برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Amiralikarimi ?????? ??
  Amiralikarimi
  هوانورد ارشد-سرهنگ دوم
  November 2008
  TEHRAN
  645
  تعداد تشکر : 4,164
  Thanked 2,936 Times in 630 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  hot مشارکت بخش خصوصی جهت ورود هواپيما به کشور تا پايان سال

  تین نیوز: ایجاد یک تعامل مضاعف و موثر با بخش خصوصی در تامین هواپیما ضروری است.
  سید کاظم حجازی عضو کمیسیون عمران و نماینده مردم همدان با بیان این مطلب اظهار داشت: درحال حاضر تعریف دقیقی از استاندارد جهانی راه در وزارت راه وترابری ارائه نشده است تا بدین وسیله بتوان مشخص کرد که در کدام محورها این مسئله رعایت شده است.
  حجازی تصریح کرد: ورود هواپیما های جدید متناسب با وضعیت آب و هوایی ایران و اصلاح ساختار مدیریتی درسازمان هواپیمایی کشور از برنامه های وزارت راه و ترابری در خصوص ارتقاء وضعیت خطوط هوایی است.
  نماینده مجلس هشتم یاد آور شد: امروزه صرفه جویی در ضرورت های صنعت هواپیمایی یکی از نکات مهم در بحث حمل ونقل هوایی است وباید در دستور کار وزارت راه وترابری قرار بگیرد.
  وی با تاکید بر فعال کردن بخش خصوصی در تامین هواپیما بیان کرد: با تعریف مجدد از پروازهای بین شهری داخل کشور و نوع هواپیماهای متناسب با آن و ایجاد یک تعامل مضاعف تر با بخش خصوصی می توان قسمتی از بار حمل ونقل هوایی را با کمک این بخش کاهش داد.
  وی در پایان گفت: واردات هواپیما به کشور از راه های مختلف دردستور کار قرار گرفته است وتمام هواپیما ها تا پایان سال با استانداردهای بین المللی وارد می شوند.
  #1 ارسال شده در تاريخ August 16th, 2010 در ساعت 18:18:26

 2. The Following User Says Thank You to Amiralikarimi For This Useful Post:

  SKY MAN (August 17th, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0