برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. black-pilot ?????? ??
  black-pilot

  هوانورد فعال-سرهنگ
  December 2009
  زمین
  1,073
  تعداد تشکر : 1,025
  Thanked 3,419 Times in 1,039 Posts

  ??? ??? مديركل جديد فرودگاههاي اصفهان معرفي شد

  روز سه شنبه طي مراسمي در فرودگاه اصفهان، علي قاسم زاده به عنوان مديركل جديد فرودگاههاي استان اصفهان معرفي شد.


  بنابر گزارش روابط عمومي شركت فرودگاههاي كشور قاسم زاده پيش از اين سمت مديركلي فرودگاههاي استان هرمزگان را برعهده داشت.

  در مراسم معرفي مديركل جديد و توديع مديركل قبلي اين اداره كل كه بازرس ويژه وزير راه و ترابري ، معاون عمراني ومديركل امور اجتماعي استانداري اصفهان، جمعي از اعضاي هيات مديره و مديران شركت به همراه روساي شركتهاي هواپيمايي و دستگاههاي اجرايي فرودگاه حضور داشتند، محسن اسماعيلي رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت فرودگاهها در سخناني از مديركل جديد فرودگاههاي اصفهان با عنوان فردي ياد كرد كه امتيازات خوبي براي تصدي اين سمت دارد.

  اسماعيلي با تاكيد بر اينكه قاسم زاده در جريان زمين لرزه بم آزمايش خود را پس داده است ، گفت: انشاا... او با همكاري همه در كار خود موفق خواهد بود.

  مديرعامل شركت فرودگاهها همچنين ابراز اميدواري كرد با سرمايه گذاري بخش خصوصي ، پروژه هاي فرودگاه اصفهان هرچه سريع تر تكميل شود.

  مديرعامل شركت فرودگاههاي كشور در ادامه به نقش مديركل سابق فرودگاههاي اصفهان در توسعه اين استان اشاره كرد و گفت: ايرج بهشتي رفيق روزهاي بي كسي نظام است كه خدمات زيادي به كشور كرده است.

  وي به سابقه بهشتي در فرودگاههاي سيستان و بلوچستان، كرمانشاه، هرمزگان و اصفهان هم اشاره كرد و افزود: بهشتي بي ادعا كار كرد و در همه كارها حضور جدي داشت.

  مديرعامل شركت فرودگاهها در اين مراسم اعلام كرد: آقاي بهشتي بزودي به عنوان معاون عمليات فرودگاهي شركت معرفي و جايگزين مهندس گل محمدي خواهد شد.

  در اين مراسم مديركل جديد فرودگاههاي اصفهان اعلام كرد: براي تكميل پروژه هاي فرودگاه اصفهان دست ياري به سوي همكاران دراز مي كند.

  در پايان اين مراسم با لوح تقدير از ايرج بهشتي و چند تن از مديران سابق فرودگاه اصفهان و شركت فرودگاهها، همچنين شريف منش مهندس مراقبت پرواز فرودگاه و خانواده شهيد مهدي شجاعي قدرداني شد.

  مديرعامل شركت فرودگاهها طي سفر به اصفهان با استاندار وآيت اله طباطباي امام جمعه اصفهان و آيت اله مظاهري از مراجع تقليداصفهان هم ديدار كرد.

  ...ANY TIME BABY
  #1 ارسال شده در تاريخ August 20th, 2010 در ساعت 12:49:41

 2. The Following 2 Users Say Thank You to black-pilot For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (August 20th, 2010), Mohammad Tomcat (August 21st, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0