برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. black-pilot ?????? ??
  black-pilot

  هوانورد فعال-سرهنگ
  December 2009
  زمین
  1,073
  تعداد تشکر : 1,025
  Thanked 3,419 Times in 1,039 Posts

  ??? ??? عمده فشارهای دشمن به کشور از راه صنعت هوایی است

  رئیس سازمان حراست کل کشور با اشاره به شرایط بحرانی موجود کشور گفت: بخش عمده یی از فشارهایی که دشمنان به کشور وارد می کنند از طریق صنعت هواپیمایی است.

  رئیس سازمان حراست کل کشور که در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل حراست شرکت فرودگاه های کشور سخن می گفت، با بیان اینکه صنعت هواپیمایی از صنعت های ویژه دنیا است بر تخصص، تجربه و تعهد و دانش حراست در این صنعت تاکید کرد و افزود: در طول 31 انقلاب اسلامی دشمنان سعی داشته اند از طریق این صنعت با ما مقابله کنند.

  وی در ادامه با مهم خواندن این صنعت یادآور شد: حراست نباید اجازه دهد نااهلان در عرصه مدیریتی و پشتیبانی به این صنعت ورود پیدا کنند.

  رئیس سازمان حراست کل کشور با بیان اینکه حراست نیاز به یک مهندسی جدید دارد، بر نگاه تحولی آن تاکید کرد و گفت: امروز روش سنتی در عملکرد و محتوا و نوع کار پاسخگو نیست و از این رو از همه حراست ها در دفاتر مرکزی خواسته شده تا با نگاه تحولی در سطح ملی مسیری با استراتژی میان مدت و دراز مدت طراحی کنند تا بتوانند گام ها را به شایستگی بردارند.

  وی تکنولوژی را از ارکان اصلی حراست خواند و افزود: حراست باید به این دانش مسلط شده و آن را به خدمت بگیرد چراکه در این صورت هوشمندی، قدرت و اقتدار و توان بیشتری خواهد داشت.

  ايشان برخوداری از فرهنگ حراستی درمجموعه حراست را مورد توجه قرار داد و از حراست خواست دراین بخش اهتمام ویژه یی داشته باشند.

  وی با اشاره به سابقه مدیرکل جدید حراست گفت: باقری هم از نگاه حراستی برخودار بوده و هم در حراست فعالیت کرده و همین فرهنگ باعث شده تا در تصمیم ها حراست را ذی شان و ذی مدخل بداند.

  وی از پیوند حراستی به عنوان چشم بینای سیستم مدیریتی یاد کرد و گفت: در کنار هم قرار گرفتن مجموعه حراست و مدیریت در بدنه تشکیلاتی می تواند بسیاری از مشکلات را مرتفع کند.

  رئيس حراست كل كشور همچنین به افزونی مطالبات از خانواده هواپیمایی اشاره کرد و گفت: ما باید در یک تیم ویژه پاسخگوی این مطالبات باشیم.

  وی به لزوم پاکسازی در نگاه تحولی جدید حراست اشاره کرد و خاطر نشان کرد : باید اقدامات لازم در تربیت نیروهایی که می توانند شرایط مطلوب برای آینده این صنعت را به وجود آورد صورت گیرد.

  وي اظهار داشت: امروز نیازمند حراستی کارآمد، اثرگذار، بهنگام و پاسخگو هستیم تا بتواند منویات سلسله مراتب را پاسخگو باشد و براساس برنامه هایی که با نگاه تحولی تدوین می کند، در تصمیمات نقش اول داشته باشد.

  ايشان بر نگاه حراست به آینده تاکید کرد و گفت: توقف در زمان سازمان را دچار مشکل و چالش می کند و از این رو حراست باید تدبیر لازم را در مواجهه با مشکلات داشته و در تصمیات مدیران نقش آفرین باشد.

  رئیس سازمان حراست کل کشور امین بودن و مراقبت از خود را لازمه اعتمادسازی میان حراست و دستگاه های مختلف عنوان کرد و گفت: حراست نقش ویژه یی در نظارت بر عملکرد دیگران دارد و از این رو باید بتواند با مراقبت از خود بر عملکرد دیگران نظارت داشته باشد.

  وی همچنین به اهمیت امنیت، سیانت و پیشگیری، برخورد قاطع با متخلفان در رویکرد جدید حراست اشاره و بر کلیدی بودن شناخت فرصت ها و آسیب ها تاکید کرد.

  وي جلوگیری از ورود حراست به حاشیه را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: ما باید جامع نگری را در دستور کار قرار داده و برای برخوداری از اولویت ها از پرداختن به حاشیه خودداری کنیم.

  ...ANY TIME BABY
  #1 ارسال شده در تاريخ August 20th, 2010 در ساعت 12:55:26

 2. The Following 2 Users Say Thank You to black-pilot For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (August 20th, 2010), SKY MAN (August 20th, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0