برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  new_2 معاون عمليات هوانوردي مهرآباد معرفي شد  توديع و معارفه معاون عمليات هوانوردي فرودگاه بين المللي مهرآباد در ساختمان تسهيلات پرواز برگزار شد.

  در مراسم توديع و معارفه معاون عمليات هوانوردي فرودگاه بين المللي مهرآباد كه همزمان با افتتاح ساختمان تسهيلات پرواز برگزار شد مهندس علي رضا مهكام با نائل شدن به بازنشستگي، جاي خود را به مهندس علي اصغر باريكاني داد.

  در اين مراسم كه با حضور مديرعامل شركت و اعضاي هيات مديره و معاونين شركت فرودگاه هاي كشور و همچنين جمعي از مديران ستادي و مشاوران برگزار شد، اسماعيلي در سخناني ضمن تقدير از تلاش صورت گرفته در مدت زمان مسئوليت مهندس مهكام گفت: علي رغم ميل باطني با بازنشستگي وي موافقت كردم و اميدوارم در سال جديد از مشاوره او در فرودگاه مهرآباد به خوبي استفاده شود.

  وي انتخاب مهندس باريكاني به عنوان معاون عمليات هوانوردي مهرآباد را ستود و اظهار اميدواري كرد: انتخاب وي از درون مجموعه اداره كل مراقبت مهرآباد باعث انگيزه و رشد و ترقي ساير نيروها شود.

  همچنين مهندس رسولي ن‍ژاد معاون عمليات هوانوردي با تقدير از اقدامات صورت گرفته توسط مهكام در مدت مسئوليتش از او به عنوان فردي با اخلاق، پر انرژي و پر تلاش ياد كرد و با اشاره به سوابق وي گفت: مهندس مهكام در سانحه c130 با پيگيري مسائل مربوط به اين سانحه، آرامش را به مراقبت پرواز مهرآباد بازگرداند.

  وي از تعامل مثبت مهكام با ادارات مختلف مهرآباد به عنوان نقطه عطفي در كارنامه وي ياد كرد.

  در ادامه اين مراسم مهندس مهكام نيز گزارشي از عملكرد خود طي 18 ماه مسئوليتش در معاونت عمليات هوانوردي مهرآباد ارائه داد.

  مهندس مهكام با اشاره به بالا رفتن حجم ترافيك طي سال هاي گذشته، كمبود نيروي انساني را مورد توجه قرار داد.

  وي از كاهش 40 درصدي نيروي انساني نسبت به سال 84 و افزايش 10 درصدي ارسال و دريافت پيام نسبت به سال 88 در بخش شبكه پيام هاي هوانوردي خبر داد.

  بهره برداري بهينه از سيستم هاي مخابرات و برنامه ريزي جهت توسعه و ارتقا اين سيستم ها، نظارت مستمر بر كيفيت خطوط ارتباطي، مبادله پيام هاي مربوط به سلامتي پرواز، نوتام ها، اجازه پرواز، هواشناسي و شركت هاي هواپيمايي، برگزاري جلسات با واحدهاي سلامتي و ايمني پرواز، دريافت و مبادله پيام هاي سلامتي پرواز كليه فرودگاه ها در مواقع قطع ارتباط با مركز سوييچينگ(آلترنيت)، تهيه آمار و گزارشات فني جهت ارائه به مسئولان ذي ربط، برگزاري جلسات ماهيانه جهت بررسي و هماهنگي جهت بهبود و افزايش كارايي از جمله اقدامات انجام شده در شبكه پيام هاي هوانوردي بود كه مهكام به آن اشاره كرد.

  وي در بخش ديگري از گزارش عملكرد خود به برگزاري موفقيت آميز اجلاس g15 و انجام موفقيت آميز باروري ابرها، مانورهاي نظامي، امداد و نجات، عمليات زمستاني اشاره كرد.

  مهكام با اشاره به رشد آموزش در بخش هاي مختلف معاونت متبوعش، راه اندازي سيميلاتور تقرب و رادار اقدامي مهم در راستاي بهبود آموزش و بالا بردن ضريب ايمني عنوان كرد.

  برگزاري 5090 نفر ساعت دوره هاي تخصصي مراقبت پرواز، برگزاري 112 نفر ساعت كارگاه هاي آموزشي، برگزاري 88 نفر ساعت دوره هاي تئوري و 2907 نفر ساعت دوره هاي عملي و همچنين برگزاري دوره هاي زبان انگليسي با 6102 نفر ساعت از جمله اقدامات آموزشي بود كه مهندس مهكام به آن اشاره كرد.

  اين مراسم با اهداي لوح و هدايا به منهدس مهكام و دريافت حكم انتصاب باريكاني به عنوان معاون عمليات هوانوردي فرودگاه مهرآباد خاتمه يافت.


  م.شركت فرودگاه هاي كشور
  #1 ارسال شده در تاريخ March 17th, 2011 در ساعت 10:34:48

 2. The Following 2 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  sd-787 (March 17th, 2011), SKY MAN (March 17th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0