برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. black-pilot ?????? ??
  black-pilot

  هوانورد فعال-سرهنگ
  December 2009
  زمین
  1,073
  تعداد تشکر : 1,025
  Thanked 3,419 Times in 1,039 Posts

  ??? ??? مديرکل فرودگاه‏هاي فارس: نگه‌داري فرودگاه شيراز در شرايط فعلي نيازمند سالانه 12 ميلياردتومان است

  مديرکل فرودگاه‏هاي استان فارس گفت: جايگاه سرپوشيده استقبال کنندگان حجاج در فرودگاه شيراز تا دو ماه آينده به بهره‌برداري خواهد رسيد.

  به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه فارس، "مجيد حجازي"، در حاشيه مراسم كلنگ‌زني احداث جايگاه استقبال‌كننده حجاج فرودگاه شيراز به خبرنگاران گفت: از آنجا که استقبال‌كنندگان از حجاج نيازمند امکانات اوليه‏اي در زمان انتظار خود بودند، قطعه زميني با متراژ 40 هزار مترمربع و تنها با آسفالتي بي‌كيفيت و فاقد هرگونه امكانات رفاهي براي آنان فراهم شد که بتوانيم در آينده اين قطعه را تجهيز کنيم.

  وي افزود: به همين منظور اين جايگاه ساخته مي‌شود تا مردم در باران و هواي گرم امكانات رفاهي مناسبي داشته باشند اگر چه چند سال است كه پيگير ساخت اين پروژه بوديم اما‌ اعتباري براي اين پروژه اختصاص نيافت.

  حجازي ادامه داد: دو سالن نمازخانه با متراژ 230 مترمربع و 40 سرويس بهداشتي مناسب ساخته شد كه از دو ماه گذشته آماده بهره‌برداري است.

  وي اضافه کرد: در طرح جديد در نظر داريم يك‌هزار مترمربع از اين زمين را تبديل به جايگاه سرپوشيده‌ استقبال‌كنندگان كنيم تا مردمي كه براي استقبال و بدرقه حجاج به فرودگاه مي‌آيند، كمتر دچار مشكل شوند.

  اين مقام مسوول در ادامه گفت: بودجه ساخت اين جايگاه از محل تامين بودجه استاني بوده که يکي از دلايل تاخير در آغاز اين پروژه، دير محقق شدن بودجه بوده است. زيرا شرکت فرودگاه‏ها اين جايگاه را جزو تاسيسات فرودگاهي نمي‏داند و بودجه‏اي نيز براي آن اختصاص نخواهد داد.

  وي ادامه داد: طرح‏هاي متعددي براي توسعه فرودگاه بين‌المللي شيراز آماده شده است اما از آنجا که تامين بودجه براي آنان با مشکل روبه‌رو بوده، طرح اجرا نشده و از محل بودجه‏هاي ديگرمان نيز نمي‏توانيم براي اجراي اين طرح‏ها هزينه کنيم زيرا نگه‌داشتن فرودگاه در حال فعلي نيز نيازمند سالانه 12 ميليارد تومان است.

  به گزارش ايسنا، مديركل فرودگاه‌هاي استان فارس همچنين با بيان جايگاه ويژه خبرنگاران در اطلاع‌رساني اخبار مربوط به فرودگاه‌هاي فارس، گفت: نقش مهم و خطير اصحاب رسانه در اطلاع‌رساني بر هيچ‌كس پوشيده نيست.

  وي خاطرنشان كرد: مجموعه فرودگاه‌هاي استان فارس و به ويژه مديريت آن هيچ‌گاه خبرنگاران را جدا از اين حوزه نمي‌دانسته و همواره آنان را عضوي از جامعه كاري خود قلمداد كرده‌است زيرا خبرنگاران استان فارس همواره همكاري خوبي با اين اداره داشته و خدمات ارزنده‌اي را انجام داده‌اند.

  مديركل فرودگاه‌هاي استان فارس ادامه داد: خبرنگاران مجموعه‌اي هستند كه هيچ گاه از پشتيباني مالي و دولتي برخوردار نبوده‌ و در زمينه‌هاي مالي، امنيت شغلي و بيمه خود با مشكلات فراواني روبه‌رو بوده‌اند كه اميدواريم ه چه سريع‌تر پشتيباني از اين قشر زحمتكش و فعال به حقيقت بپيوندد و آنها از خدمات،‌امكانات و حقوق و مزاياي خبرنگاري برخوردار شوند.

  به گزارش ايسنا، اين نشست مطبوعاتي آخرين گفت‏و‏گوي مجيد حجازي با خبرنگاران در مقام مديرکل فرودگاه‏هاي استان فارس بود و او پس از 9 سال مديريت بر فرودگاه‏هاي استان، جاي خود را به حميدرضا سيدي، مديرکل پيشين فرودگاه‏‏هاي بوشهر خواهد داد.

  ...ANY TIME BABY
  #1 ارسال شده در تاريخ August 12th, 2010 در ساعت 13:59:04

 2. The Following User Says Thank You to black-pilot For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (August 12th, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0