برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. number1 ?????? ??
  number1
  هوانورد ارشد - سرهنگ دوم
  December 2009
  nakoja
  722
  تعداد تشکر : 1,433
  Thanked 2,240 Times in 630 Posts

  ??? ??? خروج هواپيماهاي توپولف از ناوگان هوايي ايران تا پايان بهمن

  نرخ بليت هواپيما پنج ماه قبل افزايش يافته بود

  خروج هواپيماهاي توپولف از ناوگان هوايي ايران تا پايان بهمن

  خبرگزاري موج -
  وزير راه و ترابري تعداد هواپيماهاي موجود در ناوگان هوايي ايران را 30 فروند توپولف اعلام کرد و گفت: تا پايان بهمن ماه سال جاري کليه هواپيماهاي توپولف از ناوگان هوايي ايران خارج مي شوند.

  حميد بهبهاني، وزير راه و ترابري در گفتگو با خبرنگار موج با اشاره به اعمال افزايش 30 درصدي نرخ بليت هواپيما از سوي سازمان هواپيمايي تصريح کرد: وزارت راه و ترابري پنج ماه پيش نسبت به افزايش نرخ بليت هواپيما اقدام نموده بود، اين در حالي است که همزمان با اجراي قانون هدفمند سازي يارانه ها کارگروه تحول اقتصادي نسبت به تعيين نرخ بليت هواپيما اقدام مي کند.
  وي ادامه داد: سازمان هواپيمايي توانسته طي 60 سال اخير حدود دو هزار استاندارد را طي صدها موافقتنامه به امضاء رسانده و کشورها را ملزم و متقاعد به اجراي آنها کند.
  وي با بيان اين مطلب که استاندارد ها و محور عملکردها و رويکرد سازمان هواپيمايي کشور بايد مطابق با استاندارد هاي تعريف شده سازمان ايکائو باشد، يادآور شد: در رابطه با تعيين استانداردها اگر بحث در مورد قابليت هاي هواپيما است که توسط کارشناسان سازمان هواپيمايي بايد تطبيق داده شود و اگر بحث در مورد فرودگاه ها است که بايد براساس قوانين تدوين شده ايکائو عمل شود و در خصوص گواهينامه هاي پروازي در مورد به روز شدن دستگاه هاي ناوبري و کمک ناوبري اقدامات لازم صورت گيرد.
  وزير راه و ترابري در ادامه رعايت، دقت و سرعت عمل با محوريت قوانين را در سازمان هواپيمايي ايران از انتظارات اصلي خود در اين سازمان اعلام کرد و افزود: هم اکنون به منظور ارتقا سطح ايمني در سيستم هوايي ايران از دولت و مجلس هم انتظار دارم که حمايتشان براي ارتقا ايمني و توسعه همه جانبه حمل و نقل هوايي استمرار بخشند تا به رغم محدوديت ها بتوانيم از توان تخصصي داخل به خوبي بهره بگيريم.
  دیگران را ببخش نه بخاطر اینکه مستحق بخشش هسن بخاطر اینکه تو مستحق آرامشی
  #1 ارسال شده در تاريخ October 24th, 2010 در ساعت 16:29:10

 2. The Following 2 Users Say Thank You to number1 For This Useful Post:

  nd_blacky (October 24th, 2010), parsboy (October 25th, 2010)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0