برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  new_2 ايجاد اتاق فكر به منظور بهبود آموزش در صنعت هوانوردي  در بيانيه پاياني همايش نقش آموزش در پيشرفت صنعت هوانوردي كشور تاكيد شد
  ايجاد اتاق فكر به منظور بهبود آموزش در صنعت هوانوردي
  به منظور بهبود مستمر آموزش و شيوه هاي نوين اتاق فكر در صنعت هوانوردي تشكيل مي شود.

  به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، همايش نقش آموزش در پيشرفت صنعت هوانوردي كشور كه در روز 16 اسفند ماه با حضور كاپيتان نخجواني رييس سازمان هواپيمايي كشوري معاونين مديران و ساير دست اندركاران صنعت حمل ونقل هوايي در دانشكده صنعت هوانوردي كشور برگزار شد، با صدور بيانيه اي به كار خود پايان داد.
  در اين بيانيه با اعتقاد بر نقش بي بديل دانش در پيشرفت جوامع و صنايع، بويژه صنعت برتر هوايي و تحولات مستمر دانش بنيان در اين صنعت و با اذعان به اينكه تربيت نيروي انساني متخصص و مسلط به علوم و فنون روز، مهم ترين ره آورد آموزش هاي موثر و روزآمد بوده و از طرفي با اعتقاد به اينكه تحولات سخت افزاري و نرم افزاري نوين صنعت، نيازمند آموزشهاي جديد است، بر ضرورت توجه جدي و اقدام عملي همه فعالان صنعت در خصوص اين موارد تاكيد شده است:
  1- ايجاد اتاق فكر بهبود مستمر آموزش و شيوه هاي نوين آن در صنعت هوانوردي كشور با محوريت دانشكده صنعت هوانوردي كشور و با هدايت و حمايت سازمان هواپيمايي كشوري.
  2- تدوين سياستهاي جديد آموزشي در صنعت هوانوردي توسط سازمان هواپيمايي با مشاركت و حضور همه فعالان اين حوزه و ابلاغ آنها به صنعت و نهادهاي آموزشي آن.
  3- تعامل مستمر و موثر اجزاي مختلف صنعت هوانوردي با دانشكده صنعت هوانوردي جهت كشف نيازهاي آموزشي و پژوهشي صنعت و تدوين، تهيه و ارائه آموزشهاي لازم و انجام پژوهشهاي مورد نياز صنعت توسط دانشكده با مشاركت همه اساتيد و نخبگان صنعت.
  4- استفاده از ظرفيتهاي موجود در دانشكده بويژه برنامه جهاني TRAIN AIR در جهت دريافت، تدوين و ارائه آموزشهاي مورد تاييد ايكائو در سطح ملي و بين المللي.
  5- مشاركت دانشكده، شركتها و موسسات فعال در صنعت، اساتيد دانشگاهي و متخصصان صنعت در جهت تدوين برنامه راهبردي صنعت با توجه به اسناد بالا دستي موجود و الزامات الگوي اسلامي – ايراني پيشرفت كشور با هدايت سازمان هواپيمايي كشوري.
  6- حاكميت فرهنگ شايسته سالاري ، دانش بنياني و متعهدانه در كليه رده هاي مشاغل صنعت.
  7- ترويج و تبليغ تفكر سيستمي در كليه اركان صنعت ، بخصوص در بخش هاي آموزش و پژوهش.
  8- تقويت نقش نظارتي سازمان بر مراكز آموزشي، اجتناب از موازي كاري دربخشهاي مختلف، تقويت آموزشهاي استاندارد و كيفي در صنعت و پيشگيري از آموزشهاي غير ستاندارد و بي كيفيت.
  9- ارتقاي كيفي آموزشهاي موجود و ايجاد دوره هاي آموزشي آكادميك و آزاد حوزه هاي مختلف صنعت اعم از فني، عملياتي، مديريتي، اقتصادي، حقوقي و برنامه ريزي.
  10- حمايت از جايگاه دانشكده صنعت هوانوردي كشور( مركز آموزش عالي هوانوردي و فرودگاهي كشور) با بيش از 60 سال سابقه و پيشرو در ارائه آموزشهاي هوانوردي و تاكيد بر ارتقاي جايگاه آن به عنوان معتبرترين و با سابقه ترين مركز آموزش هواپيمايي در كشور
  منبع: به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري
  #1 ارسال شده در تاريخ March 13th, 2011 در ساعت 17:05:52

 2. The Following 3 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  Azi (March 13th, 2011), IR Blue SKY (March 13th, 2011), SKY MAN (March 13th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0