برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Amiralikarimi ?????? ??
  Amiralikarimi
  هوانورد ارشد-سرهنگ دوم
  November 2008
  TEHRAN
  645
  تعداد تشکر : 4,164
  Thanked 2,936 Times in 630 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  hot هواپیمای بوئینگ قابلیت پرواز در ایران را ندارد

  تین نیوز: رئیس سابق سازمان هواپیمایی کشوری گفت: به دلیل شرایط آب و هوایی ایران و ارتفاع برخی فرودگاه ها نسبت به سطح دریا ،هواپیمای بوئینگmd قابلیت پروازدر کشور را ندارد.
  حسین خانلری با بیان هواپیماهای توپولف موجود در ایران از ایمنی بالایی برخوردارهستند ،اظهارداشت: تنها ایراد هواپیمای توپولف قدیمی بودن تجهیزات کمک ناوبری این هواپیماها است.
  وی در خصوص هواپیماهای بوئینگ md خریداری شده به جای هواپیماهای توپولف گفت : این نوع هواپیما با شرایط جوی ایران سازگاری ندارد وایمنی بوئینگ هایmd در زمان پروازدر آسمان کشور پایین می آید.
  رئیس سابق سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه هواپیمای بوئینگ md زمان پرواز در هوای گرم و ارتفاع بالا ازایمنی پایینی برخوردار است، تصریح کرد: با توجه به شرایط جوی ایران و گرمای طبیعی هوای کشوراین نوع هواپیما از قابلیت پایینی در ناوگان هوایی برخوردار خواهد بود.
  وی با اشاره به ارتفاع بالای بیشترفرودگاه های کشور از سطح دریا، اضافه کرد: فرودگاه های کرمان، سنندج، خرم آباد، شیراز و اصفهان برای نشست وبرخاست هواپیمای بوئینگ خطرناک است.
  خانلری با بیان اینکه موتوراین نوع هواپیما باید فشارکمتری درهوای گرم تحمل کند، اضافه کرد:هواپیمای بوئینگ md دارای 160 نفرظرفیت مسافر است که با توجه به شرایط جوی کشورباید با 30 صندلی خالی پرواز کند.
  #1 ارسال شده در تاريخ August 22nd, 2010 در ساعت 15:32:23

 2. The Following 3 Users Say Thank You to Amiralikarimi For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (August 22nd, 2010), orasess (August 22nd, 2010), Real Flight (August 22nd, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0