برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. SKY MAN ?????? ??
  SKY MAN

  رئیس سایت
  August 2007
  none
  7,234
  تعداد تشکر : 19,755
  Thanked 20,851 Times in 3,723 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 9

  ??? ??? آخرين دستاوردهاي صنعت هوانوردي براي شركت‌هاي داخلي تشريح شد

  بدون حضور نخجواني؛

  آخرين دستاوردهاي صنعت هوانوردي براي شركت‌هاي داخلي تشريح شد  خبرگزاري فارس: ششمين همايش CNS/ATM (منابع و راهكارهاي اجرايي آخرين يافته‌هاي فناوري صنعت هوانوردي) امروز بدون حضور رييس سازمان هواپيمايي و با حضور مديرعامل هما و مديرعامل شركت فرودگاه‌هاي كشور برگزار شد.

  به گزارش خبرنگار اقتصادي باشگاه خبري فارس «توانا»، خداكرمي ،مدير نظارت بر عمليات هوانوردي سازمان هواپيمايي كشوري، در ششمين همايش CNS/ATM (منابع و راهكارهاي اجرايي آخرين يافته‌هاي فناوري صنعت هوانوردي)، اظهار داشت: در اين همايش تحولات هوانوردي در بخش فرودگاه‌ها، عمليات پرواز و آموزشگاه‌ها پي‌گيري مي‌شود.
  وي ادامه داد: در اولين همايش CNS/ATM يازده مقاله، در همايش دوم 15 مقاله، در همايش سوم 27 مقاله، در همايش چهارم 43 مقاله و در همايش پنجم 58 مقاله و در همايش ششم 74 مقاله از سوي كارشناسان و متخصصان صنعت به دبيرخانه ارايه شد كه در اين همايش 67 مقاله آن پذيرفته شده است.
  خداكرمي با بيان اينكه پنج كارگاه آموزشي در اين همايش برگزار مي‌شود، اظهار داشت: در كارگاه آموزشي سامانه نظارتي ‌MLAT و طراحي فضا مبتني بر PBN‌ برگزار مي‌شود.
  مدير نظارت بر عمليات هوانوردي سازمان هواپيمايي ادامه داد: هدف از برگزاري اين همايش پيگيري تحولات در بخش عمليات هوانوردي و فرودگاهي، ايجاد زيرساخت فرودگاهي براي پاسخگويي به تقاضاهاي آينده، برقراري سامانه موسسه امنيتي بدون محدوديت تحرك، برقراري نگرش جامع و پيشگيرانه در مديريت ايمني و بخش حفاظت از محيط زيست در مسير توسعه هوايي است.
  وي با اشاره به ارايه گزارش نتايج بازرسي نظارت ايمني جهاني USOAP كه از 10 الي 20 آبان ماه از كشور به عمل آمد، تصريح كرد: دليل انجام اين مميزي توسط ايكائو اين بود كه گزارش‌هاي متعددي از دهه 90 به ايكائو ‌مبني بر عدم اجراي SARPS در كشور‌ها ارائه شده بود.
  وي ادامه داد: همچنين وجود سوانح به دليل عدم نظارت كافي كشورها بر ايمني و افزايش نگراني جهاني در خصوص سطح ايمني هوانوردي موجب شد‌ اين مميزي توسط ايكائو انجام شود.
  مدير نظارت بر عمليات هوانوردي سازمان هواپيمايي خاطرنشان كرد: اهداف برگزاري اين مميزي اين بود كه مشخص شود آيا كشورها توانايي نظارت در بخش‌هاي مختلف ايمني دارند يا نه؛ كه در اين‌باره مولفه‌هاي اساسي تعريف شد و مميزي بر اساس اين چارچوب شكل گرفت.
  مدير نظارت بر عمليات هوانوردي سازمان هواپيمايي اظهار داشت: پس از آنكه ايكائو (سازمان جهاني هواپيمايي كشوري بين‌المللي) از سالهاي 95 تا 2010 ميلادي بازديد‌هاي موردي انجام مي‌داد، از اين به بعد مقرر شد نظارت‌ها به صورت مستمر صورت گيرد يعني نظارت موردي صورت نمي‌گيرد و كشورها بايد دائما آمادگي براي نظارت مستمر داشته باشند.
  مدير نظارت بر عمليات هوانوردي سازمان هواپيمايي ادامه داد: بخي از هشت اصلي كه ايكائو براي آديت صنعت هوانوردي مدنظر دارد، شامل احترام به استقلال و حاكميت كشورها در صورت شفاف بودن مواضع هوانوردي، شفافيت و عدم پنهان‌كاري در صنعت، فراگير بودن و نظام‌مند بودن و كيفيت يكسان از ابتداي شروع تا انتهاي فعاليت است.
  خداكرمي خاطرنشان كرد: اين بازديد‌ها در 8 حوزه صورت مي‌گيرد.
  #1 ارسال شده در تاريخ November 29th, 2010 در ساعت 01:38:48

 2. The Following 4 Users Say Thank You to SKY MAN For This Useful Post:

  Henrik (November 29th, 2010), mona (November 29th, 2010), number1 (November 29th, 2010), sd-787 (November 29th, 2010)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0