برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 4 ?? 4
dqw
 1. mona ?????? ??
  mona

  هوانورد ارشد- مدير سابق
  September 2009
  Iran
  985
  تعداد تشکر : 13,048
  Thanked 4,746 Times in 981 Posts

  ??? ??? کشورها برای مواجهه با بیگانگان فضایی آماده شوند

  دانشمندان به سازمان ملل متحد اخطار دادند این سازمان باید برای برخورد با بیگانگان فضایی برنامه هایی را آماده کرده و کشورها را برای همکاری جهانی برانگیزد زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد که این موجودات با انسانها رفتاری دوستانه داشته باشند

  دانشمندانی از دانشگاه های کمبریج، اوپن، سنت اندروز و مدرسه علوم دینی "پاسیفیک لوتران" اخطار دادند دولتهای جهان در صورت برقراری تماس بیگانگان فضایی با زمین باید برای اجرای برنامه های هماهنگ شده آمادگی کامل داشته باشند و سازمان ملل متحد نیز باید بخشی را با عنوان دفتر "امور فرازمینی" راه اندازی کند تا در این بخش به برنامه ریزی و طراحی نقشه هایی برای چگونگی برخورد با بیگانگان فضایی پرداخته شود.  این اظهارات قسمتی از نسخه نشریه علمی Phil. Trans با تمرکز کامل بر حیات فرازمینی است، این نشریه به انجمن سلطنتی علوم اختصاص داشته و به تازگی منتشر شده است.  در این مقاله دانشمندان تمامی جنبه های تحقیقات برای یافتن حیات فرازمینی را از جنبه نجومی و زیستی گرفته تا جنبه سیاسی و مذهبی که پس از مواجهه با بیگانگان فضایی اهمیت پیدا خواهند کرد مورد بررسی قرار داده اند.  بر اساس گزارش گاردین، این دانشمندان با تاکید بر نیاز به همکاری جهانی و برنامه ای دقیق تحت پشتیبانی نهاد سیاسی قانونی و جهانی، اعلام کردند سازمان ملل متحد در حال حاضر مکانیزم از پیش آماده "کمیته استفاده صلح آمیز از فضا" را در اختیار دارد و می تواند از آن در راستای برنامه ریزی برای مقابله با بیگانگان فضایی استفاده کند.  به گفته این دانشمندان سازمان ملل باید بخش امور فرازمینی این سازمان را راه اندازی کرده و با این پدیده همانطور جدی برخورد کند که برای مقابله با برخورد اجرام کیهانی با زمین برخورد کرده است. به گفته "سایمون کنوی موریس" استاد پالیوبیولوژی تکاملی دانشگاه کمبریج، هرکس که برای تماس برقرار کردن با بیگانگان فضایی برنامه ریزی می کند، بهتر است خود را برای شرایطی سخت آماده کند.  به گفته وی حیات در هر گوشه دیگری از جهان هستی می تواند شباهتهای زیادی با حیات بر روی زمین داشته باشد، به ویژه اگر این حیات بیگانه از سیاره ای شبه زمینی به وجود آمده باشد زیرا در جهانهای شبه زمینی می توان ساختارهای زیستی مولکولی مشابه زمین یافت.  این به آن معنی است که بیگانگان فضایی می توانند به ما شباهت داشته باشند و این شباهت می تواند در زمینه گرایش ذاتی انسان به خشونت نیز صحت داشته باشد.
  خدایا! زندگی از این زیباتر و بهتر دیگه نمی شه.
  شکر شکر شکر


  #1 ارسال شده در تاريخ January 12th, 2011 در ساعت 13:47:45

 2. The Following 7 Users Say Thank You to mona For This Useful Post:

  ehsanmilitant (January 12th, 2011), IR Blue SKY (January 12th, 2011), iranianboy (January 13th, 2011), number1 (January 12th, 2011), Persian Tom Cat (January 13th, 2011), sd-787 (January 12th, 2011), سجیل (January 12th, 2011)

 3. ehsanmilitant ?????? ??
  ehsanmilitant
  هوانورد ارشد-سرگرد
  May 2009
  تهران
  489
  تعداد تشکر : 932
  Thanked 1,696 Times in 439 Posts

  ??? ??? پاسخ: کشورها برای مواجهه با بیگانگان فضایی آماده شوند

  خيلي سخته از ته دل بخواي به وجود اين بيگانگان اعتقاد داشته باشي! البته من تفاسيري از قرآن رو هم خوندم كه وجود اين بيگانگان فضايي توسط قرآن "نفي نشده" ولي آدم تا نبينه خوب دلش قبول نميكنه.
  سكوت اثبات تهي بودن نيست بلكه سرشار از ناگفتني هاست
  #2 ارسال شده در تاريخ January 12th, 2011 در ساعت 19:05:08

 4. The Following 2 Users Say Thank You to ehsanmilitant For This Useful Post:

  IR Blue SKY (January 12th, 2011), mona (January 12th, 2011)

 5. tiger ?????? ??
  tiger
  اخراج دائم
  November 2010
  بلند آسمان جایگاه من است
  37
  تعداد تشکر : 89
  Thanked 54 Times in 27 Posts

  ??? ??? پاسخ: کشورها برای مواجهه با بیگانگان فضایی آماده شوند

  ??? ??? ????? ???? ???? ehsanmilitant ????? ??? ??
  تفاسيري از قرآن رو هم خوندم كه وجود اين بيگانگان فضايي توسط قرآن "نفي نشده"

  سلام الله اکبر برادر شما که اطلاعی نداری چرا میای این صحبت رو می کنی ؟؟؟؟ اتفاقا در یک آیه شریفه به اثبات موجودات دیگر پرداخته شده که من الان در یادم نیست
  #3 ارسال شده در تاريخ January 13th, 2011 در ساعت 08:34:17

 6. The Following User Says Thank You to tiger For This Useful Post:

  iranianboy (January 13th, 2011)

 7. iranianboy ?????? ??
  iranianboy

  هوانورد عادی - گروهبان یکم
  January 2011
  ايران
  85
  تعداد تشکر : 102
  Thanked 238 Times in 78 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 7

  ??? ??? پاسخ: کشورها برای مواجهه با بیگانگان فضایی آماده شوند

  من شخصا اعتقاد به وجود حيات در ساير كرات دارم اما نه به پيچيدگي و مبهمي آنچه عنوان مي شود. اين را بعضا ميتوان از متون ديني استخراج كرد. مثلا در روايتي از زبان سلمان فارسي عليه رحمه هست كه مي فرمايد سوار بر ابري شده و به آسمان مي رود ... در بازگشت زمين را همچون سكه اي (ديناري) مي بيند. خب! پس من الزامي نمي بينم كه موجودات هوشمند ساير كرات الزاماً يك چشم در وسط سر يا خون سبز داشته باشند. الله اعلم.
  سعيد
  #4 ارسال شده در تاريخ January 13th, 2011 در ساعت 10:04:30

 8. The Following User Says Thank You to iranianboy For This Useful Post:

  tiger (January 13th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0