش به 20 پرواز روزانه در حال حاضر رسيده است.

  وي در اين گزارش به جابجايي 600 هزار مسافر در اين فرودگاه اشاره كرد و گفت: امكان جابجايي 2 ميليون مسافر در سال در اين فرودگاه وجود دارد.

  پيمان شرفايي هم طي سخناني ابراز اميدواري كرد بتواند با حمايت استاندار و مديرعامل شركت فرودگاههاي كشور منشاء خدمت در فرودگاه كرمان باشد.

  پيمان شرفايي پيش از انتصاب به سمت جديد، مدت 7 سال سمت معاون عملياتي فرودگاههاي كرمان را بر عهده داشت.

  ...ANY TIME BABY
  #1 ارسال شده در تاريخ August 12th, 2010 در ساعت 13:23:44

 2. The Following User Says Thank You to black-pilot For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (August 12th, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0