برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  new_2 براي نخستين بار بليت الكترونيكي هواپيما در ياسوج صادر شد  بليت الكترونيكي هواپيما بليتي است كه تمام اطلاعات و سوابق مربوط به آن در بانك هاي اطلاعاتي رايانه ثبت و نگهداري مي شود و در هر زمان و با توجه به نياز در دسترس كابران قرار خواهد گرفت.
  مديركل فناوري اطلاعات و ارتباطات شركت هواپيمايي آسمان و مدير پروژه صدور بليت الكترونيكي هواپيما گفت: يكي از الزامات جهاني صنعت حمل و نقل هوايي جايگزيني بليت الكترونيكي به جاي بليت كاغذي است.
  'غلامحسين خائف' روز شنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: بليت الكترونيكي هواپيما داراي مزايا و محاسن متعددي براي مسافران ، دولت و شركت هاي هواپيمايي است.
  وي تصريح كرد : مزاياي اين نوع بليت براي مسافران شامل نياز نداشتن به مراقبت و نگهداري ، مفقود نشدن ، دقت در صدور ، كاهش خطاهاي احتمالي در مورد قيمت و عوارض مالياتي ، ارايه خدمات مورد نياز به مسافران هنگام خريد بليت و يا ايجاد تغييرات در آن ، درخواست يا خريد بليت در اقصي نقاط جهان و استفاده از آن در هر نقطه اي از شبكه پرواز است.
  خائف اظهار داشت: چاپ ، نگهداري ، توزيع و مديريت بليت هاي كاغذي هواپيما به عنوان اوراق بهادار بسيار هزينه بر و پرمخاطره است ،در حالي كه بليت الكترونيكي فاقد چنين مشكلاتي است و اين جزو مهمترين محاسن بليت الكترونيكي براي دولت و شركتهاي هواپيمايي به شمار مي رود.
  به گفته وي ، بليت هاي كاغذي و الكترونيكي هواپيما به لحاظ قيمت هيچ تفاوتي با يكديگر ندارند.
  خائف ابراز داشت: كهگيلويه و بويراحمد دهمين استان كشور است كه بليت الكترونيكي هواپيما از طريق دفاتر و نمايندگان فروش شركت هواپيمايي آسمان در آن صادر مي شود.
  مديركل فناوري اطلاعات و ارتباطات شركت هواپيمايي آسمان و مدير پروژه صدور بليت الكترونيكي هواپيما افزود : صدور چنين بليت هايي در بسياري از كشورهاي دنيا رايج بوده و ايران نيز در اين زمينه پيشرفت هاي چشمگيري داشته است.
  خائف گفت: شركت هواپيمايي آسمان سعي دارد تا پايان امسال تمام استانهاي كشور را از فناوري صدور بليت الكترونيكي هواپيما برخوردار كند.
  وي افزود : مهمترين مشكل كنوني در زمينه صدور بليت الكترونيكي هواپيما در كهگيلويه و بويراحمد فراهم نبودن زيرساختهاي مورد نياز از قبيل اينترنت پرسرعت يا اينترانت مخابرات به منظور ارايه خدمات پذيرش مكانيزه مسافر در فرودگاه ياسوج است.
  خائف اظهار داشت: به دليل وجود چنين مشكلاتي هم اكنون پذيرش مسافر در فرودگاه ياسوج به صورت دستي انجام مي شود.
  وي گفت : از مسوولان شركت مخابرات كهگيلويه و بويراحمد انتظار مي رود كه براي ايجاد و توسعه اينترنت پرسرعت يا اينترانت در فرودگاه ياسوج اقدام كنند.
  خائف افزود : از مسافراني كه متقاضي استفاده از بليت الكترونيكي هواپيما هستند انتظار مي رود كه حداقل يك ساعت و نيم قبل از هر پرواز به فرودگاه مراجعه و خود را به مسوول پذيرش مسافر معرفي كنند تا هواپيما دچار تاخير در پرواز نشود.
  م.تيك آف
  #1 ارسال شده در تاريخ October 18th, 2010 در ساعت 16:23:46

 2. The Following 2 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  Djmerikhi (October 19th, 2010), Mohammad Tomcat (October 19th, 2010)

??????? ?????

 1. كشف قلب تاريكي در كهكشان
  ???? Persian Tom Cat ?? ????? نجوم
  ????: 0
  ????? ?????: August 3rd, 2011, 09:48:59
 2. ????: 0
  ????? ?????: September 24th, 2010, 17:00:36
 3. ????: 0
  ????? ?????: July 7th, 2010, 11:51:39
 4. هواپيماي مكزيكي ناچار به فرود در مونترال شد
  ???? Mohammadme ?? ????? اخبار غیر نظامی
  ????: 0
  ????? ?????: June 2nd, 2010, 08:34:27
 5. تاثيرات فيزيكي اوزون
  ???? SKY MAN ?? ????? پزشكي هوايي
  ????: 0
  ????? ?????: September 3rd, 2007, 01:14:53

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0