برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  new_2 گزارش تصويري قدس 89(همه ايران آمدند)

  /روز قدس؛ نماد وحدت اسلامي/‌
  رييس‌جمهور:
  مذاكرات سازش شكست خورده است
  خرج رژيم صهيونيستي از دخلش براي بانيان آن بيشتر شده است
  رييس‌جمهور ظهر امروز به عنوان سخنران‌ پيش از خطبه‌هاي نماز جمعه با محكوم كردن مذاكرات سازش گفت: اين مذاكرات شكست‌خورده است، سرنوشت فلسطين در فلسطين و از طريق مقاومت مردم فلسطين تعيين مي‌شود.

  به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)،‌ دكتر محمود احمدي‌نژاد در بخشي از سخنان خود با بيان اين‌كه مي‌گويند مي‌خواهيم گفت‌وگو كنيم، گفت: چه كسي مي‌خواهد گفت‌وگو كند از جانب چه كساني نمايندگي دارند كه گفت‌وگو كنند؟ نماينده مردم فلسطين چه كسي است؟ كساني كه مي‌خواهند گفت‌وگو و صحبت كنند از كجا اين نمايندگي را به دست آورده‌اند؟ راجع به چه چيزي مي‌خواهند صحبت كنند؟ راجع به سرزمين فلسطين؟ چه كسي حق دارد قطعه‌اي از اين سرزمين را به دشمنان بفروشد؟ ملت فلسطين و ملت‌هاي منطقه اجازه نمي‌دهند هيچ كس حتي يك وجب از خاك فلسطين را به دشمنان ببخشد.

  وي ادامه داد: آن‌ها راجع به چه موضوعي مي‌خواهند صحبت كنند؟ خانه‌ فلسطيني‌ها را اشغال كرده‌اند و بعد مي‌گويند بياييد صحبت كنيم در مورد چه صحبت شود؟ اگر قرار است صحبتي و حرفي زده شود بايد در ابتدا از فلسطين بيرون برويد و بعد صحبت كنيد. در چه فضايي مي‌خواهيد صحبت كنيد؟ هر روز چنگ و دندان نشان مي‌دهيد مردم مظلوم فلسطين را به شهادت مي‌رسانيد و اعلام نيز مي‌كنيد كه هدف ما از گفت‌وگو تمسخر و بازي دادن ملت فلسطين است. در چه فضايي مي‌خواهيد گفت‌وگو كنيد؟ چه كسي ميانجي شود؟ كساني به عنوان ميانجي‌ آمده‌اند كه شريك دزد هستند و از آن حمايت مي‌كنند. چطور مي‌توانيد ميانجي شويد و فضاي عادلانه ايجاد كنيد، وقتي شريك دزد هستيد آدم تعجب مي‌كند.

  احمدي‌نژاد ادامه داد: البته به نظر مي‌رسد آنها سه هدف را از مطرح كردن بحث گفت‌وگو دنبال مي‌كنند، اول انتخابات ‌آمريكاست در ليبرال دموكراسي براي رسيدن به قدرت هر كاري مي‌كنند حتي لشكركشي مي‌كنند، جنگ راه مي‌اندازند، ميليون‌ها نفر را مي‌كشند، بمب‌گذاري مي‌كنند، گروه‌هاي تروريستي سازمان مي‌دهند و حتي براي راي حاضرند بر صهيونيست‌ها سجده كنند. انتخابات در پيش دارند و مي‌خواهند بگويند كه ما يك گام به جلو رفتيم. انتخابات داريد و به احتمال زياد نيز مي‌بريد. نيازي به اين كثافت‌كاري‌ها و اين دروغ‌ها نيست. براي پيروزي در انتخابات حاضريد حق يك ملت را پايمال و يك ملت را ايذا كنيد. رايي كه از مسير دروغ و جنايت حاصل مي‌شود جز در مسير دروغ و جنايت به كار نمي‌رود.

  رييس‌جمهور ادامه داد: هدف دوم آنها ايجاد وقت براي صهيونيست‌ها است اين رژيم دچار بن‌بست شده است و مي‌خواهند فضايي براي اين رژيم درست كنند تا اين رژيم خود را بازسازي كند. هدف سوم ايجاد بهانه براي سركوب بيشتر فلسطيني‌ها و احتمالا حمله به كشورهاي همسايه است.

  رييس‌جمهور گفت: معلوم است كه اين مذاكرات شكست خورده است اين مذاكرات مرده به دنيا آمده است و مبنايي براي مذاكره نيست. وقتي كه به اصل موضوع يعني حقوق فلسطين و واقعيت منطقه توجهي نشود معلوم است كه مذاكرات شكست خورده است. سرنوشت فلسطين در فلسطين و از طريق مقاومت مردم فلسطين تعيين مي‌شود نه در واشنگتن، پاريس و لندن. نياز به دخالت كسي ندارد. همانطور كه گفتم اين مذاكرات شكست خورده است آنها در مورد چه مي‌خواهند مذاكره كنند. امروز رژيم صهيونيستي در سراشيبي سقوط است. اين ترفندها و ترفندهاي بعدي و بالاتر هرگز نخواهد توانست اين رژيم را نجات دهد. آنها دنبال جنايت‌هاي جديد هستند و روشن است كه جنايات‌هاي جديد آنها را نجات نمي‌دهد. فقط سقوط اين رژيم را تسريع مي‌كند و جلو خواهد برد.  القدس لنا
  م.ايسنا
  #1 ارسال شده در تاريخ September 3rd, 2010 در ساعت 20:48:22

 2. The Following 2 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  Amiralikarimi (September 4th, 2010), Eshghe Parvaz (September 3rd, 2010)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0