برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
 1. black-pilot ?????? ??
  black-pilot

  هوانورد فعال-سرهنگ
  December 2009
  زمین
  1,073
  تعداد تشکر : 1,025
  Thanked 3,419 Times in 1,039 Posts

  ??? ??? ورود 8 بوئينگ md و 6 ايرباس در آينده نزديك؛ افزايش قيمت بليط هواپيما قطعي است

  خبرگزاري فارس: وزير راه با اعلام اينكه قطعاً پس از اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها و آزاد‌شدن قيمت سوخت، قيمت‌هاي بليت هواپيما نيز افزايش مي‌يابد، از ورود 8 فروند بوئينگ MD و 6 فروند هواپيماي ايرباس در آينده نزديك به كشور خبر داد.  حميد بهبهاني در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبري فارس «توانا» با بيان اينكه هم‌اكنون در بخش حمل و نقل هوايي كشور هيچ كمبودي وجود ندارد، اظهار داشت: افزايش روزافزون خدمات در حوزه حمل و نقل هوايي، ورود هواپيماهاي جديد غربي به ناوگان و زمين‌گير كردن تدريجي هواپيماهاي فرسوده، نشان از اين دارد كه تحريم ورود هواپيما و قطعات آن به كشور از سوي دولت آمريكا، كاملاً بي‌تاثير بوده است.

  * 19 فروند هواپيماي غربي به ناوگان هوايي كشور افزوده مي‌شود

  وزير راه و ترابري با بيان اينكه مقرر شده است 13 فروند هواپيماي بوئينگ MD و شش فروند هواپيماي ايرباس خريداري و به كشور وارد ‌شود، توضيح داد: تاكنون پنج فروند از بوئينگ‌هاي مذكور وارد كشور شده است و بقيه اين هواپيماها نيز به زودي به كشور وارد مي‌شود.

  * برخي افراد از گفته‌هاي ضد‌ و نقيض خود درباره بوئينگ‌هاي MD و توپولف دست بردارند

  بهبهاني در خصوص ميزان ايمني پرواز در بوئينگ MD و مقايسه آن با توپولف‌هاي 154، تصريح كرد: اظهارنظر‌هاي غيرتخصصي در مورد ميزان ايمني بوئينگ‌هاي MD كه چندي است از سوي برخي افراد مطرح مي‌شود و بر ايمني پايين اين هواپيماها تأكيد دارد، كاملاً بي‌اساس و بي‌مورد است.‌
  وزير راه و ترابري با انتقاد از گفته‌هاي ضد‌ و نقيض برخي افراد درباره ايمني پايين بوئينگ‌هاي MD، اظهار داشت:‌ چطور تا زماني كه توپولف 154 در ناوگان هوايي كشور فعال بود، همه از غير‌ايمن بودن هواپيماهاي شرقي و به‎خصوص اين نوع هواپيماها ‌دم مي‌زدند و معتقد بودند بايد هواپيماي غربي به‌جاي توپولف به ناوگان افزوده شود، اما پس از آنكه در شرايط كنوني تحريم و با اين مشكلات فراوان اقدام به خريد و ورود هواپيماهاي غربي مي‌كنيم باز اعتراض مي‌كنند كه توپولف‌ها ايمن‌تر از بوئينگ‌هاي MD هستند.
  بهبهاني با اشاره به اينكه اين دوگانگي در گفتار برخي افراد جاي تأمل دارد، يادآور شد:‌ از ديدگاه اينجانب نيز، توپولف‌هاي سالم و خوب، مشكل پروازي ندارند، زيرا قطعاً هر هواپيماي سالمي كه مجوز پرواز دريافت كند، براي انجام پرواز ايمن است.
  وزير راه و ترابري با بيان اينكه در سال 2009 ميلادي كمترين سوانح هوايي در دنيا، مربوط به هواپيماهاي توپولف بود، اظهار داشت: اين در حالي است كه "بوئينگ " در اين سال، شش سانحه سقوط و "ايرباس " هفت سانحه داشت اما توپولف در سال 2009 ميلادي تنها دو سقوط داشت.

  به گزارش فارس روز گذشته رئيس سابق سازمان هواپيمايي كشوري درباره ميزان ايمني بوئينگ‌هاي MD گفته بود: اين نوع هواپيما هنگام پرواز در هواي گرم و ارتفاع بالا، از ايمني پاييني برخوردار است و با توجه به شرايط جوي ايران و گرماي طبيعي هواي كشور، بوئينگ‌هاي MD از قابليت پرواز پاييني در ناوگان هوايي ايران برخوردار خواهد بود.
  حسين خانلري با اشاره به ارتفاع بالاي اغلب فرودگاه‌هاي كشور از سطح دريا، گفته بود: فرودگاه‌هاي كرمان، سنندج‌، خرم آباد، شيراز و اصفهان براي نشست و برخاست هواپيماي بوئينگ‌ MD خطرناك است.

  * افزايش قيمت بليت هواپيما خواسته شركت‌هاي هواپيمايي و وزارت راه و ترابري

  وزير راه و ترابري در مورد برنامه‌ريزي براي افزايش قيمت بليت هواپيما در ايران، تصريح كرد: شركت‌هاي هواپيمايي بار‌ها درخواست افزايش قيمت بليت را به اين وزارتخانه ارائه داده‌اند.
  وي با بيان اينكه هم‌اكنون قيمت‌هاي بليت هواپيما در ايران از تمامي كشور‌هاي دنيا كمتر است، گفت: در حال حاضر بدون درنظر گرفتن اجراي قانون آزاد‌سازي قيمت‌ها، قيمت بليت هواپيما در ايران بسيار پايين است؛ اما قطعاً پس از اجراي قانون هدفمند‌سازي يارانه‌ها و آزاد‌شدن قيمت سوخت، قيمت‌هاي بليت هواپيما نيز افزايش مي‌يابد.
  وزير راه و ترابري خاطرنشان كرد: افزايش قيمت بليت هواپيما موجب افزايش ارائه خدمات توسط شركت‌هاي هواپيمايي، افزايش درآمد مالي ايرلاين‌ها و به دنبال آن ورود هواپيماهاي نوين‌تر غربي به ناوگان هوايي كشو‌ر است.

  ...ANY TIME BABY
  #1 ارسال شده در تاريخ August 23rd, 2010 در ساعت 19:35:50

 2. The Following 4 Users Say Thank You to black-pilot For This Useful Post:

  nd_blacky (August 24th, 2010), orasess (August 23rd, 2010), SKY MAN (August 26th, 2010), سورنا282 (August 26th, 2010)

 3. سورنا282 ?????? ??
  سورنا282

  هوانورد عادی - گروهبان یکم
  August 2010
  مشهد
  90
  تعداد تشکر : 71
  Thanked 211 Times in 63 Posts

  ??? ??? پاسخ : ورود 8 بوئينگ md و 6 ايرباس در آينده نزديك؛ افزايش قيمت بليط هواپيما قطعي است

  چرا mdاین همه بوئینگ هست
  پرواز پرگشودن یک پرنده،سرآغاز دل بریدن از خاک،وباز هم فرود،فرود بر همان خاک....
  کوچندگانی که پیوسته تا سپهر برمی شوند و باز می گردند،خوشا به حالشان که از هرچه فانیست دل بر می چینند و به آسمانش می سپارند......
  #2 ارسال شده در تاريخ August 26th, 2010 در ساعت 12:48:56

??????? ?????

 1. هواپيمايي ايران بالاتر از آمريكا در گزارش رسمي ايكائو
  ???? Yasser_Maximus ?? ????? اخبار سازمانهای جهانی هوانوردی
  ????: 11
  ????? ?????: January 15th, 2014, 22:27:19

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0