برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  new_2 مسافرت‌هاي هوايي در خاورميانه 18 درصد افزايش يافت


  طي ماه اكتبر:
  مسافرت‌هاي هوايي در خاورميانه 18 درصد افزايش يافت

  خبرگزاري فارس: در نشانه اي از بازگشت رونق به اقتصاد منطقه خاورماينه شركتهاي هواپيمايي اين منطقه طي ماه اكتبر با رشد 18 درصدي ميزان مسافرتهاي هوايي نسبت به مدت مشابه سال قبل روبرو شدند .
  به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از نشريه ميد ميزان مسافرتهاي هوايي در جهان در اين مدت با رشد 10.1 درصدي و ميزان جابجايي و انتقال كالا نيز با رشد 14.4 درصدي روبرو شده است .
  رشد مسافرتهاي هوايي در خاورميانه طي ماه اكتبر بالاترين ركورد در بين ساير مناطق جهان به شمار مي رود . در ماه سپتامبر ميزان تقاضا براي مسافرتهاي هوايي در خاور ميانه با رشد 23.9 درصدي مواجه شده بود .
  جيوواني بيسيگناني دبير كل سازمان بين المللي حمل و نقل هوايي ياتا تاكيد كرد هر چه به پايان سال 2010 نزديك مي شويم رشد تقاضا در بخش مسافرتهاي هوايي به الگوي ايده آل و نرمال نزديك تر مي شود . رشد تقاضاي مسافر هم اكنون 5 درصد بيشتر از قبل از آغاز بحران مالي 2008 است و تقاضا براي جابجايي كالا و بار نيز يك درصد بيشتر از اوايل سال 2008 است .
  بر اساس اين گزارش تقاضاي مسافرتهاي هوايي در آفريقا طي ماه اكتبر نيز با رشد 13.3 درصدي روبرو شده و شركتهاي هواپيمايي آسيا اقيانوسيه نيز در اين مدت با رشد 7.3 درصدي مسافر روبرو شدند . شركتهاي هواپيمايي آمريكاي شمالي و اروپا نيز در اين مدت با رشد چشمگير مسافرتهاي هوايي روبرو شدند و ميزان رشد تقاضا براي مسافرتهاي هوايي به ترتيب در اين شركتها بيش از 12.4 و 9.6 درصد رشد داشته است .
  شركتهاي هواپيمايي آمريكاي لاتين با كمترين رشد تقاضاي مسافر روبرو شدند به طوري كه رشد تقاضاي مسافر در اين منطقه به 4.9 درصد رسيده است .
  #1 ارسال شده در تاريخ November 28th, 2010 در ساعت 16:57:00

 2. The Following 3 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  Amiralikarimi (November 28th, 2010), Henrik (November 28th, 2010), SKY MAN (November 28th, 2010)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0