برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  new_2 قطع پرواز‌هاي ايران به لندن  پاسخ به اين سؤال فارس كه با توجه به تصويب كميسيون امنيت ملي براي قطع رابطه با انگليس، آيا پروازهاي ايران به اين كشور قطع مي‌شود؟ اظهار داشت: شايد؛ در طول هفته دو پرواز بيشتر به لندن نداريم كه تأثير چنداني بر سيستم كلي هوايي كشور نخواهد داشت.
  وي ادامه داد: البته هنوز مشخص نيست با اين قطع رابطه آيا هواپيماهاي ايران مجوز ورود به آنجا را دارند يا خير؛ البته بنده از اين موضوع مطلع نيستم اما اگر اين اتفاق بيافتد بايد بررسي كنيم كه به لندن پرواز داشته باشيم يا خير.

  * بزرگترين ابزار توسعه ترانزيت تكميل زيرساخت‌هاي عمراني است

  بهبهاني با اشاره به اينكه بزرگترين ابزار توسعه ترانزيت، تكميل زيرساخت‌هاي عمراني است، اظهار داشت: در بخش ريلي وقفه زيادي داشته‌ايم كه اكنون به سرعت در حال جبران آن هستيم؛ در اين‌باره مي‌توان به محور شرق كه از بندر چابهار به زاهدان و مشهد متصل مي‌شود اشاره كرد كه از آن طريق مي‌توانيم ‌مستقيما از طريق سرخس به كشورهاي CIS وارد شويم.
  وزير راه و ترابري ادامه داد: در شرق درياي خزر نيز تفاهم‌نامه‌اي امضاء شده كه در حال پيگيري هستيم تا راه‌آهن گرگان را به قزاقستان و اروپا متصل كنيم؛ همچنين در قسمت شمال شرقي راه آهن قزوين ـ رشت ـ ‌انزلي ـ آستارا براي اتصال به آستاراي آذربايجان در حال تكميل است، در قسمت شرقي ـ غربي كشور نيز راه‌آهن اراك به ملاير در حال انجام است.
  ‌بهبهاني با بيان اينكه در حال حاضر چهار هزار كيلومتر خط ريلي در حال احداث است كه از پنج درصد تا 90 درصد پيشرفت فيزيكي دارد، گفت: تا آخر دولت دهم ميزان ترانزيت را سالانه به 40 ميليون تن افزايش مي‌دهيم و رساندن آن را به 70 ميليون تن به وزير منتخب دولت يازدهم محول مي‌كنيم.

  * دست تمامي راهداران را مي‌بوسم

  وي با اشاره به اينكه اول دي‌ماه به عنوان روز راهدار معرفي شده است، اظهار داشت:‌ راهداران گروه زحمت‌كشي هستند كه شبانه روز در برف و يخبندان فعال هستند؛ اينجانب دست تك تك آن‌ها را مي‌بوسم و توصيه مي‌كنم از سال قبل فعال‌تر باشند‌.
  وزير راه وزير راه و ترابري درباره اعتراض برخي رانندگان ناوگان باري در روز گذشته در پي اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها، اظهار كرد: در اين‌باره قيمت‌ها متفاوت بود اما اندازه مصرف 10 روز ‌نفت‌گاز با نرخ 165 ريال براي آنها تامين كرديم كه اين مساله برطرف شده است و پس از آن قيمت‌ها را مشخص مي‌كنيم.
  ‌وزير راه و ترابري درباره تغيير معاونان خود و تغيير مديريت سازمان هواپيمايي كشوري، گفت: يك ماه ديگر اين موضوع را از من بپرسيد و اين را مطمئن باشيد كه اگر تغييري مي‌دهيم به دنبال نيروهاي خوب هستيم.
  منبع:تيك آف
  #1 ارسال شده در تاريخ December 23rd, 2010 در ساعت 18:59:23

 2. The Following 4 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  Amiralikarimi (December 23rd, 2010), ams (December 24th, 2010), Eshghe Parvaz (December 23rd, 2010), Mohammadme (December 24th, 2010)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0