برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 3 ?? 3
dqw
 1. Amiralikarimi ?????? ??
  Amiralikarimi
  هوانورد ارشد-سرهنگ دوم
  November 2008
  TEHRAN
  645
  تعداد تشکر : 4,164
  Thanked 2,936 Times in 630 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  hot موضوع مهم//قوانین جدید در مورد نحوه ارسال اخبار درتالار هوا و فضا//

  با سلام خدمت تمامی اعضای محترم آیروسنتر

  طی جلسه ای که با حضور جناب Eshghe Parvaz معاون محترم سایت و جناب Ali Pilot مدیر تالار اخبار هوا و فضا و بنده برگزار شد تصمیماتی جدید در مورد نحوه ارسال اخبار گرفته شد که رعایت آن برای تمامی اعضایی که اخبار در این تالار ارسال می کنند الزامی است و در صورت عدم رعایت آن با کاربر متخلف برخورد خواهد شد.
  1- نکته مهم تر ازهمه در مورد شکل ظاهری اخبار ارسالی است.زبان رسمی سایت فارسی است و در صورت دیدن خبر به زبان های خارجی مطلب حذف خواهد شد. مطلب دیگر آن است که هر کاربر باید انتخاب نام عنوان مناسب و جامع برای تاپیک خود،که توضیح کاملی از تاپیک ارسالی خود بدهد، کاربران دیگر را به دیدن خبر ارسالی خود جذب کند.از فونت های استاندارد و اندازه مناسب برای ارسال اخبار خود استفاده کنید. همچنین در متن اخبار نام عنوان اصلی باید به رنگ آبی فیروزه ای و نام عنوان های زیر شاخه به رنگ زرد درج شوند(تعویض رنگ ها به اختیار خود شماست ولی حتما از همین دو رنگ استفاده شود) متن خبر اصلی نیز به رنگ سفید درج شود. و همچنین فاصله بین پاراگراف ها که یک واحد است رعایت شود. اگر عکس متناسب با موضوع خبر ارسالی موجود است آن را در زیر عنوان اصلی قرارد هید(تاپیک جامع رژه 31 شهریور 89 نمونه خوبی از تمام مطالب گفته شده می باشد)
  همچنین ابعاد تصویر خود را در صورت بزرگ بودن به اندازه ای مناسب تغییردهید. در نهایت با رعایت فاصله چند خط ، منبع مورد نظر خود را درج فرمایید.
  2- همانطور که در تالار هوا و فضا دیده می شود اخبار غیر نظامی اکنون به چند زیر شاخه تقسیم شده است،که هر کاربر باید اخبار خود را در مکان مناسب ارسال کند.همچنین به تدریج همه اخبار انجمن به تاپیک های جامع تبدیل می شوند.به عنوان مثال اخبار فرودگاه مهرآباد و یا اخبار مربوط به خروج هواپیمای توپولف در یک تاپیک ارسال شوند ونیازی به ایجاد تاپیک جدید در این مورد نمی باشد.در آینده نزدیک نیز اخبار نظامی و دیگر بخش ها به چند زیر شاخه مرتبط تقسیم می شوند.
  3- همانطور که جناب Ali Pilot در اطلاعیه قبلی خود در باره ارسال اخبار ذکر کردند قبل از ارسال مطلب خود به وسیله جستجو گر انجمن از ارسال نشدن آن مطلب توسط کاربر دیگر اطمینان حاصل نمایید.
  4- اخبار کاملا به روز باشند و از اخبار روزهای قبل استفاده نشود.
  5- اخبار ارسال شده از منابع معتبر باشند و از وبلاگ های شخصی گرفته نشود.
  6- عکس های ارسالی در بخش اخبار هوا فضا حتی المقدور در آپلود سنتر اختصاصی انجمن آپلود شوند.در صورتی که عکس از منابع خبری معتبر می باشد نیازی به آپلود عکس ها در آپلود سنتر انجمن نمی باشد.
  7- کاربران منابع اخبار خود را فقط به چند سایت که تخصص آنها اخبار هوا و فضا است محدود نکنند زیرا آنها نیز عقاید شخصی خود را در اخبار به کار می برند و به همین دلیل باعث ایجاد دوگانگی در خواننده مطلب می شود.
  توصیه می شود اخبار، از خبرگزاری های رسمی جمهوری اسلامی ایران گرفته شود.
  8- در صورت درج اخبار از سایت های خارجی از معتبر بودن خبر اطلاع کسب کنید و همچنین متن ترجمه خبر خود را ویرایش کنید تا غلط ها به حداقل برسد.
  9- در پاسخ به خبر ها از ورود به مطالب حاشیه ای بپرهیزید و سعی شود با رعایت احترام متقابل به بحث با یکدیگر بپردازید. عقاید شخصی خود را تا حدی که به شخصی یا ارگانی بر نخورد بیان کنید.همانطور که قانون رعایت احترام متقابل در تمام بخش های این انجمن حاکم است ، در صورت دیدن هرگونه تخلفی از طرف روسای سایت با اعمالی همچون تذکر و در صورت رعایت نکردن آن اخطار و سپس اخراج دائم از سایت مواجه می شوید.همچنین همانطور که در قانون کلی انجمن ذکر شده است آیروسنتر حق حذف و بستن هرگونه مطلبی را از هرشخصی محفوظ می دارد و هیچ شخصی حق اعتراض ندارد و در صورت تکرار تخلف با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
  در آخر از تمامی اعضای محترم آیروسنتر تشکر می کنم که وقت گرانبهای خود را برای خواندن مطالب بالا صرف کردند.
  ارادتمند همه شما
  امیرعلی کریمی
  مدیر انجمن اخبار هوا و فضا
  ?????? ???? Amiralikarimi : September 13th, 2010 ?? ???? 12:59:41
  #1 ارسال شده در تاريخ September 13th, 2010 در ساعت 12:47:27

 2. The Following 8 Users Say Thank You to Amiralikarimi For This Useful Post:

  AIR BUS (January 23rd, 2012), Ali Pilot (September 13th, 2010), ehsanmilitant (September 13th, 2010), Esmaiel_F4 (February 14th, 2013), Farhan (September 16th, 2013), IR Blue SKY (March 4th, 2012), IRIAF-TFB4 (September 13th, 2010), IRIS 74 SAHAND (September 13th, 2010)

 3. ehsanmilitant ?????? ??
  ehsanmilitant
  هوانورد ارشد-سرگرد
  May 2009
  تهران
  489
  تعداد تشکر : 932
  Thanked 1,696 Times in 439 Posts

  ??? ??? پاسخ : موضوع مهم//قوانین جدید در مورد نحوه ارسال اخبار درتالار هوا و فضا//

  عدم رعايت مواردي مثل رنگ، فونت و فاصله خطوط هم تذكر و اخطار در پي داره؟ همچنين بعضي از اخبار هم وجود داره كه انتخاب در مورد درست ترين انجمن سخته و به تحليل شخص بستگي داره، اونا چي؟
  ?????? ???? ehsanmilitant : September 13th, 2010 ?? ???? 14:38:05
  سكوت اثبات تهي بودن نيست بلكه سرشار از ناگفتني هاست
  #2 ارسال شده در تاريخ September 13th, 2010 در ساعت 14:36:58

 4. The Following User Says Thank You to ehsanmilitant For This Useful Post:

  Esmaiel_F4 (February 14th, 2013)

 5. Amiralikarimi ?????? ??
  Amiralikarimi
  هوانورد ارشد-سرهنگ دوم
  November 2008
  TEHRAN
  645
  تعداد تشکر : 4,164
  Thanked 2,936 Times in 630 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  ??? ??? پاسخ : موضوع مهم//قوانین جدید در مورد نحوه ارسال اخبار درتالار هوا و فضا//

  ??? ??? ????? ???? ???? ehsanmilitant ????? ??? ??
  عدم رعايت مواردي مثل رنگ، فونت و فاصله خطوط هم تذكر و اخطار در پي داره؟ همچنين بعضي از اخبار هم وجود داره كه انتخاب در مورد درست ترين انجمن سخته و به تحليل شخص بستگي داره، اونا چي؟
  در صورت بروز چنین مشکلاتی من و دیگران تا حد امکان مطلب رو ویرایش می کنیم.ولی در صورت تکرار تذکر داده خواهد شد.در مورد تصمیم گیری در مورد درست ترین انجمن قبل از ارسال چنین اخباری با بنده و جناب Ali Pilot ارتباط برقرار کنید
  #3 ارسال شده در تاريخ September 13th, 2010 در ساعت 14:47:21

 6. The Following 2 Users Say Thank You to Amiralikarimi For This Useful Post:

  Ali Pilot (September 17th, 2010), Esmaiel_F4 (February 14th, 2013)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0