برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. mona ?????? ??
  mona

  هوانورد ارشد- مدير سابق
  September 2009
  Iran
  985
  تعداد تشکر : 13,048
  Thanked 4,746 Times in 981 Posts

  ??? ??? تصاویر طراحی یک قایق پرنده عجیب

  یک طراح مبتکر نوعی قایق بادبانی آینده را طراحی کرده است که بسیار پرقدرت و سبک بوده و از این قابلیت برخوردار است که به یک هواپیما تبدیل شود  این طراح که "یلکن اوکتوری" نام دارد به دلیل طراحی وسایل نقلیه آینده شهرت دارد.  وی در پروژه جدید خود قایق بادبانی را طراحی کرده است که "قایق پرنده" (Flying Yacht) نام دارد. این قایق آینده در حقیقت ادغام و تعامل نوآورانه میان فناوری هوانوردی و فناوری دریانوردی است.  براساس گزارش لارپوبلیکا، فاصله میان انتهای دو بال این قایق در شرایطی که به هواپیما تبدیل شده باشد 4/90 متر و ارتفاع بادبانها در شرایطی که به قایق بادبانی تبدیل می شود 6/27 متر است. حداکثر سرعت این قایق بادبانی آینده 390 کیلومتر بر ساعت است.  این قایق با برخورداری از چهار دکل پرنده می تواند به یک هواپیما تبدیل شود. در این فرایند تغییر شکل، بادبانها جمع می شوند و چهار دکل متحرک در جهت افقی پایین آمده و به دو بال تبدیل می شوند.  مساحت بادبانها هزار و 302 متر مربع است. هر دکل می تواند به صورت مجزا و از طریق دو سیستم جک تغییر جهت دهد و در بهترین موقعیت مسیر باد قرار گیرد.
  خدایا! زندگی از این زیباتر و بهتر دیگه نمی شه.
  شکر شکر شکر


  #1 ارسال شده در تاريخ January 5th, 2011 در ساعت 22:26:19

 2. The Following 5 Users Say Thank You to mona For This Useful Post:

  IR Blue SKY (January 6th, 2011), number1 (January 6th, 2011), reza dezfuli (January 6th, 2011), sani (January 7th, 2011), SKY MAN (January 5th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0