برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  new_2 بايد براي جابه‌جايي بيش از 10 ميليون مسافر ظرفيت داشته باشيم


  مديرعامل شركت فرودگاه‌هاي كشور:
  بايد براي جابه‌جايي بيش از 10 ميليون مسافر ظرفيت داشته باشيم


  اسماعيلي گفت: شركت فرودگاه‌هاي كشور آماده همه گونه همكاري با مركز ايرانيان خارج از كشور است.

  به گزارش خبرنگار سياسي خارجي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، محسن اسماعيلي ـ مديرعامل شركت فرودگاه‌هاي كشور ـ كه صبح شنبه در مراسم افتتاح همزمان مركز رسيدگي به امور ايرانيان خارج از كشور و دفتر اطلاع‌رساني در 13 فرودگاه بين‌المللي كشور سخن مي‌گفت، خاطرنشان كرد: عمده پروازهاي خارجي در فرودگاه امام خميني (ره) انجام مي‌شود و بيش از 50 شركت هواپيمايي در اين فرودگاه مستقر هستند.

  او ادامه داد: از فرودگاه امام خميني (ره) به 70 نقطه‌ي دنيا پرواز انجام مي‌شود. سال گذشته حدود 4 ميليون مسافر در اين فرودگاه جابه‌جا شده است و در سال جاري اميدواريم كه اين ميزان به 6 ميليون افزايش يابد.

  وي گفت: در سال 88 به بيش از 360 هزار پرواز سرويس‌دهي شده است و امسال اميدواريم اين ميزان به 400 هزار پرواز افزايش يابد كه رشد بيش از 10 تا 15 درصدي پروازها حاكي از اين است كه رشد قابل ملاحظه‌اي در سطح فرودگاه‌هاي كشور انجام شده است.

  اسماعيلي در تشريح فعاليت‌هاي فرودگاه‌هاي كشور ادامه داد: ابتداي دولت نهم، روزانه50 پرواز خارجي در فرودگاه امام خميني (ره) داشته‌ايم كه امروز اين ميزان روزانه به بيش از 150 پرواز رسيده است.

  او گفت: فضاي ترمينال مسافري فضاي محدودي است كه اميدواريم در طرح توسعه‌يي كه در فاز يك وجود دارد تا ابتداي سال آينده بتوانيم بيش از 15 هزار مترمربع به اين فضا اضافه كنيم و فاز دوم كه در حال انجام است بتوانيم اين فاز و بعد فازهاي بعدي را تكميل كنيم. ما براي جابه‌جايي بيش از 10 ميليون مسافر بايد ظرفيت داشته باشيم. اميدواريم پيشنهادي كه براي تامين اعتبار لازم از سوي دولت داده‌ايم زودتر تامين شود تا بتوانيم مانند كشورهاي حاشيه‌ي خليج فارس و كشورهايي كه شايد اصلا جاذبه‌ي توريستي نداشته‌اند اما امروز سالانه بيش از 20 تا 25 ميليون توريست را در خود جاي مي‌دهند، فعاليت داشته باشيم و بتوانيم بيش از 90 ميليون مسافر را خدمات‌رساني كنيم.
  م.ايسنا
  #1 ارسال شده در تاريخ October 23rd, 2010 در ساعت 17:24:48

 2. The Following User Says Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  SKY MAN (October 23rd, 2010)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0