برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. sd-787 ?????? ??
  sd-787
  هوانورد فعال-سروان
  August 2010
  ----
  300
  تعداد تشکر : 3,296
  Thanked 2,126 Times in 303 Posts

  Post پروازهاي فرودگاه اروميه از 33 به 27 پرواز در هفته كاهش يافته‌است

  سرپرست فرودگاه اروميه:

  پروازهاي فرودگاه از 33 به 27 پرواز در هفته كاهش يافته‌است

  وضعيت پروازها تا پايان آبان بهبود مي‌يابد

  سرپرست فرودگاه اروميه گفت: وضعيت پروازهاي اين فرودگاه تا پايان ماه جاري(آبان) بهبود مي‌يابد.

  "كمال پرهيزگار"، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، افزود:‌ پيش از تعطيلي فرودگاه اروميه براي ترميم و بهسازي باند آن، در مجموع 33 پرواز در هفته به مقصدهاي تهران و مشهد انجام مي‌گرفت كه در حال حاضر و پس از بازگشايي مجدد فرودگاه تعداد پروازها به 27 پرواز در هفته كاهش يافته است كه تلاش مي‌كنيم تا پايان آبان ماه اين وضعيت را بهبود ببخشيم.

  وي تصريح كرد:‌ يكي از عمده دلايل كاهش پروازهاي اين فرودگاه، انجام پروازهاي حجاج بوده است كه بر همين اساس شركت هواپيمايي "ايران‌اير"، بهترين و بزرگترين پروازهاي خود را به اين امر اختصاص داده است و اين امر باعث بوجود آمدن چنين كاهش در پروازهاي ساير مسيرهاي كشور نيز شده است.

  سرپرست فرودگاه اروميه با اشاره به اينكه هم اكنون پروازهاي شركت‌هاي هواپيمايي "آتا" و "آسمان" به اروميه به سه پرواز در هفته كاهش يافته است،‌ عنوان كرد: پس از اينكه به شركت‌هاي هواپيمايي اعلام شد، فرودگاه اروميه به خاطر ترميم و بهسازي باند به مدت 45 روز تعطيل خواهد شد، برخي از آنها مثل شركت هواپيمايي آتا براي اينكه هواپيماهاي آن بي‌استفاده نمانند، اقدام به عقد قرارداد دوماهه با ساير مسيرهاي پروازي كردند كه به همين علت اين شركت قول برگشت پروازها به حالت اوليه را داده است.

  پرهيزگار همچنين يادآور شد: تغيير وضعيت كنوني پروازهاي فرودگاه،‌ بسته به همكاري شركت‌هاي هواپيمايي دارد كه با استفاده ار اهرم‌هايي سعي مي‌كنيم اين وضعيت را بهبود ببخشيم.

  وي در پاسخ به اينكه پس از درخواست استاندار آذربايجان‌غربي براي توسعه ترمينال فرودگاه اروميه، تاكنون چه اقداماتي انجام داده‌ايد، گفت: استاندار و معاونت امور عمراني مصمم به توسعه اين ترمينال هستند و طي هفته آينده نيز در اين رابطه جلساتي را برگزار خواهيم كرد تا براي اجرايي كردن طرح‌هاي مطالعاتي آن مصوباتي انجام گيرد.  منبع
  ?????? ???? sd-787 : November 8th, 2010 ?? ???? 12:14:07
  #1 ارسال شده در تاريخ November 8th, 2010 در ساعت 12:04:40

 2. The Following 3 Users Say Thank You to sd-787 For This Useful Post:

  Ali Pilot (November 8th, 2010), armin_pzi (May 9th, 2015), Henrik (November 8th, 2010)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0