برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Amiralikarimi ?????? ??
  Amiralikarimi
  هوانورد ارشد-سرهنگ دوم
  November 2008
  TEHRAN
  645
  تعداد تشکر : 4,164
  Thanked 2,936 Times in 630 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  hot حرکت ایران به سمت خودکفایی در حوزه ساخت بالگرد

  تین نیوز: کاپیتان رضا نخجوانی معاون وزیر راه و ترابری و رییس سازمان هواپیمایی كشوری به اتفاق هیات همراه، از كارخانجات و خطوط تعمیرات اساسی انواع بالگرد شركت پنها بازدید كرد.
  كاپیتان نخجوانی پس از حضور در شركت پنها ابتدا مورد استقبال امیر سرتیپ خلبان دكتر سیروس باهری مدیر عامل شركت پنها قرار گرفت.
  براساس این گزارش، بازدیدكنندگان از معاونت استاندارد و تضمین مرغوبیت، خطوط تعمیرات اساسی انواع بالگردهای شرقی و غربی، كارگاه بلید، بدنه، الكترواویانیك، كارگاه های بالگردهای سبك و سنگین و همچنین مجموعه سایت 2 شركت پنها و كارخانجات ساخت قطعات و نوسازی بالگرد بازدید به عمل آورده و از نزدیك با دستاوردها و توانمندی های نوین این شركت آشنا شدند.
  رییس سازمان هواپیمایی كشوری در خصوص اهداف و دستاوردهای بازدید از شركت پنها اظهارداشت: ظرف یك سال گذشته این سومین بازدیدی است كه از شركت پنها صورت می گیرد و از دور و نزدیك در جریان پیشرفت ها و برنامه های ویژه ای این صنعت كه به سمت نیل به خودكفایی كامل در حوزه ساخت بالگرد و تعمیرات اساسی و استراتژیكی در انواع و اقسام بالگردهاست، قرار داشتیم.
  وی افزود: اما از آنجا كه قول ها و وعده های آن در بازدیدهای قبلی داده شده بود، به دنبال دعوت امیر باهری مدیر عامل شركت پنها پذیرفتیم تا از نزدیك شاهد دستاوردهایی این بخش باشیم .
  كاپیتان نخجوانی با بیان این مطلب كه اكنون به مجموعه عملكردها، ادعاها و اظهاراتی كه دست اندركاران این صنعت داشتند صحه می گذاریم؛ اظهار امیدواری كرد: كه این تلاش ها و كوشش ها منجر به خودكفایی صددرصدی و نگهداری در حوزه طراحی و ساخت بالگرد شود.
  معاون وزیر راه وترابری اذعان داشت: آن چیزی كه امروز مشاهده كردیم توانایی در حوزه تعمیرات انواع بالگرد در تمامی رده ها اعم از نظامی و غیر نظامی است و من از این بابت بسیار خوشحال و خرسندم و این موفقیت ها را هم به خودمان و هم به مردم شریفمان و هم به مسوولین به ویژه به دست اندركاران این صنعت بسیار حساس و پیچیده تبریك می گویم.
  امیر سرتیپ خلبان دكتر سیروس باهری مدیر عامل شركت پنها نیز ضمن تقدیر و تشكر از حضور مؤثر رییس سازمان هواپیمایی كشوری و دیگر همكارانشان در شركت پنها اظهار امیدواری كرد كه با حمایت های همه جانبه این سازمان این تلاش ها ثمرات خوبی در برداشته باشد.
  وی افزود: در صورت حمایت های همه جانبه می توانیم ثابت كنیم كه اعمال تحریم ها تأثیری چندانی در حوزه صنعت بالگردی و توانمندی صنعتگران ما نخواهد داشت.
  گفتنی است، شركت پنها تاكنون موفق با اخذ گواهینامه هایی از جمله، گواهینامه «مركز تعمیرونگهداری» برای شش مدل بالگرد غیر نظامی شامل (206 ، 212، 412، a1205 ، b214، 105 bo ، mi-17)، گواهینامه «تأییدیه ساختار تشكیلات تولید» برای ساخت قطعات بدنه های انواع بالگرد و گواهینامه «تأییدیه طراحی قطعه» در راستای توانایی ساخت قطعات انواع بالگردهای غیرنظامی از سازمان هواپیمایی كشوری شده است.
  همچنین شركت پنها درصدد است گواهینامه هایی «تأییدیه طراحی قطعه» برای طراحی انواع قطعات و مجموعه های هوایی همچنین گواهینامه «تأییدیه مركز آموزش هوایی» برای مركز آموزش شركت پنها را از سازمان هواپیمایی كشوری اخذ كند.
  مرجع : خبرگزاری آریا
  #1 ارسال شده در تاريخ August 26th, 2010 در ساعت 19:07:14

 2. The Following 3 Users Say Thank You to Amiralikarimi For This Useful Post:

  orasess (August 28th, 2010), reza dezfuli (August 27th, 2010), SKY MAN (August 27th, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0