برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. EP-IAG ?????? ??
  EP-IAG

  هوانورد عادی - گروهبان یکم
  December 2009
  OIII/THR
  60
  تعداد تشکر : 198
  Thanked 428 Times in 60 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  ??? ??? افزایش30 درصدی قیمت بلیت‌ها بر خدمات و ایمنی تاثیرگذار بود

  افزایش30 درصدی قیمت بلیت‌ها بر خدمات و ایمنی تاثیرگذار بود

  تین نیوز: دبیر انجمن شركت‌های هواپیمایی با اشاره به این‌كه نرخ سوخت هواپیما 400 تومان اعلام شده اما هنوز به اجرا در نیامده است، گفت:سوخت یك قلم مهم در هزینه‌های عملیاتی شركت‌ها است و افزایش قیمت آن می‌تواند منجر به افزایش هزینه‌های عملیاتی شود.

  حمید غوابش درباره وضعیت شركت‌های هواپیمایی پس از افزایش 30 درصدی قیمت بلیت هواپیما اظهار كرد: حدود سه ماه از افزایش قیمت می‌گذرد و وضعیت این شركت‌ها می‌توانست بهبود یابد.

  وی ادامه داد: بعد از حدود دو ماه یارانه‌های سوخت به تدریج حذف شدند و به‌رغم اینكه نرخی كه بر ایرلاین‌ها پرداخت می‌شود هنوز 100 تومان است، اما به دلیل آثار جنبی نرخ سوخت هزینه‌های عملیاتی ایرلاین‌ها مجددا افزایش یافته است.

  دبیر انجمن شركت‌های هواپیمایی با بیان اینكه افزایش نرخ سود هنوز به اجرا در نیامده است، تصریح كرد: در حال حاضر مذاكره برای افزایش نرخ سوخت هستیم.

  غوابش با بیان این‌كه مصرف سوخت هواپیما با سایر وسائل نقلیه متفاوت است،‌ اظهار كرد: به‌طور طبیعی انتظار می‌رود اگر یك آیتم‌ عملی هزینه‌ای جدید اضافه شود از طریق افزایش نرخ و یا بسته‌های حمایتی كه دولت تعیین می‌كند جبران شود.

  وی با بیان اینكه ممكن است برای افزایش قیمت سوخت یارانه در نظر گرفته شود، گفت: حتی ممكن است افزایش قیمت سوخت منجر به افزایش قیمت بلیت شود.

  دبیر انجمن شركت‌های هواپیمایی با تاكید بر این‌كه افزایش 30 درصدی قیمت بلیت‌ها بر خدمات، كترینگ و حتی ایمنی تاثیرگذار بود، تصریح كرد: همه خدمات آن چیزی نیست كه مردم مشاهده می‌كنند به عبارت دیگر بسیاری از خدمات قابل رویت نیستند اما نقش بسیاری در عملیات و ایمنی پروازها دارند.

  غوابش با اشاره به هزینه‌های تامین و نگهداری و افزایش تعامل با ذی‌نفعان مانند فرودگاه‌ها بر اثر افزایش نرخ بلیت هواپیما گفت: در مجموع درپی افزایش نرخ بلیت هواپیما سطح رضایتمندی كاركنان شركت‌ها نیز بالا می‌رود زیرا درآمد بیشتر در رفاه آنها موثر است.
  ....:::: هرگونه کپی برداری از مطالب ارسال شده بدون ذکر نام انجمن www.aerocenter.ir و نویسنده مجاز نمیباشد ::::....
  #1 ارسال شده در تاريخ February 5th, 2011 در ساعت 12:27:11

 2. The Following 2 Users Say Thank You to EP-IAG For This Useful Post:

  ams (February 12th, 2011), IR Blue SKY (February 5th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0