برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 4 ?? 4
dqw
  1. h2o ?????? ??
    h2o

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    February 2011
    ایران
    70
    تعداد تشکر : 92

Question خرید یا دانلود؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام به همگی.سال نو همه مبارک باشه.یه سوال رو اول ازخودم پرسیدم حالا میخوام از همه بپرسم. تا حالا هرچی الحاقی دانلود کردم یا همه جوره اشکال داشته یا نیمه جون کار کرده و اصلا چیزی که من میخواستم از آب در نیومده.از شما علی الخصوص کسایی که جواب سوال رو میدونن و راه درست رو میتونن نشون بدن میپرسم که این هواپیماهایی که تو ebook پرواز هست و باهاش آموزش داده شده نسخه دانلود شده هست یا خریداری شده؟؟؟مثلا همین pmdg 747-400 که آموزش fmc این کتاب رو با اون جلو بردن؟ حدود سه گیگ از این هواپیما و چند تا هم از مدلای مختلف دانلود کردم.طبق دستوری که برای کرک کردن این مدل گذاشتین جلو رفتم اما هیچ نتیجه ای نگرفتم.هواپیما که لود میشه تمام lcd هاش خاموشه.میخوام که باتری رو روشن کنم اصلا محافظش کنار نمیره و کار نمیکنه.چرخای جلو به یه سمت رفتنو هیچ رقمه راست نمیشن.فقط یکی از موتور ها کارمیکنه.حسابی نا امید شدمو احساس میکنم که تموم این دو سه هفته ای که پای شبیه ساز گذاشتم حروم شده.حالا خرید یا دانلود؟؟؟
    #1 ارسال شده در تاريخ March 20th, 2011 در ساعت 12:45:19

2. The Following User Says Thank You to h2o For This Useful Post:

Dream Bird (April 2nd, 2012)

3. taghiete ?????? ??
    taghiete
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    September 2011
    THR
    430
    تعداد تشکر : 689

??? ??? پاسخ: خرید یا دانلود؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزيز
    من يه سايت به شما معرفي مي كنم مي توانيد از انجا خريد كنيد
    ویرایش گردید لطفا" از ارائه مستقیم لینک فروشگاه های هوانوردی خودداری بفرمائید.
    شورای هوانوردی

شب خوش
    ?????? ???? Ali Pilot : April 3rd, 2012 ?? ???? 21:45:01
    #2 ارسال شده در تاريخ October 25th, 2011 در ساعت 18:33:37

4. javanpilot ?????? ??
    javanpilot
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    February 2012
    khozestan
    1
    تعداد تشکر : 2

سلام به شما دوستان عزیز . . . من میخواستم تعدادی از محصولاتی رو که نیازمند شبیه ساز x هستند رو از سایت pilotofpersia بخرم . . به نظر شما کار درستی میکنم آخه فکر کنم که این سایت نرم افزاراشو کمی گرون میفروشه . .
    #3 ارسال شده در تاريخ April 2nd, 2012 در ساعت 18:23:23

5. Dream Bird ?????? ??
    Dream Bird

مدیر انجمن هواپیماهای غیر نظامی
    September 2008
    آسمان ایران
    1,138
    تعداد تشکر : 16,019
    ارسال هاي وبلاگ : 2

معمولاً بعضی از فروشندگان اینترنتی خریدار را ساده لوح فرض میکنند و معمولاً فایلهای دانلود شده از اینترنت را که خود شما هم میتوانید دانلود کنید را به شما روی یک سی دی رایتی ارزان قیمت میفروشند ، حتی اگر به اسم اورجینال هم باشد یک سی دی بی کیفیت رایت شده با یک برچسب تقلبی تحویل میدهند . اگر فایل هم اورجینال باشد که معمولاً کرک شده است و ممکن است کیفیت لازم را نداشته باشد . مگر اینکه لا اقل از شرکتهای صاحب نام ایرانی یا خارجی خرید کنید .

#4 ارسال شده در تاريخ April 2nd, 2012 در ساعت 23:21:18

6. The Following 2 Users Say Thank You to Dream Bird For This Useful Post:

Amiralikarimi (April 3rd, 2012), IR Blue SKY (April 2nd, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0