برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  new_2 پرداخت سه‌چهارم بدهي ي ايرلاين‌ها به شركت فرودگاه‌ها

  مديرعامل شركت فرودگا‌ه‌‌ها در گفت‌و‌گو با فارس خبر داد:
  پرداخت سه‌چهارم بدهي 200 ميليارد توماني ايرلاين‌ها به شركت فرودگاه‌ها

  خبرگزاري فارس: مديرعامل شركت فرودگا‌ه‌‌ها با بيان اينكه در واقع 150 ميليارد تومان از طلب شركت فرودگاه‌‌ها تعيين تكليف شده است، گفت: بخشي از اين مبالغ وصول شده و برخي نيز از طريق چك از سوي ايرلاين‌ها پرداخت شده است كه ظرف امسال و سال آينده صفر مي‌شود.
  محسن اسماعيلي در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبري فارس «توانا» در خصوص بستانكاري شركت‌ فرودگاه‌‌هاي كشور از ايرلاين‌ها، اظهار داشت: مبلغ كل اين طلب‌ از ايرلاين‌ها 200 ميليارد تومان بود كه از ابتداي سال 89 در حال وصول شدن است.
  وي با بيان اينكه در واقع 150 ميليارد تومان از طلب شركت فرودگاه‌‌ها تعيين تكليف شده است، گفت: بخشي از اين مبالغ وصول شده و برخي نيز از طريق چك از سوي ايرلاين‌ها پرداخت شده است كه ظرف امسال و سال آينده صفر مي‌شود.
  اسماعيلي ادامه داد: تمامي رقم اين طلب‌‌ها متعلق به سال‌هاي قبل و مربوط به فعاليت‌هايي نظير مربوط تيك‌آف و لندينگ و از اين قبيل، است.
  مديرعامل شركت فرودگاه‌هاي كشور ادامه داد: پس از افزايش قيمت بليت‌ها درآمد شركت‌هاي هواپيمايي افزايش يافت بنابراين توانستند مقداري از بدهي‌هاي خود را به شركت فرودگاه‌ها پرداخت كنند.

  * آماده همكاري با ديگر كشور‌ها براي افزايش پرواز‌هاي عبوري از فضاي ايران هستيم

  اسماعيلي در خصوص همكاري شركت فرودگاه‌ها با ايرلاين‌هاي خارجي براي برقراري پرواز در مسير‌هاي ايران طي توافقات دولتي، تصريح كرد: هر شركت هواپيمايي داخلي كه قصد افزايش خطوط پروازي خود داشته باشد با آنها همكاري مي‌كنيم، همچنين هر ايرلاين خارجي كه درخواست پرواز به فرودگاه‌هاي ايران را داشته باشد، طي تفاهم نامه‌اي كه دولت آن كشور با دولت ايران و سازمان هواپيمايي كشوري دارد، شركت فرودگاه‌ها آمادگي پذيرش هواپيماهاي آنها و سرويس دهي به مسافران آنان را دارد.
  مديرعامل شركت فرودگاه‌هاي كشور با بيان اينكه در حال حاضر پروازهاي عبوري از فضاي ايران را به بهترين وجه سرويس‌دهي مي‌كنيم، تصريح كرد: بايد طي فعاليت‌هاي تخصصي فضا را طوري فراهم كرد تا به افزايش پروازهاي عبوري از آسمان كشور و ارزآوري بيشتر بيانجامد، زيرا افزايش پرواز‌هاي عبوري از آسمان يك كشور به اعتبار آن كشور مي‌افزايد.
  وي خاطرنشان كرد: در فضاي ايران ظرفيت افزايش پروازهاي عبوري از آسمان كشور به خوبي فراهم است زيرا پوشش راداري كشور در حال حاضر قادر است بهترين خدمات را به پرواز‌هاي داخلي، خارجي و و عبوري ارائه دهد.

  * رتبه‌بندي فرودگاهي بر اساس ترافيك پروازي است نه تجهيزات فرودگاهاي

  مديرعامل شركت فرودگاه‌هاي كشور ضمن بيان اينكه فرودگاه‌ها هم‌اكنون رتبه‌بندي شده‌اند، گفت: فرودگاه‌هاي "ويژه " شامل امام خميني (ره) و مهرآباد، هستند همچنين فرودگاه‌هاي مشهد، شيراز، اصفهان، بندر‌عباس و اهواز، جزو فرودگاه‌هاي "درجه يك " هستند و در رتبه‌هاي بعدي فرودگاه‌هاي يزد، كرمانشاه، اروميه و از اين قبيل قرار دارند.
  اسماعيلي خاطرنشان كرد: اين رتبه‌بندي بر اساس ترافيك پروازي است وگرنه تمامي فرودگاه‌ها از نظر تجهيزات فرودگا‌هاي و امكانات در شرايط مناسبي قرار دارند.
  مديرعامل شركت فرودگاه‌ها اذعان داشت: در فرودگاه‌هاي شهيد مدرس خراسان رضوي، سقز در استان كردستان، آباده در استان فارس و گناباد بخشي از عمليات اجرايي احداث آغاز شده است؛ همچنين در برخي از فرودگاه‌هاي مذكور مطالعات رو به اتمام بوده و اعتبارات از طريق وزارتخانه ابلاغ شده است.

  * افزايش درآمد شركت فرودگاه‌ها پس از سال سوم برنامه پنجم

  وي در خصوص تعهدات شركت فرودگاه‌هاي كشور در برنامه پنجم توسعه، گفت: افزايش تعرفه‌هاي فرودگاهي از ابتداي سال سوم برنامه صورت مي‌گيرد و در واقع از ابتداي سال سوم در آمد شركت فرودگاه‌ها افزايش پيدا مي‌كند، كه به رشد توسعه در فرودگاه‌ها خواهد انجاميد.
  مديرعامل شركت فرودگاه‌هاي كشور افزود: در سال 1390 نيز مبلغ يك هزار ميليارد ريال سرمايه‌گذاري به غير از منابع استاني در فرودگاه‌ها هزينه مي‌كنيم.
  اسماعيلي ادامه داد: همچنين يك سري از تعرفه فرودگاهي وجود دارد كه دولت و مجلس عدد و رقم آن را براي شركت فرودگاه‌ها تعيين كرده است.
  مديرعامل شركت فرودگاه‌هاي كشور ضمن بيان اينكه در مورد افزايش تعرفه براي سال آينده چيزي اعلام نشده است، تصريح كرد: حق پاركينگ‌ هواپيماها نيز پس از اجراي قانون هدفمند‌سازي يارانه‌ها، افزايش نيافته است.
  #1 ارسال شده در تاريخ March 1st, 2011 در ساعت 22:05:21

 2. The Following 3 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  AlirezA.A (March 2nd, 2011), IR Blue SKY (March 1st, 2011), SKY MAN (March 3rd, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0