برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. نجف47 ?????? ??
  نجف47
  هوانورد ارشد-سرهنگ دوم
  October 2007
  مازندران
  508
  تعداد تشکر : 187
  Thanked 287 Times in 73 Posts

  ??? ??? برگزاري رژه هوايي سپاه تهران بزرگ /پرواز اولین خلبان دختر بسیجی

  بسمه تعالی

  با سلام  خبرگزاري فارس: فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ از برگزاري رژه هوايي هواپيماهاي فوق سبك اين سپاه در روز پنجشنبه خبر داد.

  صبح فردا اولين دختر بسيجي 17 ساله با دو پرنده بالگرد و هواپيماي فوق سبك براي اولين بار پرواز عملياتي اين باشگاه را در آسمان تهران آغاز مي‌كند.


  به گزارش خبرنگار حوزه دفاعي خبرگزاري فارس، سردار حسين همداني فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ در نشست خبري كه صبح امروز يكشنبه به منظور فرا رسيدن هفته بسيج برگزار شد، اظهار داشت: رسانه‌ها و هنرمندان امروز بايد بدانند كه در 2هزار و 840 روز نبرد دفاع مقدس، بر زنان و مردان ايران چه گذشته است.

  وي افزود: تاكنون به خوبي به نقش بانوان به خصوص جوانان در دفاع مقدس پرداخته نشده است. نبرد ما يك نبرد مردمي بوده و همه اقشار با همه سنين در آن نقش داشته‌اند و مردم در قالب بسيج مردمي نقش كليدي را داشته‌اند و امام (ره) با بسيج مردمي انقلاب را به پيروزي رساند و با ده‌ها توطئه عليه انقلاب كه يكي از آنها جنگ تحميلي بود مقابله شد.

  همداني با اشاره به اقدامات بسيجيان در اوايل انقلاب گفت: امروز دستاوردهاي ما در علم هسته‌اي محصول تلاش بسيجيان اوايل انقلاب بوده است و شاهد بوديم كه در دهه دوم كه دهه سازندگي بود متخصصان‌مان اقدامات فراواني را انجام دادند و در حال حاضر پروژه‌هاي برون مرزي را به دست مي‌گيرند.

  فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ در بخش ديگري از سخنانش با بيان اينكه دهه سوم، دهه رشد و بلوغ بسيجيان و مردم بود، گفت: بسيجيان و مردم در دهه سوم انقلاب در يك تهاجم فرهنگي و جنگ نرم توانستند با بصيرت از افرادي كه حتي از خبرگان و نخبگان كشور بودند، عبور كنند و پيروز ميدان باشند.

  همداني در ادامه خاطرنشان كرد: دهه چهارم دهه رشد و شكوفايي است و ما بايد بتوانيم در عرصه‌هاي مختلف به چشم‌اندازها برسيم. اين دهه، دهه جهاد علمي است و بايد در سطح منطقه و خاورميانه مقام اول را در عرصه‌هاي مختلف كسب كنيم و مردم‌مان با همان فرهنگ و تفكر بسيجي دهه چهارم را هم مثل سه دهه گذشته با پيروزي پشت سر مي‌گذارند.

  وي با بيان اينكه بسيج در گروه‌ها و تشكل‌ها شركت ندارد، تصريح كرد: قد و قواره بسيج از همه تشكل‌ها بزرگ‌تر است و مي‌تواند همه تشكل‌ها را پوشش دهد. بسيج وارد جناح‌هاي سياسي چپ و راست نمي‌شود اما از همه ظرفيت‌ها مي‌تواند استفاده كند. كما اينكه از همه گروه‌ها در دفاع مقدس شركت داشته‌اند.

  همداني ادامه داد: هر فردي كه دلش براي نظام،‌ مردم و ايران آباد بسوزد و در اين راستا تلاش كند يك بسيجي است. ما برخي گروه‌هاي سياسي را در كشور داريم كه بسيجي هستند و وقتي هم از خط قرمز عبور كنند ما نمي‌گوييم كه بسيجي نيستند و به دنبال جذب آنها مي‌رويم. فردي بسيجي نيست كه با مردم ايران و نظام مخالفت كند.

  فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ در خصوص كليات برنامه‌هاي سپاه تهران بزرگ در هفته بسيج گفت: با توجه به تهديدات دهه چهارم تحولي كه در سازمان سپاه و بسيج رخ داد و نيروي مقاومت بسيج به سازمان بسيج تغيير يافت.

  همداني افزود: در دهه چهارم تهديدات به جنگ نرم تبديل شد و ابزار جنگ نرم، رسانه‌ها، شبكه‌هاي سايبري و وبلاگ‌نويسي است. در جنگ نرم تمام منازل مي‌تواند سنگر باشد و لذا تمام منازل ايرانيان سنگر جنگ نرم است و اعضاي آن مجاهدين و تكاوران جنگ سايبري هستند.

  وي ادامه داد: در رويكرد جديد، كانون‌هاي فرهنگي، اقشاري و تخصصي را همان تيپ‌ها و لشكرهاي زمان جنگ كرده‌ايم و بايد بدانيم دفاع در جنگ نرم محكوم به شكست است و بايد آفند كرد. در همين راستا در 23 ناحيه تهران بزرگ كانون‌ها را توسعه و افزايش خواهيم داد و تاكنون 23 مركز رشد علمي در اين 23 ناحيه تاسيس شده و نتيجه آنها دو پايگاه علمي علم‌الهدي و مقداد است.

  فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ با بيان اينكه در تغييرات ساختاري جديد، ديگر يگان هوايي زمان جنگ را نداريم، گفت: ما باشگاه هوايي سپاه تهران بزرگ را جايگزين آن كرده‌ايم كه داراي 10 فروند هواپيماي فوق سبك است و صبح فردا اولين دختر بسيجي 17 ساله با دو پرنده بالگرد و هواپيماي فوق سبك براي اولين بار پرواز عملياتي اين باشگاه را در آسمان تهران آغاز مي‌كند.

  همداني همچنين از آموزش خلباني به بيش از 100 بسيجي پسر خبر داد.

  وي با اشاره به شوراي سايبري سپاه تهران بزرگ گفت: اين شورا بيش از 1500 تكاور سايبري را آموزش داده است و با توجه به اينكه جذب بسيج در سال‌هاي گذشته محدود بود امسال بسيج تهران بزرگ بيش از يك ميليون بسيجي جذب خواهد كرد.

  فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ با بيان اينكه هفته بسيج از روز دوشنبه آغاز مي‌شود، گفت: سپاه تهران بزرگ در اين هفته 49 برنامه پيش‌بيني كرده است كه افتتاح كانون هنرمندان، برگزاري همايش فعالان سايبري بسيج تهران بزرگ، برگزاري طرح‌هاي محروميت‌زدايي از جمله اين برنامه‌ها است.

  همداني در خصوص ديگر برنامه‌هاي سپاه تهران بزرگ در اين هفته اظهار داشت: در روز عيد غدير تجمع 110 هزار نفري بسيجيان پايگاه‌هاي تهران را خواهيم داشت كه اين بسيجيان به شكل رزمندگان جنگ نرم و جنگ سخت در اين تجمع شركت خواهند كرد.

  وي افزود: همچنين رژه هوايي هواپيماهاي فوق سبك باشگاه هوايي سپاه تهران بزرگ روز پنجشنبه برگزار مي‌شود البته در اين رژه بخشي از هواپيماها متعلق به ارگان‌هاي ديگر است كه در اختيار سپاه تهران بزرگ قرار گرفته است.

  فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ در بخش ديگري از سخنانش خاطرنشان كرد: مقابله با ناهنجاري‌ها و بداخلاقي‌هاي جامعه يكي ديگر از برنامه‌هاي سپاه تهران بزرگ در هفته بسيج است.

  وي افزود: اين طرح براي مقابله با حمله به باورهاي ديني ما است بسياري از ارزش‌ها ما با ارزش‌هاي كشور هاي ديگر فرق مي‌كند. اين طرح با بصيرت‌افزايي و روشنگري انجام مي‌شود.

  همداني در ادامه تصريح كرد: به عنوان مثال زوج بدحجابي در يكي از پارك‌ها دستگير شده بودند و پس از بررسي‌ها متوجه شديم كه آنها مزدور بيگانگان بودند و براي ضربه زدن به ارزش‌هاي مردم، پول گرفته بودند. ما اجازه نمي‌دهيم دشمنانمان به ارزش‌هايمان ضربه بزنند و ما را تهي كنند.

  همداني ادامه داد: راهبردي كه در بسيج داريم، برون سپاهي است. كار بسيج در يك تشكل اداري قابل پياده شدن نيست و در همين راستا به تشكل‌هاي مردم پايه توجه شده است.

  فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ افزود: بسيج تهران سال گذشته نهضت روشنگري را در مساجد و مراكز فرهنگي شروع كرد و بسياري از افراد به دايره بسيج برگشتند و نتيجه‌اش را در روز 9 دي شاهد بوديم. رفتار بسيج از منش امام (ره) و مقام معظم رهبري پيروي مي‌كنند و 8 و نيم ميليون تهراني بسيجي هستند غير از مخالفين نظام.

  وي با اشاره به ساخت دهكده مقاومت نيز گفت: دهكده مقاومت شامل باغ موزه جنگ، مجموعه‌هاي آموزشي و علمي، پارك دفاع مقدس و يك باشگاه هوايي است و تاكنون 30 درصد از طرح‌هاي دهكده عملياتي شده است.

  فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ در خصوص تشكيل سازمان بسيج اقليت‌ها خاطرنشان كرد: اين طرح را از سال گذشته شروع كرديم و اقليت‌هاي مذهبي درخواست جلسه با بسيج را داشتند كه هفته گذشته اولين جلسه برگزار شد و تاكنون اين افراد به صورت داوطلبانه در چندين برنامه بسيج شركت‌ كرده‌ و حتي در مخالفت با هتك حرمت قرآن، تجمع كردند.

  همداني با بيان اينكه تاكنون مساجد پايگاه‌هاي مركزي بسيج بوده‌اند، ادامه داد: اين موضوع كه مركز بسيج اقليت‌ها را در چه مكاني قرار دهيم در حال بررسي است.

  وي در پايان خاطرنشان كرد: اگر بسيج دهها ميليوني به معناي واقعي تشكيل شود بسياري از تهديدات نظامي، اقتصادي و سياسي كاهش مي‌يابد.

  منبع: فارس نیوز
  -
  عشق حسین(ع) ضامن پیروزی و قوام و بقای ماست.

  یاد امام و شهدا....دلُ میبره کربُبلا
  #1 ارسال شده در تاريخ November 22nd, 2010 در ساعت 02:19:37

 2. The Following 9 Users Say Thank You to نجف47 For This Useful Post:

  Djmerikhi (November 23rd, 2010), Eshghe Parvaz (November 22nd, 2010), Henrik (November 22nd, 2010), IRIAF-TFB4 (November 22nd, 2010), IRIS 74 SAHAND (November 22nd, 2010), Mohammad Tomcat (November 22nd, 2010), number1 (November 22nd, 2010), sd-787 (November 22nd, 2010), SKY MAN (November 22nd, 2010)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0