برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. sd-787 ?????? ??
  sd-787
  هوانورد فعال-سروان
  August 2010
  ----
  300
  تعداد تشکر : 3,296
  Thanked 2,126 Times in 303 Posts

  new_2 مسافران پرواز تهران - خرم آباد همچنان روی باند فرودگاه مهرآباد

  پس از 5 ساعت :

  مسافران پرواز تهران - خرم آباد همچنان روی باند فرودگاه مهرآباد

  مسافران پرواز ساعت 8.45 دقیقه پرواز تهران - خرم آباد هواپیمایی تابان همچنان به دلیل آنکه برفروبی هواپیما نامیده می شود بر روی باند فرودگاه مهرآباد در داخل هواپیما محبوس شده اند.

  مسافران پرواز8.45 دقیقه پرواز تهران - خرم آباد هواپیمایی تابان با تاخیر چهارساعته همچنان درداخل هواپیما بر روی باند فرودگاه مهرآباد بلاتکلیف مانده اند و کادر پرواز و خلبان جواب قانع کننده ای برای این موضوع ندارند.

  این در حالی سات که این پرواز قرار بود ساعت 8.45 دقیقه صبح امروز فرودگاه مهرآباد را به سمت فرودگاه خرم آباد ترک کند ولی بنا بر اعلام مسئولان فرودگاه به دلیل شرایط آب و هوایی این پرواز قرار بود با تاخیر دو ساعته برگزارشود.

  این درحالی است که ساعت زمان 13 را نشان می دهد ولی همچنان این هواپیما بر روی باند فرودگاه مهرآباد با دست کم 60 مسافر بلاتکلیف متوقف شده است.

  مهمان دار هواپیما در اظهاراتی متناقض ابتدا عدم آماده بودن باند فرودگاه و سپس عدم آمادگی هواپیما برای پرواز را دلیل توقف بیش از چهار ساعته پرواز تهران - خرم آباد عنوان می کند.

  این درحالی است که اسرار مسافران برای پیاده شدن از هواپیما منجر به درگیری لفظی میان مسافران و کادر پرواز شده است.

  یکی از مسافران پرواز تهران - خرم آباد در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه بلیط هواپیمای وی به صورت رفت و برگشت است بیان داشت: با توجه به تاخیردر پرواز هواپیما اگر الان هم پرواز انجام گیرد به کارهای اداری خود نخواهد رسید.

  این در حالی است که خلبان درستی خلبان هواپیمای یاد شده در سخنانی به منظور آرام کردن جو حاکم بر هواپیما عنوان کرد: متاسفانه به خاطر برف روبی هواپیما و اینکه آب گرم مورد استفاده برای برف روبی هواپیما فشار کافی را ندارد عملیات برف روبی هواپیما با مشکل مواجه شده است.

  وی با بیان اینکه منتظر ماشین دیگری برای انجام عملیات برف روبی هستیم بیان داشت: هرکسی که قصد پیاده شدن از هواپیما را دارد باید تا فرود هواپیما در فرودگاه خرم آباد در قرنطینه فرودگاه مهرآباد باقی بماند.

  وی قرنطینه مسافران پرواز تهران - خرم آباد را درپی مسائل امنیتی اعلام شده از سوی امنیت پرواز فرودگاه مهرآباد دانست و عنوان کرد: درصورت انجام عملیات برفروبی هواپیما تا 15 دقیقه دیگر از فرودگاه مهرآباد پرواز خواهد کرد.

  این درحالی است که تشنج حاکم بر جو هواپیما موجب درگیری لفظی و فیزیکی مسافران شده است.  "خبرگزاری مهر"
  #1 ارسال شده در تاريخ January 16th, 2011 در ساعت 13:36:33

 2. The Following 5 Users Say Thank You to sd-787 For This Useful Post:

  Ali Pilot (January 16th, 2011), AlirezA.A (January 16th, 2011), IR Blue SKY (January 16th, 2011), Mahan (January 16th, 2011), SKY MAN (January 16th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0