برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  new_2 بخشي از مطالبات وصول شده توسط فردگاهها، در همان فرودگاه هزينه مي شود

  بخشي از مطالبات وصول شده توسط فردگاهها، در همان فرودگاه هزينه مي شود

  همايش ماهانه مديران فرودگاههاي كشور روز دوشنبه با حضور رئيس و اعضاي هيات مديره و معاونان و مديران كل ستادي و فرودگاههاي كشور در تهران برگزار شد.

  بنابر گزارش روابط عمومي شركت فرودگاههاي كشور مديرعامل شركت در شروع اين همايش طي سخناني با شادباش ميلاد با سعادت امام رضا "ع" و همچنين تبريك انتخاب اعضاي هيات مديره ،ابراز اميدواري كرد شركت فرودگاهها در آينده نزديك شاهد ارتقاء فعاليتها و گام هاي موثر در اين زمينه باشد.

  وي با اشاره به تشكيل جلسه ستاد حج با حضور رئيس جمهوري گفت: در اين جلسه از فعاليت شركت فرودگاههاي كشور در زمينه خدمت رساني به مسافران و بويژه زائران قدرداني شد.

  مديرعامل شركت در ادامه به وصول مطالبات شركت اشاره و ضمن قدرداني از تلاش برخي فرودگاهها در اين زمينه تاكيد كرد: بخشي از مطالبات وصول شده توسط فرودگاهها در همان فرودگاه هزينه خواهد شد.
  اسماعيلي ابراز اميدواري كرد مطالبات سال 89 شركت تا پايان امسال به صفر برسد.
  اسماعيلي در ادامه به همكاري شركت فرودگاههاي كشور و شورايعالي ايرانيان خارج از كشور اشاره و بر همكاري با اين شورا تاكيد كرد.

  وي همچنين از مديران فرودگاهها خواست در پاسخ به نامه هاي سازمانهاي نظارتي ،با هماهنگي مديريت ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات اقدام نمايند.
  همايش ماهانه مديران شركت فرودگاهها با سخنراني اعضاي هيات مديره و معاونان و پرسش و پاسخ شركت كنندگان به كار خود پايان داد.
  م.تيك آف
  #1 ارسال شده در تاريخ October 20th, 2010 در ساعت 17:24:52

 2. The Following User Says Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  SKY MAN (October 20th, 2010)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0