برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. black-pilot ?????? ??
  black-pilot

  هوانورد فعال-سرهنگ
  December 2009
  زمین
  1,073
  تعداد تشکر : 1,025
  Thanked 3,419 Times in 1,039 Posts

  ??? ??? مديرعامل شركت فرودگاههاي كشور : اعتبارات شركت پاسخگو نيست، اعتبار بدهيد

  رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت فرودگاههاي كشور از افتتاح قريب الوقوع پروژه هاي فرودگاهي در مازندران با حضور وزير راه و ترابري خبر داد.


  بنابر گزارش روابط عمومي شركت فرودگاههاي كشور محسن اسماعيلي كه به ساري سفر كرده بود،در ديدار با استاندار مازندران افزود: پرواز از فرودگاه ساري به كشورهاي حاشيه خليج فارس در آينده در دستور كار اين فرودگاه قرار گرفته است.

  وي به افزايش پروازها و توسعه فرودگاه ساري طي سال هاي اخير اشاره كرد و گفت: توسعه بيشتر فرودگاه مستلزم وجود زيرساخت عملياتي مناسب، افزايش نيروي انساني و جذب اعتبارات استاني است كه اميدواريم هرچه سريع تر اختصاص يابد.

  اسماعيلي گفت: در صورتي كه اعتبار لازم براي اجراي مصوبات سفرهاي استاني رئيس جمهوري در فرودگاههاي كشور اختصاص داده نشود، براي تامين آن از طريق درآمدهاي شركت به زمان زيادي نياز داريم.


  مديرعامل شركت فرودگاههاي كشور افزود: اعتبارات شركت فرودگاهها پاسخگوي تعهدات 700 ميليارد توماني آن نيست و ما از دولت درخواست كرده ايم اعتبارات لازم براي اجراي مصوبات استاني را تامين كند.

  در اين ديدار طاهايي استاندار مازندران نيز خواستار اجراي جدي مصوبات استاني دولت شد و گفت: اين برنامه بايد هم در دستور كار استانداري و هم جزو برنامه هاي شركت فرودگاههاي كشور باشد.

  طاهايي همچنين افزايش طول باند فرودگاه ساري براي جذب پروازهاي خارجي را خواستار شد و گفت: انتظار داريم اين مشكل حل شود.


  استاندار مازندران با اشاره به اينكه گردشگري بر اقتصاد استان تاثير گذار است افزود: بايد براي فعال تر شدن فرودگاه ساري و استفاده بهتر از سرمايه هاي ملي تلاش كنيم.
  ...ANY TIME BABY
  #1 ارسال شده در تاريخ August 16th, 2010 در ساعت 13:53:49

 2. The Following User Says Thank You to black-pilot For This Useful Post:

  Real Flight (August 16th, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0