برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. mona ?????? ??
  mona

  هوانورد ارشد- مدير سابق
  September 2009
  Iran
  985
  تعداد تشکر : 13,048
  Thanked 4,746 Times in 981 Posts

  ??? ??? تلاش بیگانگان فضایی برای ارتباط با انسان!

  حلقه مرموزی که طی چند روز گذشته به صورت ناگهانی بر روی منطقه ای روستایی در اندونزی مشاهده شده است، روزانه ده ها هزار نفر را برای بازدید از این منطقه مرموز به سوی آن راهی می کند.  این طرح شعاعی برابر 34 متر داشته و از اشکال دایره ای و مثلثی تشکیل شده است، برخی از ساکنان منطقه با بیان اینکه این یک نشانه از بالا است به عبادت در این منطقه پرداختند.

  همچنین از آژانس ملی اتمی اندونزی خواسته شده است تا این موضوع و محل وقوع رویداد را مورد بررسی قرار دهد تا از پاک بودن و خالی از تشعشعات ناگوار بودن ایمنی حاصل کند.  این شکل عجیب چگونه ساخته شده؟

  برخی باور دارند خطوط رمزآلود انرژی یا گردابهای ماورا طبیعی عامل ایجاد این شکلها هستند، در حالی که گروهی دیگر باور دارند مسیرهای عجیب و غریب وزش باد عامل شکل گیری این تصاویر هستند.

  یکی از محبوب ترین نظریه ها درباره این حلقه ها بر پایه تلاش فرازمینی ها برای فرستادن نشانه، اخطار یا اطلاعات به زمین مطرح شده است. این نظریه بسیار شهرت دارد یکی از ساکنان منطقه پس از وقوع این رویداد در اندونزی گفت: این منظره بی نظیر بر روی مزرعه برنج نمی تواند کار دست انسان باشد، این حلقه ها از دیروز بر روی زمین نقش بسته اند و من فکر می کنم این اثری به جامانده از فضاپیمای بیگانگان فضایی است.

  در صورتی که چنین توضیحی درست باشد، کمی بعید به نظر می رسد بیگانگان بخواهند خود را برای انجام سفری به نقطه آبی کمرنگ به دردسر بیاندازند، تنها برای اینکه می خواهند بر روی سطحی از گیاهان نقشهای درهم و متفاوت خلق کنند. زیرا به طور قطع اگر تمدن بیگانه ای وجود داشته باشد و این تمدن به اندازه ای هوشمند باشد که به سفر فضایی دست پیدا کرده باشد، قطعا روشهای هوشمندانه تری را برای برقراری ارتباط با انسانها خواهد یافت.  حلقه های انسانی

  در این شرایط تنها یک متهم دیگر برای ساختن این شکلها باقی خواهد ماند، انسانها! بسیاری از انسانها باور دارند که حلقه های مزرعه برای قرنها وجود داشته اند و به اشتباه به داستانی متعلق به سال 1678 اشاره می کنند که در آن کشاورزی بریتانیایی به یکی از کارگرانش که به وی خصومت داشت می گوید ترجیح می دهد برای دروکردن محصول جوی مزرعه به شیطان پول بدهد.

  در حقیقت منشا حلقه های مزارع به حدود 30 سال پیش بازمی گردند. این الگوهای مرموز ابتدا در مناطق حومه ای بریتانیا دیده شدند و منشا آنها تا سپتامبر 1991 ناشناخته باقی ماند تا اینکه در این تاریخ دو مرد اعتراف کردند تنها با هدف سرگرمی و شوخی برای 10 سال این نقشها را بر روی زمین به وجود آورده اند. با این حال تمامی نقشهایی که در مزارع بریتانیا دیده شده بودند، کار این دو نفر نبود، شاید افرادی دیگر با هدفی مشابه دست به انجام این کار زده اند.
  خدایا! زندگی از این زیباتر و بهتر دیگه نمی شه.
  شکر شکر شکر


  #1 ارسال شده در تاريخ January 30th, 2011 در ساعت 20:34:34

 2. The Following 6 Users Say Thank You to mona For This Useful Post:

  ehsanmilitant (January 31st, 2011), IR Blue SKY (January 30th, 2011), leader (February 2nd, 2011), Real Flight (January 30th, 2011), reza dezfuli (January 30th, 2011), sd-787 (January 30th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0