برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. number1 ?????? ??
  number1
  هوانورد ارشد - سرهنگ دوم
  December 2009
  nakoja
  722
  تعداد تشکر : 1,433
  Thanked 2,240 Times in 630 Posts

  ??? ??? اگرجنگ شود ایرانیها دیگربه ماآب نمی دهند

  یک روزنامه کویتی که ید طولایی در سمپاشی علیه ایران دارد این بار با مطرح کردن موضوع کمبود منابع آبی منطقه در شرایط اضطراری در عمل به جای جو سازی علیه ایران به تحقیر کشورهای عربی پرداخت.


  روزنامه «السیاسه» در یادداشتی نوشت: موضوع حمله احتمالی نظامی به ایران شرایط سختی را برای منطقه بوجود آورده و باتوجه به بحران آب شرب در کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس، حمله به ایران موجب خواهد شد که این کشورها از تشنگی هلاک شوند! و اگرچه این این احتمال ضعیف است اما بررسی آن نیز برای کشورهای عربی فاجعه است
  این روزنامه میزان کسری آب شرب در کویت را 50 میلیون گالن از مجموع 350 میلیون گالن مصرفی روزانه عنوان کرد و به نقل از معاون وزیر آب و برق کویت نوشت: درصورتی که در منطقه جنگی رخ بدهد کویت حداکثر تا 3 روز می تواند که آب مورد نیاز خود را تامین کند زیرا تمامی آب شیرین کن ها نابود خواهند شد و واردات آب نیز متوقف خواهد شد.
  کویت بخشی از آب مورد نیاز را از طریق آب شیرین کن ها، واردات آب از برخی کشورها نظیر فرانسه و ایران (انتقال آب از سرچشمه کارون) تامین می کند و همواره نگران قطع آب در این کشور کوچک است.
  "السیاسه" در این یادداشت کوتاه چندبار از واژه "ازمه" (بحران) و "طواری" (حالت فوق العاده) و "الامن المائی" (امنیت آبی) استفاده کرده و گویا از خبر خودساخته خود نیز وحشت کرده است!
  البته لازم به یادآوری است که بیشتر کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس با چنین مشکلی مواجهند و به نظر می رسد این روزنامه کویتی بر پایه رویه سابقش سعی داشته از این موضوع نیز برای طرح ادعای واهی خطر ایران برای منطقه یاد کند، در صورتی که به اعتراف خودشان کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به جنگ نیاز ندارند بلکه مشکلات درونی آنها ـ در صورت ماجراجویی یا مشارکت در ماجراجویی علیه ایران ـ را زمین خواهد زد
  منبع:خبرگزاري زمان
  دیگران را ببخش نه بخاطر اینکه مستحق بخشش هسن بخاطر اینکه تو مستحق آرامشی
  #1 ارسال شده در تاريخ October 17th, 2010 در ساعت 17:02:03

 2. The Following 3 Users Say Thank You to number1 For This Useful Post:

  Ariandreamer (October 17th, 2010), Mohammad Tomcat (October 17th, 2010), sd-787 (October 17th, 2010)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0