برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. reza dezfuli ?????? ??
  reza dezfuli
  هوانورد فعال-سرگرد
  April 2010
  کیش
  477
  تعداد تشکر : 5,017
  Thanked 3,313 Times in 494 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 9

  ??? ??? بررسی سیستم‌های تخصصی فرودگاه کرمان

  با حضور معاون عملیات هوانوردی فرودگاه‌‌ها سیستم‌های تخصصی فرودگاه کرمان مورد بررسی قرار گرفت.  بعد از ظهر امروز حوزه‌‌های عملیاتی و ستادی فرودگاه بین‌المللی کرمان مورد بازدید رسولی‌نژاد معاون عملیات هوانوردی قرار گرفت.
  در این بازدید اماکن اداری و برج مراقبت پرواز، ارتباطات و ناوبری‌، ایمنی و آتش‌نشانی و پیام‌های هوانوردی مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت و از سوی مدیر‌کل فرودگا‌ه‌های استان و روسای ادارات مزبور گزارشات کامل ارائه شد.
  معاون عملیات فرودگاهی با بازدید از واحد بریفینگ و نیز سیمولاتور با تأکید بر اهمیت آموزش ابراز داشت‌: امروزه لازم است تا علاوه بر کارکنان ادارات عملیاتی‌، کارکنان سایر بخش‌ها نیز آموزش‌های ساده و در عین حال مؤثر و ارزنده در ارتباط با بهره‌گیری از علوم پایه هوانوردی و فرودگاهی را مد‌نظر قرار دهند.
  محمود رسولی‌نژاد عنوان کرد: به عنوان عضوی از خانواده این صنعت کارا و خطیر در برابر مخاطبان و پرسش‌گران الفبای این صنعت را به شیوایی القا کنید و در این ارتباط مقرر شد تا مقدمات تهیه جزوات و اعزام اساتید اجرایی شد.
  رسولی‌نژاد در ادامه بازدید از ایستگاه ایمنی و آتش‌نشانی با بازدید از این ایستگاه و ارزیابی‌های تخصصی خودرویی‌، فیزیکی و عملیاتی به سئوالات کارکنان پاسخ گفت و به همراه مدیر‌کل‌ و معاون اداره کل ارتباطات و ناوبری از سامانه‌های عملیاتی ای‌ال‌اس‌، مکان گلاید بازدید کردند.
  فارس نیوز
  #1 ارسال شده در تاريخ April 22nd, 2011 در ساعت 03:30:55

 2. The Following 5 Users Say Thank You to reza dezfuli For This Useful Post:

  Ali Pilot (April 22nd, 2011), Galaxy Man (June 18th, 2011), IR Blue SKY (April 22nd, 2011), Mohammadme (April 22nd, 2011), SKY MAN (April 22nd, 2011)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0