برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. SKY MAN ?????? ??
  SKY MAN

  رئیس سایت
  August 2007
  none
  7,234
  تعداد تشکر : 19,755
  Thanked 20,851 Times in 3,723 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 9

  ??? ??? صرفه‌جويي‌600 ميليون دلاري ايرلاين‌های ایران با استفاده از سيستم رادار تقرب

  مدير عامل شركت فرودگاه‌هاي كشور گفت: با استفاده از پوشش راداري كشور توانسته‌ايم با كوتاه كردن مسير‌هاي پروازي سالانه بيش از 600‌ ميليون دلار كاهش هزينه بخصوص در بخش سوخت هواپيماها داشته باشيم.  مديرعامل شركت فرودگاه‌هاي كشور در ششمين همايش CNS/ATM (منابع و راهكارهاي اجرايي آخرين يافته‌هاي فناوري صنعت هوانوردي)، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، اظهار داشت: نخبگان و متوليان صنعت هوانوردي كشور مطالعات و فعاليت‌هاي مطلوبي در طول سال انجام مي‌دهند و نتيجه اين مطالعات و عمليات تحقيقاتي و نقطه‌نظرات كارشناسي خود را در همايش CNS/ATM ارايه مي‌دهند.
  وي ضمن بيان اينكه در مقاله‌هاي ارائه شده توصيه‌هاي سازمان‌هاي بين‌المللي هوانوردي نظير ايكائو مدنظر است، گفت: به استناد اين توصيه‌ها نظريات كارشناسي ارائه شده به همايش طي چند ماه گذشته توسط متوليان امر و دبيرخانه همايش بررسي شده و جمع‌بندي آن در همايش مذكور اعلام مي‌شود و توصيه‌هاي جديد به شركت‌هاي هواپيمايي و متوليان صنعت، ارايه مي‌شود.
  اسماعيلي ادامه داد: توصيه‌هاي ايكائو (سازمان هواپيمايي كشوري بين‌المللي) طي چند سال گذشته اغلب حول محور ايمني و امنيت پرواز، محيط زيست و كارايي و كارآمد شدن توسعه نيروي انساني همراه با تجهيز و مدرن بودن دستگاه‌ها و استفاده بهينه از تجهيزات ناوبري جديد، بوده است.
  وي خاطرنشان كرد: در كشور ايران بخصوص در صنعت حمل و نقل هوايي، توصيه‌هاي ايكائو به خوبي در تمامي سطوح رعايت شده و نمونه‌هاي شاخص آن در سال جاري رعايت ايمني به طور فعال در سطوح فرودگاه‌ها است كه رعايت سيستم‌هاي نظارتي و كنترلي مورد تأكيد ايكائو و سازمان‌هاي جهاني كه استاندارد‌هاي صنعت حمل و نقل هوايي را مورد توجه قرار مي‌دهند، از اين قبيل است.
  اسماعيلي خاطرنشان كرد: بازرسان ايكائو و ياتا چند ماه پيش به ايران آمدند و از فعاليت صنعت هوانوردي در مورد افزايش ضريب ايمني در فرودگاه‌ها بازديد كردند كه نتيجه آن ارزيابي توسط رياست سازمان هواپيمايي كشوري اعلام شد كه ارزيابي آنها در چندين فرودگاه و مجموعه سازمان هواپيمايي مثبت بود.
  مديرعامل شركت فرودگاه‌هاي كشور ادامه داد: در موضوع ارتقاء ايمني مجموعه پرسنل صنعت هوانوردي تلاش فوق‌العاده‌اي داشته كه اميد است بدان لحاظ كه بحث ايمني حائز اهميت‌ترين مورد صنعت است، هرچه بيشتر توجه به آن صورت گيرد.
  وي ادامه داد: ضريب امنيت در ارتباط با سيستم‌هاي بازرسي امنيتي در سطح فرودگاه‌ها‌ و كنترل نامحسوس افزايش يافته است و آمار بخش‌هاي امنيتي كه مسافران را كنترل مي‌كند، بيانگر ميزان ضريب امنيتي است.
  مديرعامل شركت فرودگاه‌ها افزود: مشكلات در مورد موضوعات امنيتي پرواز ظرف چند سال گذشته در كشور كمتر رخ داده زيرا توصيه‌هاي ايكائو در اين‌باره كاملا رعايت شده است.
  اسماعيلي با بيان اينكه بايد دستگاه‌ها و تجهيزات بيشتري براي افزايش امنيت پرواز خريداري شود، اظهار داشت: اميد است در خريد‌هاي آتي تمامي فرودگاه‌ها به تجهيزات امنيتي مجهز شوند و بتوان همانطور كه در سطح فرودگاه‌هاي بين‌المللي تجهيزات نصب شده است، در همه 54 فرودگاه كشور نيز اين تجهيزات را نصب كرد.
  وي با بيان اينكه رعايت مسائل زيست‌محيطي مورد توجه مجموعه صنعت هوانوردي قرار دارد، گفت: در حال حاضر با استفاده از پوشش راداري كشور توانسته‌ايم با كوتاه كردن مسير‌هاي پروازي سالانه بيش از 600‌ ميليون دلار در ارتباط با كاهش هزينه‌ها بخصوص در بخش سوخت هواپيماها، توجه فوق‌العاده‌اي به اين موضوع داشته باشيم.
  مديرعامل شركت فرودگاه‌هاي كشور افزود: اگر بتوان به غير از پنج فرودگاه كه مجهز به رادار تقرب هستند بقيه فرودگاه‌ها را نيز به اين دستگاه‌ها مجهز و سيستم‌هاي مدرن را در سطح فرودگاه‌ها آماده بهره‌برداري كرد قطعا كاهش مسير‌هاي هوايي مي‌تواند كمك زيادي به موضوع حفاظت محيط زيست كه مورد توجه ايكائو است داشته باشند.‌
  #1 ارسال شده در تاريخ November 29th, 2010 در ساعت 01:33:59

 2. The Following 5 Users Say Thank You to SKY MAN For This Useful Post:

  Henrik (November 29th, 2010), IR Blue SKY (November 29th, 2010), Mohammad Tomcat (November 29th, 2010), mona (November 29th, 2010), sd-787 (November 29th, 2010)

??????? ?????

 1. ????: 7
  ????? ?????: January 7th, 2012, 21:47:15
 2. ????: 8
  ????? ?????: November 7th, 2011, 22:54:09
 3. هواپيماي «شناسايي» دست پرتاب در كشور طراحي و ساخته شد
  ???? sd-787 ?? ????? هواپیماهای بدون سرنشین UAV
  ????: 26
  ????? ?????: December 8th, 2010, 16:09:59
 4. ????: 0
  ????? ?????: June 10th, 2010, 16:53:17
 5. ????: 0
  ????? ?????: September 2nd, 2007, 20:40:02

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0