برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 4 ?? 4
dqw
  1. SKY MAN ?????? ??
    SKY MAN

رئیس سایت
    August 2007
    none
    7,234
    تعداد تشکر : 19,755
    ارسال هاي وبلاگ : 9

??? ??? بزرگداشت شهداي عرفه (سانحه سقوط فالکن سپاه)

ایروسنتر ( Aerocenter.ir ) : پنجشنبه‌ شب ( 16 دی 89 ) مراسم بزرگداشت #پنجمين سال شهادت شهيد سردار كاظمي و ياران شهيدش كه 19 دي‌ماه سال 1384 مصادف با ايام عرفه به شهادت رسيدند، در حسينيه فاطمه الزهرا (س) نيروي هوافضاي سپاه برگزار شد.

در اين مراسم حجت الاسلام عابدي از اساتيد حوزه و دانشگاه طي سخناني مقام و جايگاه شهيدان را فراتر از بهشت و مقام «عند ربهم يرزقون» عنوان كرد.

سردار سرلشكر محمدعلي جعفري فرمانده كل سپاه، سردار سرلشكر قاسم سليماني فرمانده نیروی قدس سپاه، سردار اميرعلي حاجي‌زاده فرمانده نيروي هوافضاي سپاه، سردار محمد پاكپور فرمانده نيروي زميني سپاه، محمدباقر قاليباف شهردار تهران، خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم تهران در مراسم پنجمين سالگرد شهادت شهيد احمد كاظمي و جمعي از فرماندهان نيروي زميني سپاه شركت داشتند.

----------------------

هواپيماي فالكن سپاه ـ كه براي ادامه بازديدهاي دوره‌اي فرمانده نيروي زميني سپاه پاسداران از مناطق مختلف كشور به پرواز درآمده و عازم منطقه‌ غرب كشور بود ـ ساعت‌30 /9 صبح روز 19 دي‌ماه 1384 در حدود ‌10 كيلومتري فرودگاه اروميه به خاطر نقص فني در هر دو موتور آن در حوالي روستاي آيدانلو در مسير هوايي ميانه – خوي سقوط كرد.

اين هواپيما حامل سردار احمد كاظمي فرمانده‌ نيروي زميني سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و سردار سعيد مهتدي فرمانده لشكر پياده مكانيزه ‌27 محمد رسول الله(ص) و ‌9 نفر ديگر از همراهان بود كه عازم ماموريت عملياتي بودند.

‌12 نفر از اعضاي نيروي زميني سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در اين حادثه‌ ناگوار به شهادت رسيدند.

اسامي شهيدان اين حادثه عبارتند از:

‌1- سردار سرلشكر پاسدار احمد كاظمي فرمانده نيروي زميني سپاه

‌2- سردار سرتيپ پاسدار سعيد مهتدي جعفري فرمانده‌ لشكر ‌27 محمد رسول‌الله

‌3- سردار سرتيپ پاسدار سعيد سليماني معاون عمليات نيروي زميني سپاه

‌4- سردار سرتيپ پاسدار نبي‌الله شاه‌مرادي معاون اطلاعات نيروي زميني سپاه

‌5- سردار سرتيپ پاسدار خلبان عباس كربندي مجرد فرمانده پايگاه هوايي قدر نيروي هوايي سپاه و خلبان يكم پرواز

‌6- سردار سرتيپ پاسدار غلامرضا يزداني فرمانده‌ توپخانه‌ نيروي زميني سپاه

‌7- سردار سرتيپ پاسدار صفدر رشادي معاون طرح و برنامه‌ نيروي زميني سپاه

‌8- سردار سرتيپ پاسدار خلبان احمد الهامي‌نژاد فرمانده‌ دانشكده پروازي نيروي هوايي سپاه و كمك خلبان

‌9- سردار سرتيپ دوم پاسدار حميد آذين‌پور رييس دفتر فرماندهي نيروي زميني سپاه

‌10- سرهنگ پاسدار مرتضي بصيري مهندس پرواز

‌11- برادر پاسدار محسن اسدي افسر همراه فرمانده شهيد نيروي زميني سپاه

شهيد كاظمي از فرماندهان دلير، شجاع، مخلص و دلسوز سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در دوران دفاع مقدس و پس از آن بود كه كارنامه درخشان رشادت‌ها و فداكاري‌هاي او در طي ‌8 سال دفاع مقدس به ويژه در هنگام فرماندهي لشگر ‌8 نجف هرگز از ياد يادگاران آن دوران و ملت ايران نخواهد رفت.

هم‌چنين پس از دوران جنگ و در زمان وقوع سانحه غم‌انگيز و دلخراش زلزله‌ بم كه هزاران تن از هموطنان‌مان جان باختند، تلاش و خدمات ارزشمند و بي‌ادعاي سردار كاظمي كه در آن روزها فرمانده‌ نيروي هوايي سپاه بود و در طول زمان انجام عمليات امداد و نجات ساعت‌ها و روزها تلاش بي‌وقفه‌اي از خود نشان داد در خاطر ملت ايران ثبت شده است.

تصاویر مراسم فوق (پنجمین سال بزرگداشت شهدا عرفه )

----------------------------

حضور سردار سرلشگر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

فرزند ارشد سردار شهید سرلشگر احمد کاظمی (اولین نفر از سمت چپ)

گرداوری : ایروسنتر ( AEROCENTER.IR )
    #1 ارسال شده در تاريخ January 7th, 2011 در ساعت 18:34:57

2. The Following 6 Users Say Thank You to SKY MAN For This Useful Post:

Ali Pilot (January 7th, 2011), Eshghe Parvaz (January 7th, 2011), IR Blue SKY (January 7th, 2011), mona (January 7th, 2011), reza dezfuli (January 8th, 2011), sd-787 (January 7th, 2011)

3. Ali Pilot ?????? ??
    Ali Pilot

عضو شورا هوانوردی
    July 2009
    TEHRAN
    5,035
    تعداد تشکر : 11,640
    ارسال هاي وبلاگ : 2

??? ??? پاسخ: پنجمین سال بزرگداشت شهدا عرفه ( سقوط فالکن سپاه)

شهيد احمد كاظمي در قاب تصوير:

ياران چه غريبانه رفتند از اين خانه........

مابقي تصاوير در:
    http://www.farsnews.com/imgrep.php?nn=8910170723
    #2 ارسال شده در تاريخ January 7th, 2011 در ساعت 22:55:08

4. The Following 3 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

Eshghe Parvaz (January 7th, 2011), reza dezfuli (January 8th, 2011), SKY MAN (January 7th, 2011)

5. Eshghe Parvaz ?????? ??
    Eshghe Parvaz

کارشناس هوانوردی
    December 2008
    ايران
    1,312
    تعداد تشکر : 8,798

??? ??? پاسخ: پنجمین سال بزرگداشت شهدا عرفه ( سقوط فالکن سپاه)

به نام آفريننده آسماني ها

درود و رضوان خدا بر شهيدان...
    برآناني كه با خط خون و رنگ عشق صفحه زندگاني را عاشقانه رسم كردند....
    سلام بر سپيدبالاني كه با زمزمه "يا علي بن ابي طالب عليه السلام" و "يا فاطمه زهرا سلام الله عليها" بر سكوي پرتاب جاودانگي پريدند و دل از آغوش اين تاريك دنيا بر بستند...
    و سلام بر شهيد احمد كاظمي...
    درود بر دوستان و همرزمانش.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

بيانات مقام معظم رهبري در مراسم تشييع پيكر شهيد احمد كاظمي و ديگر فرماندهان سپاه‏‏
    دريافت با كيفيت خوب (حجم: 724 كيلوبايت)

صدای شهید محسن اسدی(محافظ شهید احمد کاظمی) در آخرین لحظات قبل از سقوط هواپیمای فالکن سپاه

«اللهم عجل لوليك الفرج والعافيه و النصر و جعلنا من خير اعوانه و انصاره و من المستشهدين بين يديه»

#3 ارسال شده در تاريخ January 8th, 2011 در ساعت 00:09:38

6. The Following 4 Users Say Thank You to Eshghe Parvaz For This Useful Post:

Ali Pilot (January 8th, 2011), number1 (January 8th, 2011), reza dezfuli (January 8th, 2011), SKY MAN (January 8th, 2011)

7. SKY MAN ?????? ??
    SKY MAN

رئیس سایت
    August 2007
    none
    7,234
    تعداد تشکر : 19,755
    ارسال هاي وبلاگ : 9

??? ??? پاسخ: پنجمین سال بزرگداشت شهداي عرفه ( سقوط فالکن سپاه)

یاد روزگاران " شهید احمد کاظمی در محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت ایت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله) "

-------------------------------

مراسم تشييع پيكر شهيد احمد كاظمی و تعدادی از سرداران سپاه با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی

----------------------------------------

بیانات مقام معظم رهبری درباره سردار شهید سرلشگر احمد کاظمی در هنگام حضور در مراسم تشیع پیکر ان شهید:

شنیدن بیانات معظم له در قالب ویدئو و از زبان ایشان و واکنش های اطرافیان :

برای مشاهده ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک نمایید :

بیانات فوق در قالب نوشتار :

دو هفته پيش شهيد كاظمى پيش من آمد و گفت از شما دو درخواست دارم: يكى اين‏ كه دعا كنيد من روسفيد بشوم، دوم اين‏كه دعا كنيد من شهيد بشوم. گفتم شماها واقعاً حيف است بميريد؛ شماها كه اين روزگارهاى مهم را گذرانديد، نبايد بميريد؛ شماها همه‏تان بايد شهيد شويد؛ وليكن حالا زود است و هنوز كشور و نظام به شما احتياج دارد. بعد گفتم آن روزى كه خبر شهادت صياد را به من دادند، من گفتم صياد، شايسته‏ى شهادت بود؛ حقش بود؛ حيف بود صياد بميرد. وقتى اين جمله را گفتم، چشم‏هاى شهيد كاظمى پُرِ اشك شد، گفت: ان‏شاءاللَّه خبر من را هم به‏تان بدهند!
    فاصله‏ى بين مرگ و زندگى، فاصله‏ى بسيار كوتاهى است؛ يك لحظه است. ما سرگرم زندگى هستيم و غافليم از حركتى كه همه به سمت لقاءاللَّه دارند. همه خدا را ملاقات مى‏كنند؛ هر كسى يك طور؛ بعضى‏ها واقعاً روسفيد خدا را ملاقات مى‏كنند، كه احمد كاظمى و اين برادران حتماً از اين قبيل بودند؛ اينها زحمت كشيده بودند.
    ما بايد سعى‏مان اين باشد كه روسفيد خدا را ملاقات كنيم؛ چون از حالا تا يك لحظه‏ى ديگر، اصلاً نمى‏دانيم كه ما از اين مرز عبور خواهيم كرد يا نه؛ احتمال دارد همين يك ساعت ديگر يا يك روز ديگر نوبتِ به ما برسد كه از اين مرز عبور كنيم. از خدا بخواهيم كه مرگ ما مرگى باشد كه خود آن مرگ هم ان‏شاءاللَّه مايه‏ى روسفيدى ما باشد.
    ان‏شاءاللَّه خدا شماها را حفظ كند.
    بيانات رهبر معظم انقلاب اسلامى در مراسم تشييع پيكرهاى فرماندهان سپاه
    21/10/1384
    #4 ارسال شده در تاريخ January 8th, 2011 در ساعت 00:45:37

8. The Following 5 Users Say Thank You to SKY MAN For This Useful Post:

Ali Pilot (January 8th, 2011), Eshghe Parvaz (January 8th, 2011), Mohammad Tomcat (January 8th, 2011), number1 (January 8th, 2011), reza dezfuli (January 8th, 2011)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0