برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  ??? ??? پرواز همدان ـ مشهد بار ديگر گشايش يافت


  مدير فرودگاه همدان:
  پرواز همدان ـ مشهد بار ديگر گشايش يافت
  تقاضاي پرواز به تهران امکان برنامه درازمدت را مي‌گيرد
  مدير فرودگاه همدان گفت: همزمان با ولادت امام رضا(ع) پرواز همدان ـ مشهد پس از وقفه‌اي کوتاه بار ديگر گشايش يافت.

  علي كيخاني در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با اشاره به دليل لغو پروازهاي همدان ـ مشهد، افزود: دليل انجام نشدن اين پروازها عمليات بهسازي سطوح پروازي بود که بر اين اساس بخشي از باند در اختيار پيمانکار قرار گرفت و پرواز همدان ـ مشهد لغو شد اما پرواز همدان ـ تهران همچنان ادامه داشت و با اتمام عمليات بهسازي بار ديگر پروازهمدان ـ مشهد فرودگاه همدان گشايش يافت.

  وي تصريح کرد: با توجه به استقبال مردم، پرواز همدان ـ مشهد توسط هواپيمايي تابان درروزهاي يکشنبه و چهارشنبه انجام مي شود.

  وي با اشاره به اين که پيگيري پروازها بر اساس استقبال مردم صورت مي گيرد، بيان كرد: زماني که بحث افزايش خطوط پروازي به ميان مي آيد، در مرحله اول بايد به انجام پروژه‌هاي لازم براي آماده سازي زيرساخت‌هاي فرودگاه توجه داشت.

  کيخاني ادامه داد: با توجه به اين که همدان به عنوان يک کلانشهر محسوب مي شود، لازم است در حوزه فرودگاهي برنامه خاص وجود داشته باشد و در حال حاضر مشغول آماده سازي و منظم سازي شرايط هستيم تا پروازهاي بيشتري داشته باشيم.

  وي خاطرنشان كرد: برنامه‌هاي بلند مدتي در حوزه حمل و نقل داريم که در حال بررسي آن هستيم تا به ايده آل ها نزديک شويم، همچنين استاندار همدان نيز ما را موظف به پيگيري اين برنامه ها کرده است و شخصا به طور مرتب نحوه عملکرد و اجراي برنامه ها را رصد و مطالبات آن را پيگيري مي کند.

  وي با بيان اين که تمام استان‌ها به اين مساله رسيده‌اند که فرودگاه شرايط خاصي دارد که از آن به عنوان دروازه طلايي و موتور توسعه هر شهر نام مي برند، عنوان كرد: استان همدان با توجه به ويژگي‌هاي خاصي که دارد، مي طلبد شرايط بهتري داشته باشد و اتمام و رسيدگي به پروژه‌ها نشان از اين امر دارد.

  وي اضافه کرد: احداث و تکميل ساختمان هاي حفاظتي و امنيتي و بحث خاص تجهيزات قسمتي از پروژه‌هاي ياد شده است تا با اجرا و تکميل آن‌ها بتوانيم به جايگاهي برسيم که درخور مردم مومن، متدين و با فرهنگ همدان باشد.

  مدير فرودگاه همدان اذعان كرد: در صورت تامين اعتبار، اميدواريم بتوانيم تا پايان برنامه چهارم پروژه‌ها و برنامه‌ها را به پايان برسانيم.

  وي اعلام كرد: حدود50 تا 60 درصد تقاضاها مربوط به مسير همدان ـ تهران است که امکان برنامه ريزي دراز مدت را از ما مي گيرد.

  وي همچنين يادآور شد: با توجه به استقبال و درخواست مردم در نظر داريم برنامه‌ پرواز مسير سوريه را در ليست پروازهاي خود قرار دهيم، همچنين پرواز حج نيز برنامه ريزي شده است که در صورت آماده شدن حتما در اين زمينه اطلاع رساني خواهد شد.

  وي تاکيد کرد: هر فرودگاهي که اجازه پرواز مي گيرد، داراي تمام شرايط استاندارد جهاني بوده و فرودگاه همدان نيز از اين مهم مستثنا نيست و در زمينه امنيت جاي هيچگونه نگراني براي مردم وجود ندارد.

  کيخاني درباره ميانگين زماني که مسافران وارد فرودگاه مي شوند تا زماني که سوار هواپيما مي شوند، بيان كرد: اين زمان بسيار کم است و حدود 15 دقيقه مي شود.
  م.ايسنا
  #1 ارسال شده در تاريخ October 19th, 2010 در ساعت 18:06:14

 2. The Following User Says Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  SKY MAN (October 20th, 2010)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0