برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
 1. SKY MAN ?????? ??
  SKY MAN

  رئیس سایت
  August 2007
  none
  7,234
  تعداد تشکر : 19,755
  Thanked 20,851 Times in 3,723 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 9

  ??? ??? مهم*ساخت هواپيمای توپولف باظرفيت ‪ ۱۰۰ ،۵۰‬و ‪ ۲۰۰‬نفر در كشور*

  داودی: به زودی شاهد تحول در صنعت هواپيما سازي ايران خواهيم بود
  .
  "پرويز داودي" معاون اول رييس جمهور ايران با اشاره به ساخت هواپيماهاي توپولف باظرفيت ‪ ۱۰۰ ،۵۰‬و ‪ ۲۰۰‬نفر در آينده نزديك در كشور، گفت: بزودي شاهد تحول و جهش بسيار عالي در صنعت هواپيماسازي كشور خواهيم بود.


  به گزارش ايرنا ، داودي عصر روز سه‌شنبه در بازديد از شركت فجر آشيان وابسته به صنايع هوايي وزارت دفاع در گفت و گو با خبرنگاران افزود: وزارت دفاع و صنايع هوايي وابسته به آن، پيشرو در ساخت انواع هواپيما در داخل كشور است .

  داودي بااشاره به سرويس و آماده‌سازي هواپيماهاي پهن پيكر در اين شركت گفت: اين گونه اقدامات فقط در انحصار چند كشور بوده است اما امروز در اين شركت با موفقيت انجام مي‌شود .

  معاون اول رييس جمهوري همچنين با اشاره به پيشرفت‌هاي قابل ملاحظه در تعمير ، نگهداري و ساخت هواپيماهاي نظامي دركشور گفت: ايران به تدريج به سمت توليد اقلام زيادي از قطعات انواع هواپيما پيش مي‌رود.

  داودي در بخش ديگري از سخنان خود به طرح جديد ساخت هواپيماهاي سبك توسط وزارت دفاع اشاره كرد و گفت: اين پروژه در سطح وسيعي به زودي آغاز خواهد شد .

  وي همچنين به ساخت هواپيماي مسافربري ايران - ‪ ۱۴۰‬در داخل كشور اشاره كرد و گفت: در نظر داريم تعداد زيادي از اين نوع هواپيما دركشور ساخته و تحويل سازمانها و شركتهاي ذيربط دهيم .

  داودي مشكل صنعت هواپيماسازي كشور را انحصاري بودن ساخت برخي از قطعات حساس هواپيما در اختيار تعداد معدودي از كشورها دانست و گفت: ما بايد روي توليد انواع هواپيماها سرمايه‌گذاري كنيم تا انحصار اين قطعات به ضريب امنيت هوايي كشور لطمه نزند.

  معاون‌اول رييس جمهوري بااشاره به پي ريزي سياستهاي گسترده براي ساخت، تعمير، تجهيز و راه اندازي انواع هواپيما در كشور، گفت: اين اقدام به منظور اين است كه دست متخصصان داخلي براي ساخت و راه اندازي هواپيماهاي مسافربري و نظامي باز باشد .

  داودي همچنين در ضمن بازديد از بخشهاي مختلف شركت فجرآشيان، از نزديك بانحوه‌بازسازي، تعمير و نگهداري (اورهال كردن) هواپيماي مسافربري "بوئينگ ‪ ۷۴۷‬اس پي" و "بوئينگ ‪ ۷۴۷‬مدل ‪ "۲۰۰‬آشنا و در هربخش توضيحات لازم از سوي دست اندركاران مربوطه ارائه گرديد.

  دراين بازديد مصطفي محمد نجار وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح معاون اول رييس جمهوري را همراهي مي‌كرد
  .
  www.irna.ir
  takeoff.ir
  #1 ارسال شده در تاريخ October 23rd, 2007 در ساعت 22:07:58

 2. Hamed26_avia ?????? ??
  Hamed26_avia
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  September 2007
  tehran
  421
  تعداد تشکر : 28
  Thanked 225 Times in 89 Posts

  ??? ??? RE: مهم*ساخت هواپيمای توپولف باظرفيت ‪ ۱۰۰ ،۵۰‬و ‪ ۲۰۰‬نفر در كشو?

  احتمالا توپولوف های 204 و 334 مد نظر هستند.
  یک سوال .توپولوف 50 نفره کدام مدل از آن است؟(اسمش چیه؟)
  #2 ارسال شده در تاريخ October 24th, 2007 در ساعت 14:35:29

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0