برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. black-pilot ?????? ??
  black-pilot

  هوانورد فعال-سرهنگ
  December 2009
  زمین
  1,073
  تعداد تشکر : 1,025
  Thanked 3,419 Times in 1,039 Posts

  ??? ??? سازمان هواپيمايي كشوري تنها مرجع انعقاد موافقت‌نامه‌هاي خارجي انتخاب شد

  خبرگزاري فارس: سازمان هواپيمايي كشوري به عنوان تنها مرجع انعقاد موافقت‌نامه‌ها و اجازه‌نامه‌هاي منعقدشده بين دولت جمهوري اسلامي ايران و ساير كشورها انتخاب شد.


  به گزارش خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس، هيئت وزيران بنا به پيشنهاد وزارت راه و ترابري و به استناد اصل يكصد و سي و هشتم قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران تصويب نمود: سازمان هواپيمايي كشوري به عنوان تنها مرجع انعقاد موافقت‌نامه‌ها و اجازه‌نامه‌هاي منعقدشده بين دولت جمهوري اسلامي ايران و ساير كشورها است و مي‌تواند حق بهره‌برداري هوايي به منظور حمل و نقل اشخاص و كالا براي استفاده از حقوق مندرج در قراردادها و موافقت‌نامه‌ها و اجازه‌نامه‌هاي مربوط به برقراري خدمات هوايي بين دولت جمهوري اسلامي ايران و ساير كشورها را با اولويت شركتهاي داخلي به شركتهاي حمل و نقل هوايي واگذار نمايد.
  بنابراين مصوبه، حمل و نقل مسافران و ارسال كالاها كه به هزينه وزارتخانه‌ها و ساير سازمانهاي دولتي يا وابسته به دولت به خارج از كشور و بالعكس از طريق هوايي صورت مي‌گيرد، به مباشرت يا به توسط يكي از شركتهاي حمل و نقل هوايي داخلي و خارجي مورد تأييد سازمان هواپيمايي كشوري انجام گردد.
  سازمانهاي دولتي و وابسته به دولت، مذكور در اين بند عبارتند از هر سازمان، بنگاه، شركت، بانك و هر نوع مؤسسه ديگري كه تمام يا قسمتي از سرمايه آن متعلق به دولت بوده و يا اداره امور آن زير نظر دستگاههاي دولتي باشد.
  ايجاد نمايندگي براي شركتهاي هوايي خارجي، واگذاري خدمات پشتيباني زميني، سوار و پياده كردن مسافر و تخليه و بارگيري هواپيماها در فرودگاهها براي پروازهاي داخلي و خارجي و انجام خدمات فني هواپيما (تعميرات) بايد با اجازه سازمان هواپيمايي كشوري به اشخاص حقيقي و حقوقي اعم از دولتي و غيردولتي واگذار گردد.
  ...ANY TIME BABY
  #1 ارسال شده در تاريخ August 17th, 2010 در ساعت 15:47:09

 2. The Following 2 Users Say Thank You to black-pilot For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (August 17th, 2010), SKY MAN (August 18th, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0