برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  new_2 سامانه سوئيچنگ و كنترل مكالمات فرودگاه بندرعباس افتتاح شد  طي مراسمي با حضور محسن اسماعيلي رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت فرودگاههاي كشور، سامانه سوئيچينگ و كنترل مكالمات هوانوردي فرودگاه بندرعباس روز چهارشنبه افتتاح شد.

  بنابرگزارش روابط عمومي شركت فرودگاههاي كشورسيستم سوئيچينگ وكنترل مكالمات موسوم به VSCSيكي ازمهم ترين تجهيزات ارتباطي است كه نقش اساسي را در تامين و تمركز همه ارتباطات راديودي و تلفني مورد نياز كنترلرهاي مراقبت پرواز را برعهده دارد. همه ارتباطات كنترلر با هواپيماها، مراكز كنترل پرواز، مراكز عملياتي و پشتيباني زميني فرودگاه توسط اين سيستم برقرار مي شود كه طي آن همه امكانات ارتباطي در يك صفحه كليد مخصوص جمع و به سهولت در اختيار كنترلر و ترافيك هوايي قرار مي گيرد.

  [IMG][/IMG]
  براي امور ساختماني ، خريد سامانه و نصب آن 5/5ميليارد ريال هزينه شده است.

  اين سيستم در دي ماه امسال بطور آزمايشي مورد بهره برداري قرار گرفت و روز"چهارشنبه" بطور رسمي به شبكه ارتباطات و ناوبري فرودگاه بندرعباس پيوست.

  در مراسم افتتاح اين سيستم محسن اسماعيلي رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت فرودگاهها با قدرداني از دست اندركاران نصب و راه اندازي اين سيستم گفت: اين سيستم بر اساس استانداردهاي بين المللي طراحي و راه اندازي شده كه صرفه جويي قابل ملاحظه اي را در هزينه ها به دنبال داشته است.

  وي گفت: اين سيستم قبلا بطور آزمايشي مورد بهره برداري قرار گرفته بود كه اينك با پاسخ مثبتي كه از آن دريافت كرديم، بطور رسمي به شبكه ارتباطي فرودگاه پيوست.

  وي تاكيد كرد : با راه اندازي اين سيستم ضريب ايمني پروازها افزايش يافته و همزمان با آن خودباوري كارشناسان داخلي مضاعف شده است.  اسماعيلي آمادگي شركت فرودگاهها را براي نصب و راه اندازي اين سيستم در ديگر كشورها اعلام كرد.

  محمود رسولي نژاد معاون عمليات هوانوردي شركت نيز در اين مراسم اعلام كرد: سيستم سوئيچينگ جديد در فرودگاه بندرعباس مشكل 20 سال آينده در بخش فركانسي فرودگاه را برطرف مي كند.

  وي افزود: سيستم قديمي سوئيچينگ فرودگاه پاسخگوي نياز امروز نبود و بر همين اساس سيستم جديد جايگزين شد.

  رسولي نژاد تاكيد كرد: هدف اصلي ما در هوانوردي ، افزايش ايمني است كه دراين زمينه سرمايه گذاري خوبي در سطح فرودگاههاي كشور شده است.

  در اين مراسم كه اعضاي هيات مديره شركت نيز حضور داشتند، مهندس حميدي مديركل ارتباطات و ناوبري، مهندس باقري رئيس اداره ارتباطي و مهندس رشيدي فر از كارشناسان اين اداره در باره سيستم جديد سوئيچنيگ و كنترل مكالمات هوانوردي فرودگاه بندر عباس توضيحاتي ارائه كردند.

  در پايان اين مراسم مديرعامل شركت فرودگاهها با اهدا لوح و جوايزي از دست اندركاران راه اندازي اين سيستم قدرداني كرد.

  شركت فرودگاه ها
  #1 ارسال شده در تاريخ March 3rd, 2011 در ساعت 16:16:28

 2. The Following 4 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  IR Blue SKY (March 3rd, 2011), IRIS 74 SAHAND (March 3rd, 2011), sd-787 (March 3rd, 2011), SKY MAN (March 3rd, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0