برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. SKY MAN ?????? ??
  SKY MAN

  رئیس سایت
  August 2007
  none
  7,234
  تعداد تشکر : 19,755
  Thanked 20,851 Times in 3,723 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 9

  ??? ??? پیمان شیکاگو را به یاد دنیا بیاوریم

  حمل‌و‌نقل هوایی از جمله صنایعی است که در دنیا با پیمان 96 ماده‌ای شیکاگو از بحث محدودیت و تحریم استثنا شده است. این صنعت به تردد انسان‌ها و جابه‌جایی آنها مربوط است‌. این پیمان که ارایه‌کنندگان خدمات این صنعت هم آن را امضا کرده‌اند‌ شامل هیچ‌گونه محدودیتی نمی‌شود. اما با این حال سال‌های سال است که کشورهای مطرح و سازنده هواپیماهای تجاری با روندی غیر‌قانونی و نا‌متعارف دست به اعمال محدودیت برای ایران زده‌اند و از ارایه قطعات و فروش هواپیما به ایران امتناع می‌کنند.
  همان کشورهایی که دم از حقوق بشر می‌زنند اما حقوق انسانی ایران را محترم نمی‌شمارند و با اعمال محدودیت در فروش هواپیما‌های نو و قطعات مورد نیاز آن جان انسان‌ها را به خطر می‌اندازند.
  هر چند کارشناسان و متخصصان ایرانی در این راستا با تلاش مضاعف خود توانسته‌اند ایمنی پرواز‌ها را کسب کنند اما این تلاش مضاعف که به واسطه هوش و استعداد ایرانی است چیزی از مظالم غرب کم نمی‌کند و راه فراری برای آنها نیست اما انگار این محدودیت‌ها آنها را چنان سرکش کرده که این روزها دیگر در موضوع سوخت هم شاخ و شانه می‌کشند و به خاطر نمی‌آورند که ایرانی‌ها راه‌های بهتر را زود می‌یابند و راه دشمنی را بر آنان می‌بندند.
  نمونه این موضوع خودداری از سوخت‌رسانی به هواپیماهای ایرانی در برخی فرودگاه‌های اروپایی است که دیروز با واکنش سخنگوی وزارت خارجه ایران مواجه شد و رامین مهمانپرست اعلام کرد‌ که در صورت ادامه این روند ایران هم مقابله به مثل خواهد کرد زیرا این رفتار قابل تحمل نیست‌.وی اعلام داشته که ادامه دادن این رویکرد از سوی برخی از شرکت‌‌های نفتی ‌می‌تواند منافع خود آنها را در رابطه با گردشگری و تردد هواپیماها محدود کند و به آنها خسارت مادی وارد کند و این مساله خارج از چارچوب‌های بین‌المللی و حتی قطعنامه غیرقانونی شورای امنیت است و بر اساس مقررات بین‌المللی این کار صحیح نیست.‌
  در این رابطه با تقدیر از این واکنش بجا و منطقی وزارت خارجه ایران باید اعلام کرد که این پاسخ همان چیزی است که سال‌هاست انتظار آن می‌رفت و امروز شاهد آن هستیم‌.
  چرا که اگر ایران از طریق دیپلماتیک طی سال‌های گذشته در خصوص تحریم فروش هواپیما به ایران به مجامع جهانی شکایت می‌کرد امروز شاهد این گردنکشی غرب نمی‌بودیم‌.
  بر این اساس و با احترام به تدابیر وزارت خارجه، باید از این مرجع قانونی بخواهیم که در کنار این موضوع به پیمان شیکاگو و توافقات آن هم توجه بیشتری نشان بدهد چرا که ایجاد محدودیت در بحث حمل و نقل هوایی بر‌اساس ماده 44 این پیمان سال 1944 خلاف‌بندی است که از عدم اعمال تبعیض میان اعضا و بسط و توسعه تمامی امور پشتیبانی با حمایت از طراحی و ساخت هواپیما برای اهداف صلح‌جویانه می‌گوید.بد نیست این پیمان را بار دیگر مرور کنیم و از آن به دنیا بگوییم تا مشخص شود حقوق ملت ایران چگونه نادیده گرفته می‌شود و کشورهای مدعی حقوق بشر نیز بدان وقعی نمی‌نهد.


  روزنامه جهان صنع
  #1 ارسال شده در تاريخ October 20th, 2010 در ساعت 17:01:00

 2. The Following 2 Users Say Thank You to SKY MAN For This Useful Post:

  Mr.Hoseini (October 21st, 2010), سجیل (October 23rd, 2010)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0