برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Mahan ?????? ??
  Mahan

  رئیس سایت
  August 2007
  دبی
  2,716
  تعداد تشکر : 10,099
  Thanked 8,421 Times in 1,306 Posts

  ??? ??? ادامه چالش بر سر اصلاحات مدیریتی در سازمان هواپیمایی

  لابی پارلمانی یا دولت ؛ کدام یک می برد؟!

  در حالی که وزیر راه و ترابری با نظر مساعد رییس جمهور درصدد انجام تغییراتی در مدیریت سازمان هواپیمایی کشوری است، خبرهای رسیده حاکی از آن است که تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای اعمال فشار بر احمدی نژاد و بهبهانی بسیج شده اند تا مانع از تحققاین امر شوند.

  به گزارش خبرنگار عصرایران ، وزیر راه و ترابری از ماه ها پیش تغییر رییس سازمان هواپیمایی کشوری - که معاون وزیر محسوب می شود- را در دستور کار خود قرار داده و حتی این موضوع را در رسانه ها نیز اعلام کرده است.

  شنیده ها حاکی است که رییس جمهور نیز موافقت خود را با اصلاحات مدیریتی در سازمان هواپیمایی کشوری ابراز داشته است. با این حال، تعدادی از نمایندگان مجلس، فشار بر رییس جمهور و وزیر راه و ترابری را برای حفظ رییس کنونی سازمان هواپیمایی کشوری در دستور کار خود قرار داده و اصرار دارند که احمدی نژاد و بهبهانی حتما باید از نظر خود عقب نشینی نمایند.

  نکته جالب اینجاست که لابی مذکور، حتی تهدید به تحمیل هزینه های سیاسی بر کابینه نیز کرده و اعلام داشته در صورتی که رییس جمهور و وزیر راه رییس سازمان هواپیمایی را تغییر دهند، وزیر را به مجلس خواهند کشاند تا نخستین استیضاح دولت دهم را شکل دهند.

  به نظر می رسد تاکنون، لابی پارلمانی مذکور موفق عمل کرده است چه آنکه از اردیبهشت امسال که بهبهانی سخن از عزل رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت تاکنون اصلاح مدیریتی مذکور رخ نداده است.

  حال باید دید در این کشاکش کدام یک از طرفین حرف خود را بر کرسی می نشاند، تعدادی از مجلسیان یا دولت؟!
  #1 ارسال شده در تاريخ December 11th, 2010 در ساعت 11:52:23

 2. The Following 2 Users Say Thank You to Mahan For This Useful Post:

  EP-IAG (December 11th, 2010), SKY MAN (December 11th, 2010)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0