برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 9 ?? 9
dqw
  1. IRIS 74 SAHAND ?????? ??
    IRIS 74 SAHAND
    هوانورد ارشد - مدير سابق
    March 2010
    شیراز
    545
    تعداد تشکر : 1,488

??? ??? شبیه ساز Free Falcon5 بهترین در نوع خود

سلام

بعد از عرضه شبیه ساز فالکن 4 نسخه جدید این شبیه ساز با نام فری فالکن 5 به بازار عرضه شد که دارای ویژگیهای فوق العاده بهتری نسبت به فالکن 4 هست
    این ویژگی هاشامل:
    1- گرافیک خیلی بهتر
    2- وجود کابین های انواع پرنده ها
    3- تنوع سناریوی بازی
    4- امکان پرواز و لندینگ روی ناو
    عکسهای این شبیه ساز
    http://img264.imageshack.us/img264/7748/pk5.jpg
    http://www.freefalcon.com/SSOTD/5.jpg

در این تایپیک میخواهیم در مورد این شبیه ساز و آموزش آن بحث کنیم علاقه مندان لطفا شرکت کنند
    #1 ارسال شده در تاريخ October 12th, 2010 در ساعت 18:40:24

2. The Following 5 Users Say Thank You to IRIS 74 SAHAND For This Useful Post:

امیررضا (November 22nd, 2012), Esmaiel_F4 (February 26th, 2013), Mohammad Tomcat (October 13th, 2010), sd-787 (October 12th, 2010), Wolf Viper (November 2nd, 2013)

3. ناتیلوس ?????? ??
    ناتیلوس
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    June 2013
    گرگان
    4
    تعداد تشکر : 0

??? ??? پاسخ: عکس های اعضا از شبیه ساز Free Falcon

درود بر همگی من تازه عضو شدم شبیه سازو دانلود کردم البته سری 5 اما کار باهاش سخته من حتی نمی تونم هواپیما رو روشن کنم یه کمکی بهم میکنید؟
    #2 ارسال شده در تاريخ June 2nd, 2013 در ساعت 20:17:03

4. The Following 4 Users Say Thank You to ناتیلوس For This Useful Post:

AIR BUS (June 3rd, 2013), امیررضا (June 3rd, 2013), mona (June 9th, 2013), yas.kh (October 1st, 2013)

5. امیررضا ?????? ??
    امیررضا
    هوانورد نیمه فعال-ستوان سوم
    June 2012
    قزوین
    204
    تعداد تشکر : 5,982

با عرض سلام و ادب خدمت تمامی کاربران گرامی بویژه جناب آقای ناتیلوس عزیز

??? ??? ????? ???? ???? ناتیلوس ????? ??? ??
    درود بر همگی من تازه عضو شدم شبیه سازو دانلود کردم البته سری 5 اما کار باهاش سخته من حتی نمی تونم هواپیما رو روشن کنم یه کمکی بهم میکنید؟
    چرا که نه ... تا جایی که بتونم حتما کمکتون میکنم... این چ حرفیس بالام جان

خب ...
    والا همونطور ک میدونید این شبیه ساز فالکن (F-16 ) هستش ؛ و فقط طرز روشن کردن همین جنگنده رو به صورت تصویری آموزش میده که روشن کردنش یه چیزی حدود 10 تا 15 دقیقه طول میکشه ....
    و اما آموزش تصوریش :
    تو همون پوشه ی محل نصب یه پوشه ایه به اسم ( Docs ) که تو این پوشه هم شما باید برین تو پوشه ی SP3 که تو این پوشه فایل sp3_ramp_start_trainer ( ک میشه همون فایل یکی مونده به آخری ) رو اجرا کنین ....
    .
    .
    .

راستش ... چون شما تازه دارین با این شبیه ساز کار میکنین مسلما یه خورده طول میشکه ک با شبیه ساز آشنا شین واسه همینم هر سؤالی داشتین درخدمتم...
    فقط یه چون بار اولتونه ک با این شبیه ساز کار میکنین یه چیزایی رو بهتون بگم .. ..

خب ...
    شما دکمه های حرکت هواپیما به بالا و پایین و .... رو تغییر دادین ؟ اگه ندادین ... دکمه ی اونارو با دکمه های مربوط به رادار جابه جا کنین
    که مثلا تو تصویر پاینی ؛

[/IMG]

وقتی شما دارین اولین دکمه ( Ctrls-Roll right ) رو تغییر میدین-- به جای شیف و کنترل و راست فقط همون دکمه سمت راست از دکمه های مربوط به چار جهت اصلی رو به جاش قرار میدیدن -- به صورت خودکار میره رو گزینه ای که از همون دکمه برای اجرا شدنش استفاده میشه ( ک اینجا میشه همون گزینه ای ک برای اجرا شدنش از دکمه ی سمت راست استفاده میشده یعنی همون Radar-cursor right خودمون ) ....

[/IMG]

که به همین صورت شما میتونید دکمه های دیگه رو هم تغییر بدید
    - برای کانوپی هم بهتره ک از دکمه ی شیف با اف 1 استفاده کنین ( آخه منم همین کارو کردم
    ...... گفتم شاید اینجوری بهتر باشه ... حالا میل خودتون ....)

[/IMG]

و اما ...
    تو قسمت تنظیمات یا همون ستاپ (setup) بخشی هست به نام سیمولیشن که اونجا شما میتونین تغییراتی تو کار با شبیه ساز اعمال کنین

[/IMG]

که یکیشون مربوط به انتخاب سطح کار با شبیه سازه ( ک همون گزینه ی اولیه هستش ..... اسکیل لول رو عرض میکنم ) ک بهتره اون رو روی گزینه هایی ب جز Ase قرار بدین آخه تا وقتی که روی این گزینش شما باید به صورت یه حرفه ای و طبق اصولش با این شبیه ساز کار کنین و این هم مربوط به قسمت شلیک ه و بمباران و .... میشه که خیلی هم سخت؛ جذاب و هیجان انگیزه .... و اگه سایر گزینه ها رو انتخاب کنین دیگه مجبور نیستین تمام مراحلی رو ک برای شلیک یه تک دونه بمب یا موشک لازمه رو انجام بدین و کلا یه جورایی براتون هم راحت تر کرده و هم خلاصه شده ....

و برای قفل کردن روی هواپیماها هم میتونید از دکمه های Delete و Page Down استفاده کنین ....

اگه سؤال دیگه هم داشتین ؛؛ خیلی خوشحال میشم که کمکتون کنم....

بهترین ها رو براتون آرزومندم
    همیشه و هر جا در پناه خدا باشید

یا علی (ع).

#3 ارسال شده در تاريخ June 3rd, 2013 در ساعت 07:57:41

6. The Following 5 Users Say Thank You to امیررضا For This Useful Post:

AIR BUS (June 3rd, 2013), Esmaiel_F4 (June 3rd, 2013), mona (June 9th, 2013), saman9086 (July 1st, 2013), yas.kh (October 1st, 2013)

7. ناتیلوس ?????? ??
    ناتیلوس
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    June 2013
    گرگان
    4

دستت درد نکنه بالام کارت بیست بیست من که دربست نوکرتم
    #4 ارسال شده در تاريخ June 8th, 2013 در ساعت 11:26:33

8. The Following 2 Users Say Thank You to ناتیلوس For This Useful Post:

AIR BUS (June 8th, 2013), امیررضا (June 8th, 2013)

9. ناتیلوس ?????? ??
    ناتیلوس
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    June 2013
    گرگان
    4

حالا بهم میگی چجوری موشک A-A رو انتخاب کنم و شلیکش کنم
    #5 ارسال شده در تاريخ June 8th, 2013 در ساعت 12:57:59

10. The Following 3 Users Say Thank You to ناتیلوس For This Useful Post:

امیررضا (June 8th, 2013), mona (June 9th, 2013), saman9086 (January 27th, 2014)

11. امیررضا ?????? ??
    امیررضا
    June 2012
    قزوین
    204

??? ??? ????? ???? ???? ناتیلوس ????? ??? ??
    حالا بهم میگی چجوری موشک A-A رو انتخاب کنم و شلیکش کنم

با عرض سلام و ادب خدمت همه ی کاربران گرامی بویژه جناب آقای ناتیلوس عزیز

خاهش میکنم ... این چ حرفیه ... شما لطف دارین
    ...

والا اگه با کیبور میخاین موشک هوا به هوا رو انتخاب کنید با اینتر (Enter) و موشک هوا به ب زمین هم با بک اسپیس ( Backspace ) و برای شلیک هم اسپیس (Space یا همون s.GP )
    اگه میخاین از تو کابین این کار رو بکنین باید اون دکمه A-A رو بزنید و بغل دستیش هم (سمت راستش ) A-G هم برای هوا ب زمینه ...
    [IMG][/IMG]

راستش دکمه های D , C , M , ' (همون گ خودمون ) هم برای شلیک هوا ب هوا به کارتون میاد ...

برای زدن هدف تو فاصله ی نزدیک ( داگفایت ) همون D رو بزنید حله ....
    {{{{{ البته فرقی نداره ... شما همون اینتر هم بزنید باز همون کار رو میکنه ... آخه تو تنظیماتش این دکمه برای داگفایت بود ک خاستم نا گفته نمونه ...... }}}}
    و فقط کافیه با دکمه های دلیت و پیج دون مشخص کنید ک کدو م یک از اهداف رو قراره ب خاک سیاه بنشونیدش و بعدش هم شلیک البته اصولیش اینه که قبل از شلیک باید ماهیت هدف رو از آواکس بپرسید و بعدش شلیک کنید ولی وقتی هدف مشخه ک لازم نیست .... کلا پرسیدن و نپرسیدن ماهیت رو بیخیال ..
    راستش برا منم مهم نیس هدف خودی .. نخودی یا ... کلا هرچی اومد تو رادار میزنمش ...

با دکمه ی ' ( همون گ خودمون ) هم اینجوری میشه .... تصاویر پایین رو ببینین ...

[IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG]

خب ... فقط دقت کنید ک تو تنظیمات .. قسمت سیمولیشن ... اونجا ک نوشته اسکیل لول .. خب ... اون رو روی آس( Ase) نزارید چون حتی برای شلیک یه تک دونه موشک و اصابتش ب هدف باید کلی دکمه بازی و از اینجو چیزا انجام بگیره ... ولی در کل اگه رو همون دومی بزارید خیلی خوبه ....

اگه سؤال دیگه ای هم داشتین در خدمتم... خوشحال میشم ک کمکتون کنم ......

بهترین ها رو برای تک تکتون آرزومندم
    همیشه و هر جا در پناه خدا باشید

یا علی (ع)

?????? ???? امیررضا : June 8th, 2013 ?? ???? 14:36:46

#6 ارسال شده در تاريخ June 8th, 2013 در ساعت 14:18:17

12. The Following 6 Users Say Thank You to امیررضا For This Useful Post:

AIR BUS (June 8th, 2013), Esmaiel_F4 (June 8th, 2013), mona (June 9th, 2013), saman9086 (July 1st, 2013), Wolf Viper (October 30th, 2013), yas.kh (October 1st, 2013)

13. ناتیلوس ?????? ??
    ناتیلوس
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    June 2013
    گرگان
    4

ممنون فعلا تمرین میکنم ببینم دیگه کجا مشکل دارم خدمت میرسم
    #7 ارسال شده در تاريخ June 8th, 2013 در ساعت 16:49:22

14. The Following 3 Users Say Thank You to ناتیلوس For This Useful Post:

امیررضا (June 8th, 2013), mona (June 9th, 2013), saman9086 (January 27th, 2014)

15. Wolf Viper ?????? ??
    Wolf Viper
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    October 2013
    تبریز
    3
    تعداد تشکر : 179

با سلام خدمت دوستان شاید طرح این سوال اینجا درست نباشه اما چون اولین پست بنده در این انجمن هست و تازه وارد هستیم،بنابراین به چارت این انجمن آشنایی ندارم.یک سوال:من فری فالکون 5 رو دان کردم،برای نصب باید فالکون4.0هم نصب باشه و یا لازم نیست؟بنده فالکون 4 رو به خوبی بازی میکنم و همچنین لاک ان رو(تقریبا از سه سال پیش با شبیه ساز های مختلف پرواز میکنم)؛حالا نسخه ی 5 چقدر متفاوت از نسخه ی 4.0میباشید؟در پرواز با هواپیماهای مختلف در نسخه ی 5 باز هم کاپکیت همان کاپکیت اف 16 خواهد بود یا هر کاپکیت منحصر به فرد هر هواپیما خواهدبود؟پیشاپیش ممنون
    ?????? ???? Wolf Viper : October 31st, 2013 ?? ???? 11:56:59
    #8 ارسال شده در تاريخ October 31st, 2013 در ساعت 11:54:37

16. The Following 2 Users Say Thank You to Wolf Viper For This Useful Post:

امیررضا (October 31st, 2013), saman9086 (January 27th, 2014)

17. امیررضا ?????? ??
    امیررضا
    June 2012
    قزوین
    204

با عرض سلام و ادب خدمت همه ی دوستان بویژه جناب آقای Wolf Viper عزیز

??? ??? ????? ???? ???? Wolf Viper ????? ??? ??
    با سلام خدمت دوستان شاید طرح این سوال اینجا درست نباشه اما چون اولین پست بنده در این انجمن هست و تازه وارد هستیم،بنابراین به چارت این انجمن آشنایی ندارم.یک سوال:من فری فالکون 5 رو دان کردم،برای نصب باید فالکون4.0هم نصب باشه و یا لازم نیست؟
    والا تا اون جایی که میدونم دیگه به فالکن 4 نیازی نداره ....- دقیق یادم نیست ولی فک کنم موقع نصب فالکن 5 , اگه فالکن 4 نصب باشه ؛یه پیغامی میده که با yes کردن اون
    فالکن 4 رو پاک میکنه و بعدمیره برای نصب فالکن 5-

بنده فالکون 4 رو به خوبی بازی میکنم و همچنین لاک ان رو(تقریبا از سه سال پیش با شبیه ساز های مختلف پرواز میکنم)؛حالا نسخه ی 5 چقدر متفاوت از نسخه ی 4.0میباشید؟
    از زمین تا آسمون !.... از همه نظر خیلی خیلی بهتر و طبیعی تر شده .... هم گرافیک و هم از نظر شرایط فیزیکی موقع پرواز و ..... خیلی بهتر شده ...
    در پرواز با هواپیماهای مختلف در نسخه ی 5 باز هم کاپکیت همان کاپکیت اف 16 خواهد بود یا هر کاپکیت منحصر به فرد هر هواپیما خواهدبود؟
    بیشتر هواپیما ها با همون کاکپیت خودشون اجرا میشن....

***البته این رو هم اضافه کنم که , بعد ازنسخه ی Falcon 4.0: Allied Force. Lead Pursuit نسخه های بعدی این شبیه ساز
    با نام FreeFalcon منتشر شده که تا اونجایی که میدونم بعد از فاکن 4 ؛ فری فالکن 5 و فری فالکن 5.5 و فری فالکن 6 ارایه شدن؛ که همون طور که معلومه نسخه های بعدی خیلی بهتر و طبیعی تر هستند .....***

پیشاپیش ممنون
    خاهش میکنم قربان ..... اگه سؤالی داشتین درخدمتم....

یا علی (ع).
    ?????? ???? امیررضا : November 3rd, 2013 ?? ???? 09:26:03 ????: اشکال تایپی

#9 ارسال شده در تاريخ October 31st, 2013 در ساعت 14:32:06

18. The Following 3 Users Say Thank You to امیررضا For This Useful Post:

mamad pilot123 (November 2nd, 2013), saman9086 (January 27th, 2014), Wolf Viper (October 31st, 2013)

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0