برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 7 ?? 7
dqw
  1. Ali Pilot ?????? ??
    Ali Pilot

عضو شورا هوانوردی
    July 2009
    TEHRAN
    5,035
    تعداد تشکر : 11,640
    ارسال هاي وبلاگ : 2

new_2 نخستين سفارش هواپيماهاي مسافربري c919 ساخت چين داده شد

نخستين سفارش هواپيماهاي مسافربري C919 ساخت چين داده شد
    تهران – سه شركت هواپيمايي چيني به همراه جنرال الكتريك، نخستين سفارش خريد 100 فروند هواپيما ‍C919 را به كارخانه هواپيماسازي (كاماك) اين كشور ارايه كردند.

به گزارش روز سه‌شنبه پايگاه اطلاع رساني بي.بي.سي، اين سفارشات به عنوان يك اعتماد به نفس دولتي براي شركت كاماك محسوب مي‌شود و از طرف ديگر هم زمينه وارد شدن يك شركت چيني براي رقابت در تجارت پرسود صنايع هوايي كه سال‌هاي سال است به دو شركت صاحب نام بوئينگ و ايرباس تعلق دارد، فراهم مي‌كند.
    كارشناسان صنعت هواپيماسازي كاماك پيش بيني كرده‌اند كه اين شركت مي‌تواند در 20 سال آينده موفق به ساخت و فروش 2 هزار فروند هواپيماي مسافري شود.
    چين كه در حال حاضر سريعترين رشد اقتصادي جهان را به خود اختصاص داده درصدد است در دهه آينده تجارت جابه جايي مسافر از طريق هوا در داخل كشورش را در دست گيرد.
    تحليلگران اقتصادي چين پيش‌بيني كرده‌اند كه در سال‌هاي نه چندان دور تعداد چيني‌هايي كه با هدف تجارت از طريق صنعت هوايي مسافرت‌هاي خود را انجام خواهند داد به يك ميليارد نفر خواهد رسيد و دولت چين نيز در صدد است با كنترل جابه جايي مسافرات داخلي از طريق شركت‌هاي هوايي خود نقش شركت‌هاي خارجي در اين تجارت پرسود را كاهش دهد.
    در همين راستا 'ژانگ كوينگ مي' مديرعامل شركت كاماك گفت: انتظار ما اين است كه در آينده نزديك 3 هزار هواپيماي مسافري چيني، تجارت هوايي كشور را به عهده بگيرد و ديري نيز نخواهد پاييد كه 30 هزار فروند از اين هواپيماها در خطوط هوايي جهان نقش آفريني خواهند كرد كه اين خود يك تجارت بسيار بزرگ است.
    يادآور مي‌شود، هواپيماي مدل C919 چين كه گنجايش 166 مسافر را دارد با هواپيماهاي مدل بوئينگ 737 و ايرباس 320 A رقابت خواهد كرد.
    م.ايرنا
    #1 ارسال شده در تاريخ November 18th, 2010 در ساعت 22:20:40

2. The Following 11 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

Djmerikhi (November 20th, 2010), Dream Bird (July 14th, 2011), Henrik (November 20th, 2010), Jadogaresabz (November 20th, 2010), Mohammadme (November 21st, 2010), orasess (July 15th, 2011), sd-787 (November 18th, 2010), SKY MAN (November 19th, 2010), W mahan 5 (July 14th, 2011), YASHAR A&P (July 15th, 2011), سجیل (November 19th, 2010)

3. abasza ?????? ??
    abasza
    هوانورد فعال-سرگرد
    August 2010
    استان اصفهان
    578
    تعداد تشکر : 828
    ارسال هاي وبلاگ : 1

??? ??? پاسخ: نخستين سفارش هواپيماهاي مسافربري c919 ساخت چين داده شد

متشكرم از ارائه اين خبر
    اول از اين خبر خوشحال شدم چون بازار خريد جديدي براي كشورمون فرض كردم اما
    به همراه جنرال الكتريك
    گفتم بازم تحريمو
    انشاالله يا ما هواپيما بسازيم يا چينيا موتور هم بسازن:d
    أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ الَّذِي لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ الْحَيَّ الْقَيُّومَ بَدِيعَ السَّمَاوَاتِ وَ الْأَرْضِ
    ذَا الْجَلَالِ وَ الْإِكْرَامِ وَ أَسْأَلُهُ أَنْ يَتُوبَ عَلَي
    #2 ارسال شده در تاريخ November 18th, 2010 در ساعت 23:12:24

4. The Following 4 Users Say Thank You to abasza For This Useful Post:

Djmerikhi (November 20th, 2010), Dream Bird (July 14th, 2011), Henrik (November 20th, 2010), nd_blacky (July 14th, 2011)

5. Henrik ?????? ??
    Henrik
    اخراج
    March 2010
    Montenegro
    322
    تعداد تشکر : 963

سلام
    شروع کردیم دوست من دست اوردهای چشم گیری هم داشتیم به امید خدا میبینم که روزی اومده رقیب شرکت های بزرگ هواپیما سازی بشیم
    #3 ارسال شده در تاريخ November 20th, 2010 در ساعت 20:53:14

6. The Following 3 Users Say Thank You to Henrik For This Useful Post:

Ali Pilot (November 20th, 2010), Jadogaresabz (November 20th, 2010), sd-787 (November 20th, 2010)

7. Jadogaresabz ?????? ??
    Jadogaresabz

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    September 2010
    khozestan
    78
    تعداد تشکر : 71

از اونجایی که دوستان چونی ما کارو {تف تقه ای } یعنی کار ول . انجام میدن به نظرم نباید چنین حماقتی کنیم .من این حرفمو از سر این ور و اونور نمیگم تجربه کردم .و واقعا به نتیجه رسیدم یه نمونه کوچیکش هم اینه که من چند روزپیش یه زنجیر واسه موتورم خریدم هنوز 3 روز نشده که از هم وا رفته الانم یه قفل بهش زدم و جای دیگشم دیدم که داره خراب میشه و دوم همین کامیون های هوو هست . و سوم هم خودتون حدس بزنید. هر چیزی که ما با قیمت کم خریدیم و زیاد از چین ضرر داره. الانم میگم دست دوم بوئینگ بهتر تا نو این هواپیما ساخت چین {این نظرم بود}
    بقیه هم بگن که با من موافقن یا مخالف
    ٍٍIRANIAN AIRFLY****96
    #4 ارسال شده در تاريخ November 20th, 2010 در ساعت 21:32:02

8. The Following 2 Users Say Thank You to Jadogaresabz For This Useful Post:

Dream Bird (July 14th, 2011), nd_blacky (July 14th, 2011)

9. Dream Bird ?????? ??
    Dream Bird

مدیر انجمن هواپیماهای غیر نظامی
    September 2008
    آسمان ایران
    1,138
    تعداد تشکر : 16,019
    ارسال هاي وبلاگ : 2

??? ??? ????? ???? ???? Jadogaresabz ????? ??? ??
    از اونجایی که دوستان چونی ما کارو {تف تقه ای } یعنی کار ول . انجام میدن به نظرم نباید چنین حماقتی کنیم .من این حرفمو از سر این ور و اونور نمیگم تجربه کردم .و واقعا به نتیجه رسیدم یه نمونه کوچیکش هم اینه که من چند روزپیش یه زنجیر واسه موتورم خریدم هنوز 3 روز نشده که از هم وا رفته الانم یه قفل بهش زدم و جای دیگشم دیدم که داره خراب میشه و دوم همین کامیون های هوو هست . و سوم هم خودتون حدس بزنید. هر چیزی که ما با قیمت کم خریدیم و زیاد از چین ضرر داره. الانم میگم دست دوم بوئینگ بهتر تا نو این هواپیما ساخت چین {این نظرم بود}
    بقیه هم بگن که با من موافقن یا مخالف

با نظر شما موافقم . حتی هواپیماهای روسی هم که ارزانتر هستند تفاوت چشمگیری با نمونه های غربی دارند ، اما باید توجه داشت که آیا چین این هواپیما را برای بازار بین المللی میسازد یا برای جهان سوم .مطمئناً چین آبروی خود را در صنایع هوایی با کیفیت پایین فدا نمکند زیرا به شدت لطمه میخورد . وقتی در ابتدای کار میخواهد رقیبی برای ایرباس و بویینگ باشد و با شرکتهای مطرح غربی برای این پروژه قرارداد بسته است انتظار بالاتری میتوان داشت .

#5 ارسال شده در تاريخ July 14th, 2011 در ساعت 17:19:26

10. The Following User Says Thank You to Dream Bird For This Useful Post:

nd_blacky (July 14th, 2011)

11. jb1989 ?????? ??
    jb1989
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    May 2011
    تهران
    290
    تعداد تشکر : 90

تولیدات درجه 1چینی جایی برای تامل دارند.
    #6 ارسال شده در تاريخ July 14th, 2011 در ساعت 20:27:51

12. The Following 2 Users Say Thank You to jb1989 For This Useful Post:

abasza (July 14th, 2011), F.A (July 15th, 2011)

13. F.A ?????? ??
    F.A
    هوانورد نیمه فعال-ستوان سوم
    December 2009
    THR
    188
    تعداد تشکر : 292

jb1989 گل گفتی.
    اکثر محصولات چینی که تو ابران دیده میشه درجه nام است. (به دلیل سود جویی تجار گرامی و عدم نظارت مسئولین)
    اما بحث هواپیما شوخی بردار نیست . مطمئنا چین برای حفظ آبرو و کسب اعتار بین المللی در حوزه صنایع هوایی تولیدات کم نقصی را روانه بازار خواهد کرد.
    در ضمن چینی ها توجه خاصی به مصرف سوخت دارند لذا تلاش خود را خواهند کرد تولیداتی کم مصرف را ارائه کنند که این خود مزیتی محسوب می شود.
    #7 ارسال شده در تاريخ July 15th, 2011 در ساعت 12:20:56

14. The Following 2 Users Say Thank You to F.A For This Useful Post:

Dream Bird (July 16th, 2011), nasir (July 15th, 2011)

??????? ?????

1. ????: 6
    ????? ?????: August 26th, 2011, 12:57:16
  2. C919 چین رقیب جدی برای تولیدات ارباس و بوئینگ
    ???? SKY MAN ?? ????? اخبار غیر نظامی
    ????: 1
    ????? ?????: March 8th, 2009, 22:12:26

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0