برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. blackhawk ?????? ??
  blackhawk
  هوانورد فعال-ستوان سوم
  October 2010
  tehran
  144
  تعداد تشکر : 243
  Thanked 443 Times in 136 Posts

  yes 44مقصد جدید برای ایرانیان با هواپیمایی اتحاد

  مقصد جدید برای ایرانیان با هواپیمایی اتحاد
  44 مقصد جدید برای ایرانیان با هواپیمایی اتحاد
  هواپیمایی اتحاد خط هوایی ملی امارات متحده عربی و هولدینگ ویرجین بلو قرارداد همکاری تجاری در مسیر مستقیم استرالیا ابوظبی و بیش از یکصد مسیر دیگر از شبکه پروازهای بین المللی خود را به امضا رساند.
  با امضای این قرارداد همکاری مسافران و مهمانان هواپیمایی اتحاد از مبدا ایران به راحتی به 44 مقصد در استرالیا،نیوزلند و جزایر پاسیفیک،آسیا و لس آنجلس دسترسی پیدا می نمایند.به همین مناسبت هواپیمایی اتحاد برای مسافران ایرانی خود تخفیف ها و خدمات ویژه ای را در مسیرهای یادشده در نظر گرفته است.
  به گفته نبیل مطروه مدیر هواپیمایی اتحاد در ایران این قرارداد همکاری رابطه ای برد-برد برای مسافران اتحاد از مبدا ایران بوده و راحتی و قدرت انتخاب بیشتری برای آنان به همراه می آورد.
  اتحاد و ویرجین استرالیا در مجموع 27 پرواز هفتگی بین استرالیا و ابوظبی انجام می دهند که شامل 2 پرواز روزانه به سیدنی،1 پرواز روزانه به ملبورن و 6 پرواز در هفته به بریسبین می باشد.
  در راستای اجرای مفاد این قرارداد،مسافران هر دو خط هوایی از کلیه امتیازهای معمول مانند مایلهای پرواز کسب شده و تسهیلات فرودگاهی و سالنهای انتظار و پذیرایی هر دو شرکت هواپیمایی برخوردارمی باشند.
  هواپیمایی اتحاد خط هوایی ملی امارات متحده عربی است که در حال حاضر به 65 مقصد در سراسر جهان پرواز دارد.اتحاد پروازهای خود به ایران را از دسامبر 2006 آغاز نمود و در حال حاضر با سه پرواز هفتگی تهران و ابوظبی را به یکدیگر متصل می نماید.
  گروه استرالیایی ویرجین بلو مجموعه ای از 4 خط هوایی است که در مسیرهای کوتاه وبلند داخلی و بین المللی پرواز می نمایند.این گروه 88 فروند هواپیما در ناوگان خود در اختیار دارد.
  #1 ارسال شده در تاريخ December 12th, 2010 در ساعت 21:00:44

 2. The Following 3 Users Say Thank You to blackhawk For This Useful Post:

  Djmerikhi (December 13th, 2010), IR Blue SKY (December 12th, 2010), Mahan (December 13th, 2010)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0