برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. SKY MAN ?????? ??
  SKY MAN

  رئیس سایت
  August 2007
  none
  7,234
  تعداد تشکر : 19,755
  Thanked 20,851 Times in 3,723 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 9

  ??? ??? انجام 90 پرواز در هفته میان ایران و سوریه

  دمشق – كنسول سفارت جمهوري اسلامي ايران در سوريه گفت : 90 پرواز در هفته از سوي شركت هاي ايراني از جمله 'ايران اير'، ' ماهان ' ، 'كاسپين' و 'تابان' به سوريه به مقصد دمشق انجام مي شود.
  ' عبدالمجيد كامجو ' در گفت و گوي اختصاصي با خبرنگار ايرنا در دمشق در ارتباط با وضعيت پرواز شركت هاي ايران به سوريه افزود: پارسال تعداد پروازهاي ايراني به پايانه شماره 2 فرودگاه دمشق، چهل پرواز در هفته بود كه در امسال به 72 پرواز افزايش يافت، امري كه مشكلاتي را براي مسافران پديد آورد زيرا ساختمان آن كوچك و موجب مشكلات براي مسافران ورودي و خروجي مانند ازدحام در پشت گيشه هاي گذرنامه مي شود.
  وي ادامه داد: موضوع مهم ديگر آن است كه 42 پرواز فقط در روزهاي سه شنبه و جمعه انجام مي شود كه با گفت و گو با سازمان هواپيمايي كشوري ايران و سوريه در صدد هستيم اين تراكم را به روزهاي ديگر منتقل كنيم تا از ازدحام مسافر كاسته شود.
  كامجو تصريح كرد: با اين حال در گمرك، پايانه و محل كنترل گذرنامه مشكل خاصي نيست و امور با سهولت انجام مي شود.
  وي گفت: برخي خطوط ايراني به خاطر اجاره هواپيما با مشكلاتي در زمينه بيمه مواجه هستند كه بايد از طريق سازمان هاي ذيربط حل شود تا با مشكل عدم صدور مجوز پرواز از سوي سازمان هواپيمايي كشوري سوريه مواجه نشوند.
  كنسول سفارت جمهوري اسلامي ايران در سوريه خاطر نشان كرد: اين به خاطر آن است كه پروازها با ضريب ايمني بالا و دقت فني انجام شود، لذا شركت هاي هواپيمايي چارتر بايد نسبت به استانداردهاي مورد نظر سازمان هاي هواپيمايي كشوري ايران و سوريه توجه كنند تا در تردد مسافر خللي وارد نشود.
  وي با اشاره به تحولات اخير در سوريه گفت: اين امر هيچ تاثيري بر روند تردد مسافر نداشته و هفته گذشته 12 هزار و ششصد مسافر از ايران به سوريه سفر كردند.
  كامجو درباره كاهش مسافرت زميني به سوريه گفت: اين امر به خاطر تحولات در سوريه نيست بلكه به خاطر بازگشايي مدارس بعد از عيد نوروز است و در ايام عيد يا تعطيل مذهبي زوار زيادي به سوريه سفر مي كنند.
  وي افزود: در زمينه تامين سوخت هواپيما نيز مشكلي نداريم و هر زمان بخواهيم از سوريه سوخت مي خريم.
  ' رحمت الله باقري ' مدير دفتر هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران در سوريه و اردن نيز در خصوص روند پروازها از ايران به سوريه و بالعكس به خبرنگار ايرنا در دمشق گفت : ايران اير داراي سه پرواز در روزهاي دوشنبه، چهارشنبه و جمعه است و سه پرواز فوق العاده نيز در ايام نوروز انجام داد.
  ' ايمن الشبلي ' عضو دفتر هواپيمايي كاسپين در دمشق نيز به خبرنگار ايرنا در اين شهر گفت : شركت ما نيز داراي 4 پرواز در روزهاي يكشنبه و جمعه است و مشكل تامين سوخت با طرف سوري نداريم .
  ' سعيد اسپيداني ' عضو دفتر هواپيمايي شركت زاگرس در دمشق هم گفت : اين شركت در هر هفته سه پرواز از اهواز و دو پرواز از تهران به مقصد دمشق دارد و مشكلي و در ارتباط با تامين سوخت نداشته ايم .
  #1 ارسال شده در تاريخ April 24th, 2011 در ساعت 16:51:56

 2. The Following 8 Users Say Thank You to SKY MAN For This Useful Post:

  Ali Pilot (April 24th, 2011), arra (April 24th, 2011), barghelameh (April 24th, 2011), earth (April 24th, 2011), IR Blue SKY (April 24th, 2011), Mahan (April 24th, 2011), Mohammadme (April 24th, 2011), داوديان (April 24th, 2011)

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0