برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 3 ?? 3
dqw
 1. SKY MAN ?????? ??
  SKY MAN

  رئیس سایت
  August 2007
  none
  7,234
  تعداد تشکر : 19,755
  Thanked 20,851 Times in 3,723 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 9

  hot دومین نمایشگاه تخصصی هوا ناجا + ویدئو

  هوا ناجا امروز با داشتن بهترين متخصصان و خلبانان به خود اتکايي رسيده  گروه ناجا- جانشين فرمانده نيروي، با اشاره به بکارگيري تجهيزات مدرن و به روز در هواپيمايي نيروي انتظامي، تصريح کرد: هوا ناجا، امروز با داشتن بهترين متخصصان و خلبانان به خود اتکايي رسيده است.
  به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس : سردار احمد رضا رادان امروزدر حاشيه افتتاح دومين نمايشگاه توانمنديهاي تخصصي هواناجا، گفت: اين فرماندهي امروز توانسته تمامي، ماموريت هاي خدماتي و پشتيباني را به نحو احسن انجام دهد، بنابراين، مي توانيم مدعي شويم که در قسمتي از بخش هاي عملياتي، خوکفا هستيم و نياز خود را در واحدهاي درگير، با بکارگيري امي آي 17، که مجهز به سيستم هاي پرتاب موشک و تيربار هست، تامين کنيم.
  وي همچنين به ورود تجهيزات فوق سبک در سيستم هوا ناجا، و انجام عمليات هاي شناسايي که با اين، تجهيزات انجام مي شود، اشاره کرد و افزود: هواپيمايي نيروي انتظامي، امروز با در اختيار داشتن بهترين خلبانان که برخي از آنان يادگاران دفاع مقدس و در اين دوران ماموريت هاي بسياري ،انجام داده اند، يکي از واحدهايي است که خوداتکايي را باور و تمرين کرده است.

  جانشين نيروي انتظامي، تصريح کرد: هواپيمايي نيروي انتظامي همچنين با همکاري اورژانس، طي مدت سه سال، توانست نزديک به 2 هزار مصدوم و مجروح ناشي از تصادفات رانندگي را به واحد هاي درماني منتقل کند.

  سردار رادان، يادآور شد: تسريع در عمليات خدمت رساني و جابجايي مصدومان، منجر شد تا بخش عمده اي ازتلفات راهنمايي و رانندگي، کاهش.

  وي افزود: ماهيانه، 60 مصدوم و مجروح توسط هواپيمايي نيروي انتظامي، درحوادث رانندگي، جابجا مي شود.

  رادان با تاکيد بر مجهز شدن اين فرماندهي به تجهيزات روز در جهت، موفقيت در ماموريت ها، گفت: علاوه بر واحدهاي هوايي، واحدهاي زميني ما نيز به اين تجهيزات، مجهز شده اند و خوشبختانه توانستيم با استفاده از اين تجهيزات، در عمليات هاي شناسايي به خصوص در مرزها در استان هاي شرقي و شمال غربي که با شرارت ها، روبرو هستيم، بسيار موفق عمل کنيم.

  جانشين فرماندهي نيروي انتظامي، به ورود برخي از هواپيماهاي شناسايي، در ناوگان هواپيمايي ناجا، اشاره کرد و گفت: امروز سيستم ناوبري اين هواپيما و سيستم آموزشي آن در هواناجا، عملياتي شده است.

  وي همچنين با اشاره به گام هاي بلندي که نيروي انتظامي در بخش هواپيماهاي سبک برداشته است، تصريح کرد: امروز هوا ناجا نسبت به گذشته قابل قياس نيست که اين به برکت وجود متخصصان، ميسر شده است.


  رادان در پاسخ به سوال خبرنگاران درخصوص تحريم گفت: همواره اگر کسي به من مي‌گفت که لطيفه‌اي برايم تعريف کن موضوعي براي عنوان کردن نداشتم اما اکنون از اوباما تشکر مي‌کنم که براي من موضوعي فراهم کرد تا آن را به عنوان لطيفه مطرح کنم.
  وي ادامه داد: براي همه روشن شد كه رييس جمهور آمريكا گويا هيچ نقشي در تصميم‌گيري‌ها و هيچ اراده‌اي از خود ندارد، وقتي آمريكايي‌ها از درون خود بي‌اطلاع هستند و اطلاعات نادرستي در رابطه با اين موارد مي‌دهند، معلوم نيست كه حمله به عراق و افغانستان و اطلاعات دروغ در حمله به عراق را از كجا آورده‌اند.


  سردار رادان افزود: وقتي اوباما به اين موضوع ورود پيدا كرد و بيانيه را قرائت كرد لطفا به ما اعلام كند ميزان حساب‌هاي ما چقدر بود زيرا تمايل دارم از ميزان دقيق حساب‌ها اطلاع يافته و آن را پيگيري كنم.

  جانشين فرمانده ناجا گفت: براي همه روشن شده كه اوباما هيچ نقشي در تصميم‌گيري‌هاي دولت آمريكا ندارد و وقتي اين قدر بي‌اطلاع هستند و اطلاعات درست نمي‌دهند حساب خيلي از كارهاي آن‌ها مشخص مي‌شود.


  منبع : پایگاه خبری نیروی انتظامی

  -------------------------------------

  ویدئو

  ویدئو دومین نمایشگاه تخصصی هوا ناجا / مهر ماه 89

  #1 ارسال شده در تاريخ October 3rd, 2010 در ساعت 16:50:52

 2. The Following 7 Users Say Thank You to SKY MAN For This Useful Post:

  airbus f21 (October 6th, 2010), akbar e&e (October 3rd, 2010), Ali Pilot (October 3rd, 2010), Eshghe Parvaz (October 3rd, 2010), number1 (October 3rd, 2010), orasess (October 3rd, 2010), سجیل (October 4th, 2010)

 3. SKY MAN ?????? ??
  SKY MAN

  رئیس سایت
  August 2007
  none
  7,234
  تعداد تشکر : 19,755
  Thanked 20,851 Times in 3,723 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 9

  ??? ??? پاسخ: دومین نمایشگاه تخصصی هوا ناجا + ویدئو  عمليات راپل با بالگرد در مانور اقتدار يگان ويژه ناجا در ستاد فرماندهي
  #2 ارسال شده در تاريخ October 4th, 2010 در ساعت 15:18:25

 4. The Following 2 Users Say Thank You to SKY MAN For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (October 4th, 2010), orasess (October 4th, 2010)

 5. EP-IAG ?????? ??
  EP-IAG

  هوانورد عادی - گروهبان یکم
  December 2009
  OIII/THR
  60
  تعداد تشکر : 198
  Thanked 428 Times in 60 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  ??? ??? پاسخ: دومین نمایشگاه تخصصی هوا ناجا + ویدئو

  معرفي غرفه هاي نمايشگاه توانمندي هاي تخصصي هواپيمايي ناجا


  گروه ناجا - دومين نمايشگاه تخصصي هواپيمايي نيروي انتظامي، امسال با شرکت 13 غرفه درون سازماني و 17 غرفه برون سازماني در امور تخصصي آغاز بکار کرده است.


  به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني پليس، نمايشگاه تخصصي هواپيمايي نيروي انتظامي که به مناسبت هفته ناجا در محل اين فرماندهي از روز شنبه دهم مهرماه به مدت يک هفته داير مي باشد.
  اين نمايشگاه شامل غرفه هايي متعددي است که به شرح زير معرفي مي شوند.
  دومين نمايشگاه تخصصي هواناجا، امسال با شرکت 13 غرفه درون سازماني و 17 غرفه برون سازماني در امور تخصصي آغاز بکار نموده است.
  در محوطه نمايشگاه انواع وسايل پرنده (بالگردان – بال ثابت سبک و فوق سبک، کايت موتوردار و پاراموتور ) خودروهاي مورد استفاده توسط يگان ويژه، خودروهاي راهور و يک خودرو متعلق به زمان شهرباني (سال 1332) در معرض ديد بازديدکنندگان از نمايشگاه قرار گرفته است.

  1) راديو نمايشگاه:
  اين غرفه گلچيني از سخنان مقام معظم و معزز رهبري را به سمع حضار مي رساند ضمناً به معرفي هواپيمايي ناجا – غرفه هاي آن و سيستم هاي موجود در نمايشگاه مي پردازد

  2) غرفه شهدا:
  غرفه شهدا به شش قبر بدون نام و تصاوير 20 شهيد هواناجا که از زمان شروع جنگ تحميلي تا آخرين شهدا اين هواپيمايي که مربوط به حدود يک سال قبل هستند مزين گشته اين غرفه يادآور خاطرات آن عزيزان سفر کرده براي همرزمانشان ميباشد.
  کليه بازديد کنندگان و ميهمانان در بدو ورود فاتحهاي نثار ارواح پاک اين شهدا مي نمايند.

  3) غرفه امور قرآني:
  آثار بجا مانده از شهداي هواناجا در اين غرفه جاي گرفته، از جمله دست نوشته شهيد آريانفر و شهيد رحمان نژاد در کوير کرمان قبل از شهادتشان (سال 1375) به رشته تحرير در آمده به چشم مي خورد که علاقمندان زيادي علي الخصوص جوانان و نوجوانان را جذب خود نموده است.
  در اين غرفه عزيزاني که به نيت شهدا قرآن قرائت نمايند (کودک – نوجوان) جوايزي به رسم يادبود به آنان اهدا مي شود.

  4) غرفه مجتمع آموزش عالي هوايي:
  مجتمع آموزش عالي هوايي اقدام به عرضه انواع کتب تخصصي مورد نياز جهت گذراندن دورههاي مختلف پروازي و فني هوايي در غرفه خود نموده، تعداد از اين کتب حاصل سالها تجربه عملي و دست رنج خلبانان و کادر فني هوايي اين يگان است
  لوحه هاي فشرده مرتبط با امور پروازي و فني هوايي در قسمت ديگري از اين غرفه به چشم مي خورد که دانشجويان و کادر پروازي و فني هوايي از آنها بهره مي برند.
  مجتمع آموزش عالي هوايي به منظور آشنايي بيشتر بازديدکنندگان انواع گواهينامه هاي پروازي ماخوذه از کالج هاي معتبر داخلي و خارجي يا صادره توسط هواپيمايي ناجا و ساير سازمان هاي هوايي مرتبط اعم از: (PPL, CPL, Instrument, ATPL و Licenseهاي) را به نمايش گذاشته است.

  5) غرفه بهداري هواپيمايي ناجا:
  بهداري هواناجا علاوه بر وظايف ذاتي خود که تلاش در جهت ارتقاء سطح بهداشت سلامت کارکنان اعم از کادر و وظيفه ميباشد، مسئوليتهاي ديگري از جمله انجام معاينات مقدماتي به منظور گزينش و استخدام داوطلبان خلباني و فني هوايي براساس استانداردهاي جهاني و قوانين و مقررات جاري در يگانهاي هوايي برعهده دارد.
  داوطلبان رشتههاي خلباني يا تکنسين فني هوايي در بدو امر يک سري معاينات و تستهاي جسمي و رواني را انجام و پس از اخذ تاييديه از پزشک هوايي به بيمارستان اعزام و مابقي معاينات پزشکي از آنها در بيمارستان به عمل ميآيد که پس از تاييد سلامتشان توسط آن پزشکان جهت شروع دوره اعزام مي شوند.
  طبق قوانين موجود، خلبانان زير 40 سال هر ساله بر اساس تاريخ تولدشان و خلبانان بالاي 40 سال، هر شش ماه يک بار آزمايشات پزشکي را انجام ميدهند، نظارت براين امر هم برعهده بهداري هواناجا ميباشد

  6) غرفه بازرسي و ايمني پرواز هواپيمايي ناجا: ضمن رسيدگي به تخلفات و جرايم احتمالي، وظيفه تامين امنيت و نظارت بر ايمني پروازهاي هواناجا را در دو بخش خلباني و فني هوايي برعهده دارد. نقش اساسي ديگر آن اجراي قوانين و مقررات و نظارت بر روند اجراي دقيق دستورات سلسله مراتب فرماندهي ميباشد. با توجه به حجم گسترده ماموريتهاي پروازي هواناجا، بخش ايمني پرواز با نظارت بر سلامت جسم گروه پروازي وظيفه ديگرش تست ساليانه جهت بروز نگهداشتن کادر پروازي است تا از اين طريق خطايي انساني در پرواز را به حداقل ممکن برساند و در بخش فني هوايي با نظارت برحسن انجام سرويسهاي فني از طريق واحد MC (کنترل بر فعاليت فني)و QC (کنترل بر کيفيت) از بروز هرگونه اشتباهي در پروسه تعميراتي جلوگيري نمايد در مواقع بروز سوانح و حوادث هوايي تيمي متشکل از اعضا بررسي سانحه (کارشناس عمليات، کارشناس بررسي سانحه، پزشک تيم، فيلمبردار و خلبان با تجربه مربوط به همان وسيله) در محل سانحه حاضر و ضمن بررسي علل وقوع حادثه، يک بولتن از علل بروز حادثه جهت اطلاع کليه خلبانان درون و برون سازماني تهيه و در اختيار آنان قرار ميدهند تا از بروز سوانح مشابه پيشگيري شود.
  #3 ارسال شده در تاريخ October 5th, 2010 در ساعت 23:20:15

 6. The Following User Says Thank You to EP-IAG For This Useful Post:

  SKY MAN (October 5th, 2010)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0