برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. pilotmen ?????? ??
  pilotmen
  هوانورد عادی-استوار دوم
  April 2009
  تهران
  107
  تعداد تشکر : 7
  Thanked 127 Times in 37 Posts

  فلش كاپيتان نخجواني در بازديد از هنرستان هوانوردي

  معاون وزير راه و رييس سازمان هواپيمايي كشوري خطاب به دانش آموزان هنرستان هوانوردي گفت: خودتان را براي بهره برداري از حجم عظيمي از فعاليت هاي هوانوردي كه براساس سند چشم انداز 20ساله كشور ترسيم شده است؛ آماده كنيد...


  به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، كاپيتان رضا نخجواني كه به مناسبت 13 آبان روز دانش آموز در جمع دانش آموزان، مديران و مسوولين هنرستان هوانوردي مدبر حضور يافت، اظهارداشت: در قبل از انقلاب چنانچه اقداماتي صورت مي گرفت توسط مستشاران خارج از كشور انجام مي شد و نيروهاي ايراني در انجام فعاليت هاي سطح پائين مشغول به كار بودند اما اكنون بزرگ ترين كارها در حوزه عمليات، فني و . . . توسط همان بچه هاي سال 57 در حال انجام است.

  وي در ادامه اظهارداشت: امروز خوشحاليم كه مجاهدت هاي مردم عزيز، خانواده هاي جانبازان و ايثارگران كه در مسير تكوين و شكل گيري انقلاب جانفشاني كردند به بار نشسته است و شاهد تاسيس هنرستان صنعت هوايي در مقطع دوران متوسطه در كشورمان هستيم و شما مفتخريد كه در اولين هنرستان هوانوردي اين شهر به تحصيل در مقطع متوسطه با گرايش صنعت هوايي اشتغال داريد.

  رييس سازمان هواپيمايي كشوري افزود: اين در حالي است كه در سال 57 ناوگان هوايي ايران داراي 25 فروند هواپيماي غير نظامي بود اما اكنون اين تعداد به 205 فروند افزايش يافته است.

  كاپيتان نخجواني همچنين به اهداف چشم انداز 20ساله كشور در سال 1404 اشاره كرد و گفت: در برنامه دراز مدت و براساس سند مزبور قرار است ايران به عنوان كشور برتر در منطقه مطرح شود و بخش هوايي به 550فروند هواپيماي مدرن مجهز شود كه تحقق اين امر نيازمند 22.5 ميليارد دلار خواهد بود. بنابراين بايد اين حجم عظيم سرمايه گذاري براي كشور توسط نيروهاي داخلي اداره و بهره برداري شود كه در اين راستا هم اكنون شما بايد خودتان را براي آن مرحله آماده كنيد.

  وي به فعاليت2هزار خلبان در بخشهاي عملياتي غير نظامي كشورمان اشاره كرد و گفت: عده اي از شما چنانچه مراحل تحصيل را با موفقيت طي كنيد قطعا به بخشهاي عملياتي گرايش يافته و خلبان زبده و ماهري خواهيد شد تا ناوگاني كه قرار است براساس سند چشم انداز تهيه شود را اداره كنيد و يا در حوزه تعمير و نگهداري ناوگان سنگين را مديريت و راهبري كنيد بنابراين انتظار داريم خودتان را براي يك حركت بزرگ آماده كنيد. به همين منظور از اين فرصت نهايت استفاده را كنيد تا ماموريت بزرگ و عظيمي كه براي كشور پيش رو داريد با موفقيت به سرانجام برسانيد.
  رييس سازمان هواپيمايي كشوري به لزوم توجه به علم و اخلاق اشاره كرد و گفت: علم بدون اخلاق فاقد ارزش است همچنين اخلاق بدون علم فاقد كارايي خواهد بود بنابراين علم و اخلاق همواره بايد در كنار ساير آموزه ها باشد. و اين امر همواره در نسل دانش آموزان ابتداي انقلاب وجود داشت و در طول دوران جنگ خودشان را نشان دادند.


  وي همچنين خاطرنشان كرد: بچه هاي بسيجي در دوران جنگ با اخلاص و استعدادهايي خدادادي توانست بر يك ماشين جنگي بزرگ (صدام) كه توسط تمام ابرقدرتهاي دنيا حمايت مي شد غلبه يافت و با حفظ تماميت ارضي كشور به دنيا اثبات كردند كه ما مي توانيم سرنوشت اين كشور را در مسيري كه خداوند مقرر كرده است كه همانا وعده حاكميت مستضعفين بر جهان است را محقق نماييم.
  #1 ارسال شده در تاريخ November 7th, 2010 در ساعت 13:49:22

 2. The Following User Says Thank You to pilotmen For This Useful Post:

  Henrik (November 7th, 2010)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0