برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  ??? ??? مراسم مشترك دانش آموختگی و تحلیف دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش+عكس  چهارمین مراسم مشترك دانش آموختگی و تحلیف دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز با حضور حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دانشگاه هوایی شهید ستاری برگزار شد.
  فرمانده كل قوا در ابتدای این مراسم، پس از ورود به میدان در محل یادمان شهدا حضور یافتند و ضمن قرائت فاتحه علو درجات شهدای گرانقدر را از خداوند متعال مسئلت كردند. سپس حضرت آیت الله خامنه ای از یگانهای حاضر در میدان سان دیدند.
  رهبر انقلاب اسلامی در این مراسم، الگوی اقتدار در نظام اسلامی را متكی بر ایمان، اعتماد به خدا و تلاش مخلصانه در راه آرمانهای والا دانستند و تأكید كردند: نیروهای مسلح از جمله ارتش جمهوری اسلامی ایران با اتكاء بر ایمان توانسته اند در تولید تجهیزات نظامی نیز به پیشرفت های قابل توجهی دست پیدا كنند كه در این راه، نیروی هوایی پیشقدم بوده است.
  فرمانده كل قوا، هدف الهی و انسانی و پیوند قلبی با مردم را دو ویژگی ارتش جمهوری اسلامی برشمردند و افزودند: در الگوی اقتدار نظام اسلامی، نظم، تجهیزات نظامی و آموزش از جایگاه مهمی برخوردارند اما روح همه این ابزارها، احساس تكلیف الهی و اتكال به خداوند متعال است.
  حضرت آیت الله خامنه ای با تأكید بر اینكه قدرتهای مادی كه الگوی اقتدار آنها، صرفاً تجهیزات نظامی و محاسبات مادی است، قادر به شكست ملتی با الگوی اقتدار اسلامی نیستند، خاطرنشان كردند: نمونه عینی غلبه قدرت معنوی بر قدرت مادی، پیروزی انقلاب اسلامی بود كه ملت ایران توانست با دست خالی ولی با اتكاء به ایمان بر رژیم طاغوتی شاه غلبه كند.
  ایشان پیروزی ملت ایران در جنگ تحمیلی را نمونه دیگری از این موضوع برشمردند و افزودند: ملت ایران در دوران دفاع مقدس، در میان تحریم همه جانبه، با اتكاء به ایمان و شجاعت جوانان و نیروهای مسلح خود توانست بر رژیم فاسد بعثی كه مورد حمایت كامل شرق و غرب بود، پیروز شود.
  فرمانده كل قوا یكی از ویژگی های اقتدار اسلامی را تقویت نیروی خود اتكایی و شكوفا شدن استعدادها دانستند و تأكید كردند: در الگوی اقتدار اسلامی، می توان از مستكبران عالم مستغنی بود و نیروهای مسلحی مجهز به فرآورده ها و محصولات فكر و ذهن ایرانی بوجود آورد.
  رهبر انقلاب اسلامی با تأكید بر اینكه پیشرفتهای نیروهای مسلح كشور در ساخت تجهیزات نظامی پیچیده و پیشرفته، نتیجه این تفكر است، خاطرنشان كردند: اولین مؤسسه جهاد خودكفایی در نیروی هوایی بوجود آمد و شهدای عالیقدری همچون ستاری، بابایی، خضرایی و «دوران» در این مسیر پیشگام بودند.
  حضرت آیت الله خامنه ای دانشجویان دانشگاههای افسری را به ادامه مسیر این شهدای گرانقدر و حركت در چارچوب الگوی اقتدار اسلامی توصیه كردند و افزودند: درس، تحقیق و پژوهش را در چارچوب اتكاء بر تواناییهای خود و استفاده از تجربیات پیشكسوتان، جهت دهید و به هیچ حدی از پیشرفت نیز قانع نشوید.
  ایشان با تأكید بر اینكه مسیر كمال و سعادت بی پایان است خاطرنشان كردند: دانشگاههای نیروهای مسلح جزو امیدبخش ترین كانونهای علمی كشور هستند كه باید با نگاه به آینده و ترسیم چشم اندازی روشن، حركت رو به جلوی خود را پویاتر و سریعتر ادامه دهند.
  در مراسم دانش آموختگی و تحلیف دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران، از تعدادی از خانواده های شهدا و همچنین اساتید، فرماندهان، دانش آموختگان و دانشجویان نمونه تقدیر شد و نمایندگان دانشجویان جدید نیز از دست رهبر انقلاب اسلامی، سردوشی گرفتند.
  در ابتدای این مراسم امیر سرتیپ شاه صفی فرمانده نیروی هوایی در سخنانی تأكید كرد: دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش با تكیه بر ایمان، انضباط و دانش های نوین در عرصه جهاد و جنگ نرم حضوری فعال دارند و همواره آماده اقدام بهنگام هستند.
  امیر سرتیپ شیخ حسنی فرمانده دانشگاه هوایی شهید ستاری نیز در گزارشی از وضعیت تحصیلی دانشگاههای افسری، به ایجاد تغییرات اساسی در شیوه های جذب دانشجو و سرفصل های دروس اشاره كرد و گفت: مأموریتهای پژوهشی با رویكرد تحقیقات برای خودكفایی از جمله فعالیتهای دانشگاههای افسری ارتش است.
  در این مراسم دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش، رزمایش میدانی را نیز اجرا كردند.
  در پایان مراسم یگانهای حاضر در میدان از مقابل فرمانده كل قوا رژه رفتند.

  منبع:
  khamenei.ir  مابقي تصاوير در لينك زير:
  http://www.farsnews.com/imgrep.php?nn=8908191268
  #1 ارسال شده در تاريخ November 14th, 2010 در ساعت 17:16:15

 2. The Following 3 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (November 14th, 2010), IRIAF-TFB4 (November 15th, 2010), number1 (November 15th, 2010)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0