برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. SKY MAN ?????? ??
  SKY MAN

  رئیس سایت
  August 2007
  none
  7,234
  تعداد تشکر : 19,755
  Thanked 20,851 Times in 3,723 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 9

  ??? ??? راه‌اندازي پرواز عسلويه به دوحه

  مدير فرودگاه بين‌المللي عسلويه خبر داد:

  راه‌اندازي پرواز عسلويه به دوحه

  خبرگزاري فارس: مدير فرودگاه بين‌المللي خليج فارس عسلويه از راه‌اندازي پرواز عسلويه به دوحه در آينده نزديك خبر داد.

  به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، فرشيد كلاه‌كج ظهر امروز در بازديد از بخش‌هاي مختلف فرودگاه خليج فارس عسلويه اظهار داشت: منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس جنوبي از مهم‌ترين مناطق نفت و گاز در جهان است و بسياري از منابع نفت و گاز كشور در اين ميدان گازي قرار دارد و بايد نسبت به توسعه فرودگاه و حمل و نقل تلاش گسترده‌اي صورت گيرد.
  وي با تاكيد بر گسترش و توسعه اين فرودگاه افزود: با توسعه زير ساخت‌هاي فرودگاه بين‌المللي خليج فارس، سياست‌هاي توسعه خطوط هوايي اين فرودگاه در دستور كار قرار مي‌گيرد و اميدوار هستيم كه بتوانيم در اين راستا به موفقيت برسيم.
  مدير فرودگاه بين‌المللي خليج فارس عسلويه خاطرنشان كرد: در سال گذشته بيش از 510 هزار مسافر اعم از مسافران ورودي به عسلويه و خروجي از اين شهر از اين فرودگاه جابه‌جا شده‌اند كه از اين تعداد، 253 هزار و 614 مسافر وارد عسلويه و 256 هزار و 978 مسافر نيز از اين فرودگاه به مقصدهاي ديگر كشور خارج شده‌اند و در واقع اين فرودگاه نقش بسيار ارزشمندي در منطقه ايفا كرده است.
  كلاه‌كج بيان داشت: فرودگاه بين‌المللي خليج فارس عسلويه دومين فرودگاه بزرگ كشور و متعلق به صنعت نفت است كه شركت‌هاي هواپيمايي ماهان، آسمان، كيش‌اير، تابان، فارس قشم اير و هواپيمايي نفت ايران، انتقال مسافران پارس جنوبي را از عسلويه به شهرهاي مختلف كشور از طريق اين فرودگاه انجام مي‌دهند.
  وي در ادامه با اشاره به برنامه‌هاي توسعه اين فرودگاه گفت: راه‌اندازي باند و ترمينال2 مسافري از مهم‌ترين برنامه‌هاي توسعه‌اي در اين فرودگاه هستند كه اين امر به زودي عملياتي مي‌شود.
  مدير فرودگاه بين‌المللي خليج فارس عسلويه يادآور شد: با اجراي مناقصات و تامين بودجه به منظور اجراي برنامه‌هاي توسعه‌اي اين فرودگاه در آينده‌اي نزديك شاهد اجراي طرح توسعه باند و ترمينال2 مسافري هستيم.
  كلاه‌كج در ادامه از انجام كارهاي مطالعاتي فاز دوم فرودگاه عسلويه خبر داد و اضافه كرد: احداث يك باند به طول چهار كيلومتر و سالن ترانزيت نيز از جمله برنامه‌هايي است كه در دستور كار قراردارد و با استفاده از آن مسافران بدون طي كردن مسير، به وسيله هفت تونل هوايي، به طور مستقيم وارد هواپيما مي‌شوند.
  وي در ارتباط با پروازهاي انجام شده در اين فرودگاه اظهار داشت: پرواز به مقصدهاي بوشهر، اهواز، كيش، شيراز، اصفهان، رشت و كرمانشاه، از جمله پروازهاي جديد از فرودگاه بين‌المللي خليج فارس عسلويه است كه از سوي شركت هواپيمايي نفت ايران و شركت هواپيمايي آسمان انجام مي‌شود.
  اين مقام مسئول همچنين از راه‌اندازي پرواز عسلويه به دوحه در آينده نزديك خبر داد و گفت: كارشناسان سازمان هواپيماي كشوري با حضور در عسلويه، زمينه‌هاي لازم براي راه‌اندازي اين پرواز را بررسي كردند و ما منتظر اعلام نتيجه و گزارش نهايي آنان براي برقراري پرواز ياد شده هستيم.
  كلاه‌كج افزود: با تلاش مضاعف در صدد هستيم روز به روز بر توسعه اين فرودگاه بيافزاييم و به فضل خدا در پايان سال جاري پيشرفت بيشتري را در اين فرودگاه شاهد خواهيم بود.
  #1 ارسال شده در تاريخ August 20th, 2010 در ساعت 15:17:08

 2. The Following User Says Thank You to SKY MAN For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (August 20th, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0