برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
  1. farid110 ?????? ??
    farid110
    هوانورد عادی - سرباز صفر
    January 2011
    IR Tehran
    1
    تعداد تشکر : 1

Exclamation معرفی خط هوایی مجازی پایلت آو پرشیا

سلام دارم خدمت همه دوستان و علاقمندان به دنیای جذاب پرواز
    من چند ماه که پیش این بخش هنوز وجود نداشت اومدم یه پست زدم تبلیغ کردم پایلت آو پرشیا رو دوستان ریختن سرمون که تبلیغات ممنوع هست و شما ایرلاینتون پولی هست و جمع کن کاسبی رو دفعه آخرت باشهه و ازین برنامه ها..
    حالا اینکه چرا اونجا پولیه و اصلا چی داره چی نداره امکانتش چیه بماند
    منم قهر کردم طبیعتا!..
    تقریبا نزدیک به دو ماه هم ایران نبودم بعد از اون
    از اونجایی که این انجمن رو بوک مارک کرده بودم امروز بخت نصیبم شد یه سری زدم دیدم این بخش را که مربوط به خطوط هوایی مجازی هست دلم نیمد هیچی نگم
    راستش می خوام ازین پست استفاده کنم یه مقداری گلایه کنم یه مقداری هم درد دل کنم
    پس اجازه بدین اول خودم معرفی کنم
    من اسمم فرید کیانیان 26 ساله و دانشجوی خلبانی در نیو کاسل انگلستانم در دوره سی پی ال
    این خط هوایی که حرفش می زنم هم یکی از دوستان برادرم به همراهی یه تیم هشت نفره افتتاحش کرده که ایشون خودشون خلبانی می خونن و مقیم کشور فرانسه هستن فعلا. من حدودا 3 ماه پیش در سمت روابط عمومی به اونجا پیوستم که دو روز بعدش اینجا رو پیدا کردم که فرداشم قهر کردم حتی خودم خواست اکانتم باطلش کنن ! ....
    من به قوانین همه سایتها احترام میزارم ولی عین همون پستی که اینجا گذاشته بودم بعد من دوست گرانقدرم اقای اسلامی هم در انجمن ایرانسیم گذاشتن چند نفری اعتراض کردن چند نفری تشکر کردن ولی کسی پست رو حذف نکرد ..
    گلایه من اینه چرا وقتی یه عده ای مثل ما جمع میشن وقتی یه انرژی گذاشته شده یه خط راه اندازی شده(کاری به پولی بودنش ندارم سیاست گزاریاشو الان نمی خوام مطرح کنم)یه کسی میاد اطلاعاتش تخصصشو تجربشو میزاره یه گروهی تشکیل میشه حرکتی آغاز میشه اونم تو کشور ما با این همه علاقمند مستعد آیا واقعا اینجوری باید استقبال کرد؟!
    چرا اسمی از ایرلاین ما نیست با وجود اینکه الان بیش از 110 خلبان داره با وجود اینکه با 15 شرکت معتبر بین المللی قرار داد داره من دوس دارم واقعا اونایی که اینکاره هستن نگاه کنن ویدئو های تو صفحه قدم به قدم سایت مارو ببینن ما سیمولاتور و چجوری کار می کنیم ببینن داریم چی کار می کنیم
    من دوس دارم اونایی که یوتیوب می تونن باز کنن سرچ کنن Ftrip777 ببینن کلیپامونو..
    امیدوارم هر کس هر جایی مسئولیتی داره با یه صبر بیشتری با یه تامل بیشتری به طرفش نگاه کنه قضاوت کنه من بدون هماهنگی از مسئولین ایرلاین خودم و فقط به نوبه خودم این پست رو زدم شاید حتی اونا هم راضی نباشن ما قصد مون پیشرفت علاقمندان این رشته بود!فقط همین
    من این پست رو زدم تا اگه بعد از ما یه خط هوایی دیگه ایی چه پولی چه مجانی خواست یه حرکتی کنه در زمینه همکاری مثل ما سرش نیاد حتی من یه ایمیل زدم درخواست کردم یه همچین بخشی راه بندازن -من نمی دونم کی می خونه ایمیل هارو ولی صحت گفته هام برای مسئولین اینجا یقینا قابل دسترسه ولی حتی یه ایمیل بمن بر نگشت بگید آقا تو که هی می گی ایرلاین ایرلاین چی می گی؟!
    قصد تبلیغ ندارم ولی اجازه میخوام هر کسی مسئول این بخشه یه پاسخ بده به این پست بمن اجازه بده من بازم امکانات ویژگی های اونجارو بگم بعد قضاوت کنید اگه شما ها که اینقدر علاقمندین به سیمولاتور این همه پست اینجا هست قضاوت کنید که اگه اونجا رو واسه شما نساختن واسه کی ساختن پرسنلش اونجا 24 ساعته 7 روز هفته در تلاشن تا همیشه بهترین سودمندترین و گرمترین استقبال از کسی که حتی تازه میخواد وارد این مقوله بشه صورت بگیره من وقتی اینهمه افراد آشنا میبینم اینجا دلم میسوزه این پست زدم تا خدمتی کرده باشم به جوونای هم سن خودم من چه اونجا باشم چه هر جای دیگه ایی واسم همون اشتیاقی که میبینم خلبانامون پیدا میکنن وقتی یاد میگیرن یه چیزیرو برام کافیه..
    از درج ادرس سایت بصورت انگلیسی و لینک تا پاسخ و اجازه از مسئولش خودداری میکنم
    و ازینکه حرفامو خوندین از توجه شما ممنونم
    ?????? ???? farid110 : May 3rd, 2011 ?? ???? 19:14:02
    #1 ارسال شده در تاريخ May 3rd, 2011 در ساعت 19:08:05

2. The Following 4 Users Say Thank You to farid110 For This Useful Post:

leader (August 15th, 2011), magid123 (August 26th, 2013), mohammadnt (May 4th, 2011), pilot hosein (May 3rd, 2011)

3. pilot hosein ?????? ??
    pilot hosein

هوانورد عادی - گروهبان یکم
    June 2010
    iran
    96
    تعداد تشکر : 615

??? ??? پاسخ: معرفی خط هوایی مجازی پایلت آو پرشیا

انتقاد شما اگر به این صورت باشه که نوشتین( چون من متن قبلی شما رو نخونده بودم) قابل پشتیبانی واحترام است
    #2 ارسال شده در تاريخ May 3rd, 2011 در ساعت 19:32:06

4. The Following 2 Users Say Thank You to pilot hosein For This Useful Post:

farid110 (May 9th, 2011), leader (August 15th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0